prani.luksoft.cz
Ostatní
Dovolená začíná - přání k důchodu

Milý ...,
dneškem Ti začíná nikdy nekončící dovolená.
Už nemusíš brzy vstávat a docházet do práce.
Můžeš se naplno věnovat svým dětem, vnoučatům a koníčkům.
Věřím, že si zasloužený odpočinek užiješ!


Text gratulace Dovolená začíná je v kategorii K důchodu

Dále vám doporučujeme navštívit Přání mílovými kroky. Podívejte se též na Blahopřání K jubileu. Mohlo by vás také zajímat Gratulace biflování skončilo. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Potěší nás, pokud budete sdílet text tohoto blahopřání s názvem Dovolená začíná s vašimi kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k důchodu?

Dovolená začíná, přání k důchodu, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k důchodu) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Výše uvedené přáníčko lze vytisknout a poslat klasickou pozemní nebo leteckou poštou nebo ho lze poslat elektronicky prostřednictvím emailu anebo sms. Další alternativou je osobní předání. Můžete ho předat vytištěné nebo zapsané na zakoupené přání či přednést osobně. Pokud se jedná o významnější výročí anebo o blízkou osobu, určitě jen přání nestačí - je vhodné obdarovat oslavence menším dárkem. Buďte trochu originální a při výběru dárku se zkuste vyhnout klasice - penězům či alkoholu. Zkuste zakoupit třeba voucher na zajímavý víkendový pobyt.

Dovolená začíná, přání k důchodu, Květiny, Dovolená začíná, pohlednice, pro sourozence a sourozence

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro sourozence, turisty, nadřízeného, šéfovou, pravnoučata, milence, tatínka, golfisty, letce, cyklisty, vnoučata, trenéry, slečnu, sestru, maminku, sestřenici, maséry, strýčka, dívky, strýce, dospělé, ženu, věřící, tátu, teenagery, myslivce, švagrovou, milenku, spolupracovníky, tetu nebo pro profesorky.


Klíčová slova: Dovolená začíná, pohlednice, přáníčka, básnička, originální, 2022, K důchodu, veršované, k narozeninám, nejhezčí, text, narozeninové, K důchodu, animované, sms, texty, blahopřání, přáníčko, 2022, ke stažení, gratulace, online, gif, přání, narozeniny, vtipné


Dnešní den (27. září 2022) slaví svůj svátek Jonáš, Damián a Kosma, zítra (28. září 2022) oslavuje jmeniny Václav, Václava a Brian, pozítří (29. září 2022) má svátek Michal, Michael a Rafael, 30. září 2022 bude mít svátek Jeroným a Ráchel. 1. říjen 2022 bude slavit Igor a Ivar.


Prohledat web

Reklama


DoporučujemeText přání k svátku Jaroslav

Přání k svátku pro Jana

Přání pro Filipa

Blahopřání k narozeninám pro dědu

Texty zamilovaných SMS

Zpátky do školy

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů