Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Ilona - přání ke svátku

Milá Ilono,
každý rok ve stejnou dobu,
každý Ti přeje všechno dobré,
využívám této příležitosti,
přeji Ti hodně štěstí, radosti,
co si přeješ, ať se splní,
a co miluješ, je Tvoje!
Užij si krásný sváteční den!
Všechno nejlepší, Ilono!


Blahopřání Ilona patří do kategorie Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Gratulace a krásné Velikonoce. Podívejte se též na Přáníčko roztomilý zajíček. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání pro ženu. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Sdílejte tuto stránku se textem přáníčka Ilona s vašimi sledujícími na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Ilona, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Výše uvedené přáníčko lze vytisknout a poslat klasickou pozemní nebo leteckou poštou nebo ho lze poslat elektronicky prostřednictvím emailu anebo sms. Další alternativou je osobní předání. Můžete ho předat vytištěné nebo zapsané na zakoupené přání či přednést osobně. Vašim bližním se zároveň sluší předat i nějaký vhodný dar. Děti za dárek uvítají především sladkosti, dospělí láhev dobrého alkoholu.

SMS textová gratulace ke svátku, přáníčko ilona

dárek s květy, ilona, přání ke svátkuIlona, přání ke svátku, Růžička, 2024, online, pro myslivce a myslivce

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro myslivce, partnera, partnerku, profesorky, dědečka, bráchu, kustody, učitelky, vnučku, ředitelku, junáky, strýce, důchodce, manželku, spolužáky a spolužačky, prababičku, hasiče, hokejisty, kámoše, teenagery, nejlepšího kamaráda, holčičky, expartnerky, dvojčata, syna, ředitele, zeťáka, vnoučata, sourozence, vnuky nebo pro expartnery.


Klíčová slova: 2024, online, oslava, mms, k narozeninám, verše, animované, Ke svátku, blahopřání, gif, ke stažení, přáníčka, sms, zdarma, vtipné, narozeninové, nejhezčí, elektronické, partnerku, Ke svátku, texty, narozeniny, gratulace, animace, 2024, text, pohlednice


Dnešní den (15. červen 2024) slaví svůj svátek Vít, Vítek, Víta a Izolda, zítra (16. červen 2024) oslavuje jmeniny Zbyněk, Zbyňka a Zbyhněv, pozítří (17. červen 2024) má svátek Adolf a Adina, 18. červen 2024 bude mít svátek Milan, Milana a Milíč. 19. červen 2024 bude slavit Leoš, Leo a Leon.


Hledat slovo

Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů