Textová přání ke svátku
Ostatní
David - přání ke svátku

Chceme popřát Davidovi
k svátku několika slovy
hodně zdraví, vše nejlepší,
ať Tě v životě vše těší!


Přáníčko David patří do sekce Přání ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání k výročí svatby. Podívejte se též na Gratulace pětadvacet let spolu. Mohlo by vás také zajímat Gratulace ke Dni Matek. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Líbí se vám přání s názvem David? Pak se o něj podělte s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

David, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Pokud se vám přáníčko zalíbilo tak ho můžete oslavenci předat osobně, prostřednictvím emailu, sms zprávy, můžete mu zatelefonovat nebo přání upravte, vytiskněte, zabalte do obálky a zašlete poštou. Každého oslavence potěší pěkný dárek. Nemusí být drahý, víc potěší dárek originální. Děti za dárek uvítají především sladkosti, dospělí láhev dobrého alkoholu.

David, přání ke svátku, Svázaná kytice, verše, přání, pro geokeškaře a geokeškaře

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro geokeškaře, profesory, manžela, pionýry, malé děti, důchodce, zahrádkáře, holky, sestřenici, pradědu, dědečka, prababičku, myslivce, turisty, neteř, horolezce, milenku, trenéry, holčičky, pravnoučata, dívky, kolegy, vedoucího, strýčka, havíře, vnoučata, muže, ženy, prarodiče, milence nebo pro syna.


Klíčová slova: verše, přání, ke stažení, David, 2022, narozeninové, pohlednice, vtipné, oslava, básnička, obrázky, Ke svátku, elektronické, přáníčko, mms, k narozeninám, sms, přáníčka, texty, Ke svátku, text, David, narozeniny, zdarma, gratulace, 2022


Dnešní den (27. červen 2022) slaví svůj svátek Ladislav a Ladislava, zítra (28. červen 2022) oslavuje jmeniny Lubomír a Serena, pozítří (29. červen 2022) má svátek Pavel, Petr a Esmeralda, 30. červen 2022 bude mít svátek Šárka, Melanie, Vlastimír a Vlastimíra. 1. červenec 2022 bude slavit Jaroslava a Vesna.


Vyhledání

Reklama


OdkazySvátek Eva

Přání k svátku pro Verču

Textové Přání pro Luboše

Texty SMS k narozeninám

Vyznej lásku pomocí SMS

Záškolák

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů