Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Pro holku - přání k narozeninám

Milá slečno,
ze srdce vycházejí přání,
k datu Tvého narození,
že máš dnes narozeniny,
máme přání jediný,
zdraví, láska, prosperita,
prožij šťastná léta života,
ať Ti zdraví slouží dobře,
vždy měj úsměv na tváři,
splň si vše, po čem toužíš!
Všechno nejlepší!


Text Pro holku je v kategorii K narozeninám

Dále vám doporučujeme navštívit Gratulace jsi první muž. Podívejte se též na Přání pohodička v novém roce. Mohlo by vás také zajímat Gratulace pro tchýni. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Zaujalo vás blahopřání Pro holku? Potom se o text podělte s dalšími osobami na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narozeninám?

Pro holku, přání k narozeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narozeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Vytisknuté přání lze zaslat pozemní poštou nebo ho můžete zaslat elektronicky pomocí emailu, sms, zprávy na Facebooku, Twitteru nebo jiné sociální sítě. Pokud slaví blízká osoba, je vhodné i dát i nějaký pěkný dárek. Ženu určitě potěší květina.

Pro holku, přání k narozeninám, Kytice, animace, obrázky, pro holčičku a holčičku

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro holčičku, muže, tchyni, věřící, neteř, milence, havíře, důchodce, golfistu, tenistky, vinaře, dědu, strýce, rockera, spolužáky a spolužačky, vnuky, chlapy, otce, kolegyni, učitelky, vojáky, kněze, dětičky, cestovatele, paní učitelku, dceru, golfisty, vedoucí, děvče, puberťáka nebo pro ségru.


Klíčová slova: animace, obrázky, přáníčka, přání, originální, dětské, text, nejhezčí, ke stažení, 2024, pohlednice, Pro holku, zdarma, mms, K narozeninám, gif, elektronické, texty, tchyni, blahopřání, narozeniny, přáníčko, humorné, gratulace, 2024, ecards, sms


Dnešní den (12. duben 2024) slaví svůj svátek Julius a Julián, zítra (13. duben 2024) oslavuje jmeniny Aleš a Norma, pozítří (14. duben 2024) má svátek Vincent a Vincenc, 15. duben 2024 bude mít svátek Anastázie a Oktavián. 16. duben 2024 bude slavit Irena a Ireneus.


Prohledat web

Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů