Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
David - přání ke svátku

Chceme popřát Davidovi
k svátku několika slovy
hodně zdraví, vše nejlepší,
ať Tě v životě vše těší!


Text gratulace David patří do sekce Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání k výročí svatby. Podívejte se též na Blahopřání 15 let spolu. Mohlo by vás také zajímat Gratulace a krásné Velikonoce. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Sdílejte tuto stránku se textem přáníčka David s dalšími lidmi na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

David, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Líbí se vám přání? Pošlete ho pomocí SMS, vytiskněte a odešlete poštou nebo přání předejte osobně. Pokud slaví blízká osoba, je vhodné i dát i nějaký pěkný dárek. Děti za dárek uvítají především sladkosti, dospělí láhev dobrého alkoholu.

David, přání ke svátku, Tulipány, přáníčka, pohlednice, pro elektrikáře a elektrikáře

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro elektrikáře, nadřízené, keškaře, kamioňáka, holčičky, myslivce, horolezce, neteř, teenagery, spolupracovníky, pradědu, nejlepšího kamaráda, motorkáře, holky, vnuky, ségru, bratrance, včelaře, tenisty, tenistky, chlapce, trenéry, dívky, pejskaře, muzikanta, otužilce, vnuka, řidiče, otce, pionýry nebo pro vodáka.


Klíčová slova: přáníčka, pohlednice, verše, básnička, oslava, zdarma, ecards, 2023, elektronické, sms, David, přáníčko, přání, online, obrázky, animace, ke stažení, 2023, keškaře, nejhezčí, Ke svátku, vtipné, veršované, k narozeninám, texty, narozeniny, dětské


Dnešní den (2. duben 2023) slaví svůj svátek Erika a Áron, zítra (3. duben 2023) oslavuje jmeniny Richard a Richarda, pozítří (4. duben 2023) má svátek Ivana a Izidor, 5. duben 2023 bude mít svátek Miroslava a Mirka. 6. duben 2023 bude slavit Vendula a Venuše.


Hledat slovo

Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů