Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
33 let - přání k jubileu

Ať Ti zdraví stále vzkvétá,
a oslav dnes Kristova léta.
Vše nejlepší k narozeninám!
Zdraví, štěstí, pohodu,
hlavně žádnou nehodu!


Text gratulace 33 let je v kategorii K jubileu

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání k důchodu. Podívejte se též na Blahopřání pro sestru. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko 50 let. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Líbí se vám přání s názvem 33 let? Pak se o něj podělte s blízkými na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k jubileu?

33 let, přání k jubileu, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k jubileu) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Je mnoho způsobů jak předat přání. Zvolte ten nejvhodnější podle vašich možností a na základě toho, jak vám je osoba blízká. Přání můžete poslat poštou na papíru, emailem, sms, vzkazem na sociální síti (facebook, twitter) nebo říci osobně. Vašim bližním se zároveň sluší předat i nějaký vhodný dar. Mezi nejčastější dárky patří bonboniéry a alkoholické nápoje (víno nebo destiláty).

SMS textová gratulace k jubileu, přáníčko 33 let

šťastná jubilantka, 33 let, přání k jubileu33 let, přání k jubileu, Kytice, veršované, pohlednice, pro keškaře a keškaře

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro babičku apod.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro keškaře, golfistu, zahrádkáře, bafunáře, nadřízeného, trenéry, profesory, prababičku, skauty, kustody, puberťáka, manžela, sestru, elektrikáře, horolezce, kolegyni, kámošky, muzikanta, faráře, děvčátko, ženu, hasiče, kamarádku, hudebníky, rockera, slečny, vnuka, expartnery, nadřízené, podřízené nebo pro malé děti.


Klíčová slova: veršované, pohlednice, 2024, narozeniny, přáníčka, 2024, narozeninové, blahopřání, básnička, originální, 33 let, text, dětské, ecards, ke stažení, oslava, K jubileu, zdarma, zahrádkáře, vtipné, K jubileu, k narozeninám, animace, texty, nejhezčí, online, přání


Dnešní den (19. květen 2024) slaví svůj svátek Ivo a Celestýn, zítra (20. květen 2024) oslavuje jmeniny Zbyšek a Zbyška, pozítří (21. květen 2024) má svátek Monika a Mona, 22. květen 2024 bude mít svátek Emil a Rita. 23. květen 2024 bude slavit Vladimír a Vladimíra.


Vyhledávání

Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů