Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Dovolená začíná - přání k důchodu

Milý ...,
dneškem Ti začíná nikdy nekončící dovolená.
Už nemusíš brzy vstávat a docházet do práce.
Můžeš se naplno věnovat svým dětem, vnoučatům a koníčkům.
Věřím, že si zasloužený odpočinek užiješ!


Blahopřání Dovolená začíná je v kategorii K důchodu

Dále vám doporučujeme navštívit Přání mílovými kroky. Podívejte se též na Blahopřání do cukrárny. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání pro tetu. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Zaujalo vás blahopřání Dovolená začíná? Potom se o text podělte s jinými osobami prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k důchodu?

Dovolená začíná, přání k důchodu, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k důchodu) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Líbí se vám přání? Pošlete ho pomocí SMS, vytiskněte a odešlete poštou nebo přání předejte osobně. Pokud se jedná o významnější výročí anebo o blízkou osobu, určitě jen přání nestačí - je vhodné obdarovat oslavence menším dárkem. Ženám darujte květinu (růži, karafiáty, orchidej, gerbery apod.), dětem nějakou sladkost a mužům alkohol nebo pěknou technickou hračku (gadget).

SMS textová gratulace k důchodu, přáníčko dovolená začíná

paní s květy, dovolená začíná, přání k důchoduDovolená začíná, přání k důchodu, Kytice, narozeniny, Dovolená začíná, pro milenku a milenku

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro milenku, tetu, ženy, dceru, řidiče, spolužáky a spolužačky, faráře, vnoučata, slečny, bafunáře, důchodce, prarodiče, tátu, golfisty, účetní, malé děti, dědu, partnerku, manželku, hasiče, ředitele, zetě, kamarádku, chlapce, lesníka, vojáka, pradědu, horolezce, bráchu, hudebníky nebo pro nejlepší kamarádku.


Klíčová slova: narozeniny, Dovolená začíná, 2024, přání, 2024, verše, humorné, K důchodu, gif, vtipné, text, Dovolená začíná, oslava, ke stažení, pohlednice, narozeninové, blahopřání, mms, ženy, dětské, animace, nejhezčí, veršované, básnička, sms, k narozeninám, přáníčko


Dnešní den (18. červenec 2024) slaví svůj svátek Drahomíra, Drahomil, Drahomila, Drahomír a Arleta, zítra (19. červenec 2024) oslavuje jmeniny Čeněk a Čeňka, pozítří (20. červenec 2024) má svátek Ilja a Eliáš, 21. červenec 2024 bude mít svátek Vítězslav a Vítězslava. 22. červenec 2024 bude slavit Magdaléna, Magda a Rozvita.


Najít na webu

Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů