Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
25 let - přání k jubileu

Dneska slavíš čtvrtstoletí,
jak nám ten věk pěkně letí.
Nedělej si z toho vrásky,
užívej si krásný život.
Přejeme Ti hodně lásky,
a k tomu pevné zdraví!


Přáníčko 25 let se nachází v kategorii K jubileu

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání pro Evu. Podívejte se též na Přání k jmeninám. Mohlo by vás také zajímat Gratulace k padesátce. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Líbí se vám přání s názvem 25 let? Pak se o něj podělte s dalšími osobami na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k jubileu?

25 let, přání k jubileu, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k jubileu) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze poslat pomocí emailové pošty, sms zprávy nebo ho můžete přednést osobně při setkání nebo prostřednictvím telefonního hovoru. Záleží především na va vašich možnostech a na tom, jak vám je osoba blízká. Kromě přání byste neměli zapomenout ani na dárek, zvláště pokud slaví vám blízká osoba. Mezi originální dárky patří tzv. gadgety. Jedná se o technické noviny, hračky, často originální blbůstky, které jsou vhodné pro malé i velké kluky.

SMS textová gratulace k jubileu, přáníčko 25 let

jubilanti, 25 let, přání k jubileu25 let, přání k jubileu, Růže, animace, obrázky, pro nadřízeného a nadřízeného

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro nadřízeného, vnoučata, šéfku, strýce, bráchu, tatínka, milence, zahradníka, faráře, vnuka, sportovkyni, prarodiče, elektrikáře, vnučky, štamgasty, učitelky, ženu, malé děti, bafunáře, přítele, golfisty, kluky, seniory, golfisty, kámošky, kámoše, šéfa, lesníka, chlapce, letce nebo pro otužilce.


Klíčová slova: animace, obrázky, texty, verše, gif, blahopřání, ecards, humorné, sms, K jubileu, 2024, online, 25 let, zdarma, narozeninové, přání, přáníčko, ke stažení, šéfku, 25 let, přáníčka, 2024, gratulace, originální, k narozeninám, animované, K jubileu


Dnešní den (15. červen 2024) slaví svůj svátek Vít, Vítek, Víta a Izolda, zítra (16. červen 2024) oslavuje jmeniny Zbyněk, Zbyňka a Zbyhněv, pozítří (17. červen 2024) má svátek Adolf a Adina, 18. červen 2024 bude mít svátek Milan, Milana a Milíč. 19. červen 2024 bude slavit Leoš, Leo a Leon.


Vyhledat slovo

Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů