Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Pro holku - přání k narozeninám

Milá slečno,
ze srdce vycházejí přání,
k datu Tvého narození,
že máš dnes narozeniny,
máme přání jediný,
zdraví, láska, prosperita,
prožij šťastná léta života,
ať Ti zdraví slouží dobře,
vždy měj úsměv na tváři,
splň si vše, po čem toužíš!
Všechno nejlepší!


Text Pro holku se nachází v sekci K narozeninám

Dále vám doporučujeme navštívit Gratulace jsi první muž. Podívejte se též na Přání drahé kočičce. Mohlo by vás také zajímat Gratulace sudiček. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Líbí se vám přání s názvem Pro holku? Pak se o něj podělte s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narozeninám?

Pro holku, přání k narozeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narozeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Jestliže se vám uvedené přáníčko zamlouvá, pošlete ho oslavenci buď elektronicky (email, sms, facebook, twitter apod.), pozemní poštou nebo se ho naučte nazpaměť a řekněte mu ho při osobním setkání. S přáníčkem je vhodné zároveň předat i hezký dárek. Mezi originální dárky patří tzv. gadgety. Jedná se o technické noviny, hračky, často originální blbůstky, které jsou vhodné pro malé i velké kluky.

Pro holku, přání k narozeninám, Svázaná kytice, <strong>Pro holku</strong>, texty, pro nadřízeného a nadřízeného

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro nadřízeného, šéfovou, kustody, otužilce, faráře, bráchu, malé děti, elektrikáře, expartnerky, chlapečka, hudebníky, milence, seniory, chlapce, paní učitelku, slečny, maséry, zahradníka, tenisty, důchodce, ženu, golfisty, horolezce, maminku, ségru, sestru, sourozence, babičku, golfisty, tetu nebo pro kněze.


Klíčová slova: Pro holku, texty, blahopřání, k narozeninám, zdarma, sms, básnička, narozeninové, K narozeninám, humorné, nejhezčí, dětské, Pro holku, animace, gif, text, vtipné, obrázky, kustody, animované, elektronické, gratulace, přáníčko, narozeniny, K narozeninám, 2023, ecards


Dnešní den (2. říjen 2023) slaví svůj svátek Oliver a Olivie, zítra (3. říjen 2023) oslavuje jmeniny Bohumil a Bohuš, pozítří (4. říjen 2023) má svátek František a Evald, 5. říjen 2023 bude mít svátek Eliška a Elza. 6. říjen 2023 bude slavit Hanuš a Hanuše.


Vyhledat slovo

Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů