Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
25 let - přání k jubileu

Dneska slavíš čtvrtstoletí,
jak nám ten věk pěkně letí.
Nedělej si z toho vrásky,
užívej si krásný život.
Přejeme Ti hodně lásky,
a k tomu pevné zdraví!


Text 25 let je v kategorii K jubileu

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání pro Evu. Podívejte se též na Přáníčko Velikonoce ke stažení. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání Roztomilý zajíček. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Sdílejte tuto stránku se textem přáníčka 25 let s ostatními na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k jubileu?

25 let, přání k jubileu, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k jubileu) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Jestliže se vám uvedené přáníčko zamlouvá, pošlete ho oslavenci buď elektronicky (email, sms, facebook, twitter apod.), pozemní poštou nebo se ho naučte nazpaměť a řekněte mu ho při osobním setkání. Pokud se jedná o významnější výročí anebo o blízkou osobu, určitě jen přání nestačí - je vhodné obdarovat oslavence menším dárkem. Ženu potěší pěkná kytička, exkluzivní sladká bonboniéra nebo kolekce prémiových čajů.

25 let, přání k jubileu, Květiny, k narozeninám, narozeniny, pro bráchu a bráchu

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro bráchu, rockera, kámoše, kamarádku, přítelkyni, maséry, sportovkyni, strýce, neteř, fotbalisty, kluky, kněze, kolegu, sestru, hokejisty, zetě, chlapečka, havíře, golfisty, basketbalisty, vodáka, hudebníky, vedoucího, syna, skauty, geokeškaře, expartnerky, zahrádkáře, dětičky, řidiče nebo pro dědečka.


Klíčová slova: k narozeninám, narozeniny, ke stažení, vtipné, ecards, narozeninové, blahopřání, K jubileu, elektronické, oslava, pohlednice, humorné, dětské, originální, nejhezčí, verše, veršované, texty, kámoše, animace, 2023, 25 let, gratulace, K jubileu, online, text, 2023


Dnešní den (2. říjen 2023) slaví svůj svátek Oliver a Olivie, zítra (3. říjen 2023) oslavuje jmeniny Bohumil a Bohuš, pozítří (4. říjen 2023) má svátek František a Evald, 5. říjen 2023 bude mít svátek Eliška a Elza. 6. říjen 2023 bude slavit Hanuš a Hanuše.


Najít slovo

Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů