Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Pro kluka - přání k narozeninám

Drahý chlapče,
dnes slavíš narozeniny,
ať jsi zdravý, statečný, smělý.
nikdy se ničeho neboj!
Nedívej se příliš často do půllitru,
protože Tě bude bolet bříško,
směj se nahlas, dobře se uč,
všechny lekce Ti poslouží.
Měj v hlavě mozek jako výkonný počítač.
buď spolehlivý jako švýcarské hodinky!
Všechno nejlepší!


Přáníčko Pro kluka patří do sekce K narozeninám

Dále vám doporučujeme navštívit Gratulace pro maminku. Podívejte se též na Přání ke studiu. Mohlo by vás také zajímat Gratulace pro kamaráda. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Tento text (Pro kluka) můžete sdílet s kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narozeninám?

Pro kluka, přání k narozeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narozeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Pokud se vám zdá uvedené přání jako vhodné, máte několik možností jak ho předat oslavenci. Můžete tak učinit osobně, prostřednictvím emailu, sms, zprávou na facebooku nebo na jiné sociální síti, telefonátem nebo přání vytiskněte a pošlete poštou. Kromě přání byste neměli zapomenout ani na dárek, zvláště pokud slaví vám blízká osoba. Klasikou jsou dárkové boxy či pytlíky plné sladkostí nebo degustační sety piv, ciderů nebo vín.

Pro kluka, přání k narozeninám, Tulipány, 2023, originální, pro ženu a ženu

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat blahopřání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro ženu, věřící, vojáky, profesory, chlapa, manžela, včelaře, vnučky, spolužáky a spolužačky, chlapce, dvojčata, sestřenici, maséry, paní učitelku, sportovkyni, kámoše, cestovatele, spolupracovníky, expartnerky, dědu, chlapy, golfistu, štamgasty, přátele, děvčátko, maminku, kuchaře, šéfku, učitelky, profesorky nebo pro kolegu.


Klíčová slova: 2023, originální, mms, animované, verše, gif, sms, K narozeninám, ecards, Pro kluka, elektronické, vtipné, zdarma, oslava, K narozeninám, text, nejhezčí, přáníčka, vojáky, online, básnička, gratulace, texty, přání, obrázky, narozeniny, veršované


Dnešní den (2. říjen 2023) slaví svůj svátek Oliver a Olivie, zítra (3. říjen 2023) oslavuje jmeniny Bohumil a Bohuš, pozítří (4. říjen 2023) má svátek František a Evald, 5. říjen 2023 bude mít svátek Eliška a Elza. 6. říjen 2023 bude slavit Hanuš a Hanuše.


Vyhledat slovo

Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů