Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Sbohem povolání - přání k důchodu

Tak sbohem, mé povolání,
přichází čas na nový život.
Do důchodu jdu s úsměvem,
těším se na nová dobrodružství!


Přáníčko Sbohem povolání patří do sekce K důchodu

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání pro Adama. Podívejte se též na Texty přání k Velikonocům. Mohlo by vás také zajímat Gratulace Porcelánová svatba. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Tento vtipný text pojmenovaný Sbohem povolání můžete sdílet s jinými lidmi na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k důchodu?

Sbohem povolání, přání k důchodu, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k důchodu) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze vytisknout nebo napsat na pohlednici a poslat poštou. Pokud je to složité, oslavenec není blízkou osobou nebo se nejedná o významný svátek, stačí přání poslat pomocí emailu nebo sms. Oslavence určitě neurazíte, pokud mu spolu s přáním předáte i malý nebo větší dárek. Peníze nejsou originálním dárkem, ale často jsou lepší alternativou než jiné dárky, které se nemusí trefit do vkusu a preferencí obdarovaného.

Sbohem povolání, přání k důchodu, Tulipány, oslava, narozeninové, pro nejlepší kamarádku a nejlepší kamarádku

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro nejlepší kamarádku, trenéry, cestovatele, zeťáka, golfisty, sourozence, puberťáka, maminku, maséry, seniory, důchodce, sestřenici, havíře, dospělé, pionýry, milenku, manžela, hudebníky, letce, tchyni, tenisty, motorkáře, dětičky, pejskaře, holčičku, kuchaře, muže, keškaře, vnučky, horolezce nebo pro fotbalisty.


Klíčová slova: oslava, narozeninové, veršované, Sbohem povolání, online, vtipné, gratulace, sms, gif, mms, originální, texty, pohlednice, animované, obrázky, K důchodu, 2023, nejhezčí, cestovatele, humorné, 2023, přání, k narozeninám, elektronické, přáníčka, dětské, K důchodu


Dnešní den (2. říjen 2023) slaví svůj svátek Oliver a Olivie, zítra (3. říjen 2023) oslavuje jmeniny Bohumil a Bohuš, pozítří (4. říjen 2023) má svátek František a Evald, 5. říjen 2023 bude mít svátek Eliška a Elza. 6. říjen 2023 bude slavit Hanuš a Hanuše.


Prohledat web

Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů