Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní




Sbohem povolání - přání k důchodu

Tak sbohem, mé povolání,
přichází čas na nový život.
Do důchodu jdu s úsměvem,
těším se na nová dobrodružství!


Přáníčko Sbohem povolání je v kategorii K důchodu

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání pro Adama. Podívejte se též na Přání od zajíčka. Mohlo by vás také zajímat Gratulace Velikonoce jsou zde. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste tento text s názvem Sbohem povolání sdíleli se známými na společených (komunitních, sociálních) webech jako je Facebook, Reddit, síť X (Twitter) nebo Pinterest.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k důchodu?

Sbohem povolání, přání k důchodu, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k důchodu) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze poslat pomocí emailové pošty, sms zprávy nebo ho můžete přednést osobně při setkání nebo prostřednictvím telefonního hovoru. Záleží především na va vašich možnostech a na tom, jak vám je osoba blízká. S přáníčkem je vhodné zároveň předat i hezký dárek. Mezi oblíbené dárky v současnosti patří vouchery na tzv. wellness pobyty.

SMS textová gratulace k důchodu, přáníčko sbohem povolání

důchodce s květinou, sbohem povolání, přání k důchoduSbohem povolání, přání k důchodu, Kytice, texty, animované, pro cestovatele a cestovatele

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro cestovatele, fotbalisty, bafunáře, sportovkyni, dceru, rockera, zaměstnance, kamarádku, děti, kamioňáka, holčičky, nejlepšího kamaráda, sportovce, zahradníka, sourozence, holčičku, zeťáka, keškaře, pejskaře, bratrance, golfisty, děvčátko, chlapa, ženy, neteř, nadřízeného, vnučky, snachu, strýce, tenistky nebo pro přítelkyni.


Klíčová slova: texty, animované, ecards, k narozeninám, zdarma, 2024, blahopřání, Sbohem povolání, K důchodu, animace, nejhezčí, 2024, básnička, dětské, narozeninové, mms, oslava, narozeniny, bafunáře, obrázky, přání, humorné, sms, K důchodu, Sbohem povolání, verše, vtipné


Dnešní den (22. duben 2024) slaví svůj svátek Evženie a Leonid, zítra (23. duben 2024) oslavuje jmeniny Vojtěch, Gerhard a Vojtěška, pozítří (24. duben 2024) má svátek Jiří, Juraj a Fidel, 25. duben 2024 bude mít svátek Marek, Ervín a Markus. 26. duben 2024 bude slavit Oto, Otto a Ota.


Najít slovo

Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů