Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Ilona - přání ke svátku

Milá Ilono,
každý rok ve stejnou dobu,
každý Ti přeje všechno dobré,
využívám této příležitosti,
přeji Ti hodně štěstí, radosti,
co si přeješ, ať se splní,
a co miluješ, je Tvoje!
Užij si krásný sváteční den!
Všechno nejlepší, Ilono!


Přáníčko Ilona patří do sekce Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Gratulace a krásné Velikonoce. Podívejte se též na SMS přání pro tchýni. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko Stříbrná svatba. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste tento text s názvem Ilona sdíleli s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Ilona, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Jestliže se vám uvedené přáníčko zamlouvá, pošlete ho oslavenci buď elektronicky (email, sms, facebook, twitter apod.), pozemní poštou nebo se ho naučte nazpaměť a řekněte mu ho při osobním setkání. Pokud je oslavencem blízká osoba, je žádoucí předat spolu s přáním i fyzický dárek. Mezi oblíbené dárky v současnosti patří vouchery na tzv. wellness pobyty.

Ilona, přání ke svátku, Tulipány, nejhezčí, animované, pro ředitele a ředitele

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro ředitele, šéfovou, sportovkyni, muže, sportovce, strejdu, švagra, malé děti, strýčka, spolužáky a spolužačky, golfisty, tátu, kolegyni, zahradníka, tenistky, vnučku, kluky, strýce, hokejisty, kamioňáka, dospělé, expartnerky, synovce, přítele, teenagery, paní učitelku, šéfa, učitele, kamarádku, cyklisty nebo pro zeťáka.


Klíčová slova: nejhezčí, animované, 2023, 2023, online, Ke svátku, originální, Ke svátku, animace, k narozeninám, Ilona, gratulace, pohlednice, text, narozeniny, ecards, Ilona, přáníčko, sportovkyni, sms, básnička, elektronické, gif, přání, veršované, přáníčka, blahopřání


Dnešní den (2. říjen 2023) slaví svůj svátek Oliver a Olivie, zítra (3. říjen 2023) oslavuje jmeniny Bohumil a Bohuš, pozítří (4. říjen 2023) má svátek František a Evald, 5. říjen 2023 bude mít svátek Eliška a Elza. 6. říjen 2023 bude slavit Hanuš a Hanuše.


Najít slovo

Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů