Textová přání ke svátku
Ostatní
David - přání ke svátku

Chceme popřát Davidovi
k svátku několika slovy
hodně zdraví, vše nejlepší,
ať Tě v životě vše těší!


Blahopřání David je v sekci Blahopřání ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání k výročí svatby. Podívejte se též na Gratulace 60 let. Mohlo by vás také zajímat Gratulace ke Dni Matek. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Zaujalo vás blahopřání David? Potom se o text podělte s partnery, kolegy a kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

David, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Pokud se vám přáníčko zalíbilo tak ho můžete oslavenci předat osobně, prostřednictvím emailu, sms zprávy, můžete mu zatelefonovat nebo přání upravte, vytiskněte, zabalte do obálky a zašlete poštou. Každého oslavence potěší pěkný dárek. Nemusí být drahý, víc potěší dárek originální. Děti za dárek uvítají především sladkosti, dospělí láhev dobrého alkoholu.

David, přání ke svátku, Růže, <strong>David</strong>, text, pro profesorky a profesorky

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro profesorky, dceru, kolegy, expartnery, mámu, kamarády, podřízené, vedoucího, tetu, manželku, sourozence, golfisty, trenéry, tatínka, ředitele, pravnoučata, junáky, slečny, dívky, sousedy, malé děti, prababičku, přátele, strýčka, maminku, tátu, rybáře, šéfa, holčičky, strýce nebo pro pradědu.


Klíčová slova: David, text, přáníčko, Ke svátku, zdarma, pohlednice, sms, dětské, oslava, básnička, verše, veršované, 2020, blahopřání, obrázky, narozeninové, David, ke stažení, gratulace, Ke svátku, mms, 2020, texty, elektronické, vtipné, narozeniny


Dnešní den (22. září 2020) slaví svůj svátek Darina, Moris a Mořic, zítra (23. září 2020) oslavuje jmeniny Berta a Lina, pozítří (24. září 2020) má svátek Jaromír, Jaromíra a Mercedes, 25. září 2020 bude mít svátek Zlata a Zlatuše. 26. září 2020 bude slavit Andrea a Andriana.


Vyhledání

Reklama


OdkazySvátek Eva

Přání k svátku pro Verču

Textové Přání pro Luboše

Texty SMS k narozeninám

Vyznej lásku pomocí SMS

Záškolák

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů