Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Pro kluka - přání k narozeninám

Drahý chlapče,
dnes slavíš narozeniny,
ať jsi zdravý, statečný, smělý.
nikdy se ničeho neboj!
Nedívej se příliš často do půllitru,
protože Tě bude bolet bříško,
směj se nahlas, dobře se uč,
všechny lekce Ti poslouží.
Měj v hlavě mozek jako výkonný počítač.
buď spolehlivý jako švýcarské hodinky!
Všechno nejlepší!


Text Pro kluka je v sekci K narozeninám

Dále vám doporučujeme navštívit Gratulace pro maminku. Podívejte se též na Přáníčko k narození dítěte. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání K jubileu. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Zaujalo vás blahopřání Pro kluka? Potom se o text podělte s přáteli a kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narozeninám?

Pro kluka, přání k narozeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narozeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Jestliže se vám uvedené přáníčko zamlouvá, pošlete ho oslavenci buď elektronicky (email, sms, facebook, twitter apod.), pozemní poštou nebo se ho naučte nazpaměť a řekněte mu ho při osobním setkání. Pokud se jedná o významnější výročí anebo o blízkou osobu, určitě jen přání nestačí - je vhodné obdarovat oslavence menším dárkem. Ženu určitě potěší květina.

Pro kluka, přání k narozeninám, Kytičky, <strong>2024</strong>, dětské, pro sourozence a sourozence

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat blahopřání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro sourozence, chlapce, dědečka, keškaře, profesory, švagra, maséry, holčičku, dívku, tetu, slečnu, dědu, pravnoučata, strejdu, rockera, vojáka, pradědu, účetní, přítele, vedoucího, strýce, golfistu, paní učitelku, bratrance, fotbalisty, havíře, slečny, dceru, kamarády, bratra nebo pro otužilce.


Klíčová slova: 2024, dětské, nejhezčí, obrázky, originální, 2024, online, přáníčka, humorné, animace, gif, mms, sms, pohlednice, blahopřání, K narozeninám, básnička, verše, dědečka, zdarma, text, narozeninové, k narozeninám, K narozeninám, veršované, Pro kluka, Pro kluka


Dnešní den (12. duben 2024) slaví svůj svátek Julius a Julián, zítra (13. duben 2024) oslavuje jmeniny Aleš a Norma, pozítří (14. duben 2024) má svátek Vincent a Vincenc, 15. duben 2024 bude mít svátek Anastázie a Oktavián. 16. duben 2024 bude slavit Irena a Ireneus.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů