Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Pro malé děti - přání k narozeninám

Milé děti,
vše nejlepší k narozeninám!
všechno nejlepší, křičí strýc.
teta dává košík sladkostí,
dědeček má novou košili,
babička Vás objímá,
máma zdobí dort,
táta všechno natáčí.
Co se děje?
Máte narozeniny, zlatíčka!


Text Pro malé děti se nachází v kategorii K narozeninám

Dále vám doporučujeme navštívit Gratulace 15 let spolu. Podívejte se též na Gratulace pro Evu. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání k výročí seznámení. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Tento text (Pro malé děti) můžete sdílet s ostatními na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narozeninám?

Pro malé děti, přání k narozeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narozeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Pokud se vám zdá uvedené přání jako vhodné, máte několik možností jak ho předat oslavenci. Můžete tak učinit osobně, prostřednictvím emailu, sms, zprávou na facebooku nebo na jiné sociální síti, telefonátem nebo přání vytiskněte a pošlete poštou. Oslavence určitě neurazíte, pokud mu spolu s přáním předáte i malý nebo větší dárek. Klasikou jsou dárkové boxy či pytlíky plné sladkostí nebo degustační sety piv, ciderů nebo vín.

Pro malé děti, přání k narozeninám, Růže, přáníčka, verše, pro sousedy a sousedy

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro sousedy, kněze, vnuky, štamgasty, bratra, myslivce, vnoučata, vodáka, zahradníka, lesníka, slečny, chlapce, kamarádku, bratrance, zaměstnance, snachu, vojáky, milenku, faráře, nejlepší kamarádku, paní učitelku, strýčka, kolegy, hudebníky, kustody, skauty, rybáře, děti, učitele, holky nebo pro syna.


Klíčová slova: přáníčka, verše, animované, básnička, ecards, narozeninové, text, texty, ke stažení, narozeniny, Pro malé děti, pohlednice, sms, animace, obrázky, humorné, zdarma, nejhezčí, vnuky, gif, přáníčko, vtipné, 2023, oslava, veršované, originální, 2023


Dnešní den (2. říjen 2023) slaví svůj svátek Oliver a Olivie, zítra (3. říjen 2023) oslavuje jmeniny Bohumil a Bohuš, pozítří (4. říjen 2023) má svátek František a Evald, 5. říjen 2023 bude mít svátek Eliška a Elza. 6. říjen 2023 bude slavit Hanuš a Hanuše.


Vyhledat slovo

Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů