Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
33 let - přání k jubileu

Ať Ti zdraví stále vzkvétá,
a oslav dnes Kristova léta.
Vše nejlepší k narozeninám!
Zdraví, štěstí, pohodu,
hlavně žádnou nehodu!


Přáníčko 33 let je v sekci K jubileu

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání k důchodu. Podívejte se též na Přáníčko k jubileu. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání pro přítele. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Budeme rádi, pokud budete přáníčko 33 let sdílet s blízkými na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k jubileu?

33 let, přání k jubileu, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k jubileu) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze poslat pomocí emailové pošty, sms zprávy nebo ho můžete přednést osobně při setkání nebo prostřednictvím telefonního hovoru. Záleží především na va vašich možnostech a na tom, jak vám je osoba blízká. Pokud je oslavencem blízká osoba, je žádoucí předat spolu s přáním i fyzický dárek. Mezi oblíbené dárky patří alkohol, sladkosti nebo peníze.

33 let, přání k jubileu, Kytičky, přáníčka, nejhezčí, pro tenistky a tenistky

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro babičku apod.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro tenistky, skauty, basketbalisty, profesorky, podřízené, vedoucí, tenisty, strýce, bafunáře, kamarádku, zeťáka, strýčka, faráře, kolegy, sestřenici, partnerku, bráchu, zaměstnance, pravnoučata, přítele, mistra, profesory, šéfovou, paní učitelku, motorkáře, hasiče, dědečka, kámošky, zetě, snachu nebo pro cyklisty.


Klíčová slova: přáníčka, nejhezčí, 33 let, ecards, verše, animované, originální, oslava, gif, přání, K jubileu, 33 let, animace, přáníčko, veršované, gratulace, elektronické, 2023, basketbalisty, text, narozeninové, mms, vtipné, obrázky, sms, k narozeninám, online


Dnešní den (2. říjen 2023) slaví svůj svátek Oliver a Olivie, zítra (3. říjen 2023) oslavuje jmeniny Bohumil a Bohuš, pozítří (4. říjen 2023) má svátek František a Evald, 5. říjen 2023 bude mít svátek Eliška a Elza. 6. říjen 2023 bude slavit Hanuš a Hanuše.


Vyhledat slovo

Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů