Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Dovolená začíná - přání k důchodu

Milý ...,
dneškem Ti začíná nikdy nekončící dovolená.
Už nemusíš brzy vstávat a docházet do práce.
Můžeš se naplno věnovat svým dětem, vnoučatům a koníčkům.
Věřím, že si zasloužený odpočinek užiješ!


Přáníčko Dovolená začíná je v kategorii K důchodu

Dále vám doporučujeme navštívit Přání mílovými kroky. Podívejte se též na Gratulace a kytička. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko Honza. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Potěší nás, pokud budete sdílet text tohoto blahopřání s názvem Dovolená začíná s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k důchodu?

Dovolená začíná, přání k důchodu, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k důchodu) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Jestliže se vám uvedené přáníčko zamlouvá, pošlete ho oslavenci buď elektronicky (email, sms, facebook, twitter apod.), pozemní poštou nebo se ho naučte nazpaměť a řekněte mu ho při osobním setkání. Nestyďte se spolu s přáním předat i dárek. Ženy vždy potěší nádherná kytice. Pánové ocení například degustační sety s výběrem zahraničních vín nebo rumů.

Dovolená začíná, přání k důchodu, Kytice, verše, originální, pro ženu a ženu

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro ženu, pradědu, lesníka, lékaře, kamarádku, řidiče, zaměstnance, důchodce, spolupracovníky, včelaře, otužilce, teenagery, keškaře, vnučku, pionýry, sousedy, syna, seniory, otce, rybáře, šéfa, bafunáře, dceru, nejlepšího kamaráda, dívky, účetní, kamarády, podřízené, synovce, tátu nebo pro učitele.


Klíčová slova: verše, originální, přáníčko, texty, ke stažení, mms, zdarma, gratulace, sms, text, vtipné, nejhezčí, k narozeninám, pohlednice, 2023, K důchodu, přáníčka, humorné, lesníka, online, ecards, básnička, veršované, obrázky, oslava, Dovolená začíná, Dovolená začíná


Dnešní den (2. duben 2023) slaví svůj svátek Erika a Áron, zítra (3. duben 2023) oslavuje jmeniny Richard a Richarda, pozítří (4. duben 2023) má svátek Ivana a Izidor, 5. duben 2023 bude mít svátek Miroslava a Mirka. 6. duben 2023 bude slavit Vendula a Venuše.


Prohledat web

Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů