Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
David - přání ke svátku

Chceme popřát Davidovi
k svátku několika slovy
hodně zdraví, vše nejlepší,
ať Tě v životě vše těší!


Blahopřání David patří do kategorie Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání k výročí svatby. Podívejte se též na Blahopřání 50 let. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko Milý taťka. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Zaujalo vás blahopřání David? Potom se o text podělte se známými na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

David, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Pokud se vám přáníčko zalíbilo tak ho můžete oslavenci předat osobně, prostřednictvím emailu, sms zprávy, můžete mu zatelefonovat nebo přání upravte, vytiskněte, zabalte do obálky a zašlete poštou. Pokud se jedná o významnější výročí anebo o blízkou osobu, určitě jen přání nestačí - je vhodné obdarovat oslavence menším dárkem. Ženám darujte květinu (růži, karafiáty, orchidej, gerbery apod.), dětem nějakou sladkost a mužům alkohol nebo pěknou technickou hračku (gadget).

David, přání ke svátku, Růžička, blahopřání, humorné, pro pravnoučata a pravnoučata

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro pravnoučata, vojáka, myslivce, cestovatele, podřízené, vnučku, vodáka, golfistu, pejskaře, zahradníka, učitelky, kluky, keškaře, vedoucího, slečnu, malé děti, vnuky, fotbalisty, ředitelku, vnuka, bratrance, tetu, synovce, trenéry, kustody, lesníka, ředitele, faráře, tenisty, kytaristu nebo pro holčičku.


Klíčová slova: blahopřání, humorné, verše, mms, narozeniny, online, Ke svátku, přáníčko, 2023, David, gif, zdarma, k narozeninám, pohlednice, animované, nejhezčí, Ke svátku, 2023, myslivce, ke stažení, gratulace, básnička, přání, vtipné, oslava, narozeninové, animace


Dnešní den (24. září 2023) slaví svůj svátek Jaromír, Jaromíra a Mercedes, zítra (25. září 2023) oslavuje jmeniny Zlata a Zlatuše, pozítří (26. září 2023) má svátek Andrea a Andriana, 27. září 2023 bude mít svátek Jonáš, Damián a Kosma. 28. září 2023 bude slavit Václav, Václava a Brian.


Najít na webu

Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů