Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Dovolená začíná - přání k důchodu

Milý ...,
dneškem Ti začíná nikdy nekončící dovolená.
Už nemusíš brzy vstávat a docházet do práce.
Můžeš se naplno věnovat svým dětem, vnoučatům a koníčkům.
Věřím, že si zasloužený odpočinek užiješ!


Text Dovolená začíná patří do kategorie K důchodu

Dále vám doporučujeme navštívit Přání mílovými kroky. Podívejte se též na Gratulace jsi první muž. Mohlo by vás také zajímat Gratulace pro kamarádku. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Potěší nás, pokud budete sdílet text tohoto blahopřání s názvem Dovolená začíná s kolegy prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k důchodu?

Dovolená začíná, přání k důchodu, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k důchodu) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Jestliže se vám uvedené přáníčko zamlouvá, pošlete ho oslavenci buď elektronicky (email, sms, facebook, twitter apod.), pozemní poštou nebo se ho naučte nazpaměť a řekněte mu ho při osobním setkání. Kromě přání byste neměli zapomenout ani na dárek, zvláště pokud slaví vám blízká osoba. Ženy vždy potěší nádherná kytice. Pánové ocení například degustační sety s výběrem zahraničních vín nebo rumů.

Dovolená začíná, přání k důchodu, Růžička, humorné, nejhezčí, pro profesorky a profesorky

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro profesorky, holčičky, keškaře, dospělé, věřící, strýce, fotbalisty, skauty, syna, otce, kytaristu, vinaře, synovce, přítelkyni, vnučku, vnučky, dceru, havíře, vodáka, manžela, nadřízené, kamarády, sestru, švagrovou, hudebníky, myslivce, zahrádkáře, chlapce, vojáka, kolegu nebo pro cyklisty.


Klíčová slova: humorné, nejhezčí, mms, vtipné, K důchodu, Dovolená začíná, gratulace, oslava, blahopřání, verše, elektronické, Dovolená začíná, obrázky, ke stažení, narozeniny, text, básnička, veršované, keškaře, ecards, dětské, 2023, přáníčko, animované, 2023, gif, animace


Dnešní den (2. říjen 2023) slaví svůj svátek Oliver a Olivie, zítra (3. říjen 2023) oslavuje jmeniny Bohumil a Bohuš, pozítří (4. říjen 2023) má svátek František a Evald, 5. říjen 2023 bude mít svátek Eliška a Elza. 6. říjen 2023 bude slavit Hanuš a Hanuše.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů