Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Pro malé děti - přání k narozeninám

Milé děti,
vše nejlepší k narozeninám!
všechno nejlepší, křičí strýc.
teta dává košík sladkostí,
dědeček má novou košili,
babička Vás objímá,
máma zdobí dort,
táta všechno natáčí.
Co se děje?
Máte narozeniny, zlatíčka!


Přáníčko Pro malé děti je v sekci K narozeninám

Dále vám doporučujeme navštívit Gratulace 15 let spolu. Podívejte se též na Blahopřání Porcelánová svatba. Mohlo by vás také zajímat Firemní přáníčko k novému roku. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Potěší nás, pokud budete sdílet text tohoto blahopřání s názvem Pro malé děti s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narozeninám?

Pro malé děti, přání k narozeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narozeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Pokud se vám zdá uvedené přání jako vhodné, máte několik možností jak ho předat oslavenci. Můžete tak učinit osobně, prostřednictvím emailu, sms, zprávou na facebooku nebo na jiné sociální síti, telefonátem nebo přání vytiskněte a pošlete poštou. Spolu se samotným přání předejte i malý nebo velký dárek. Ženy vždy potěší nádherná kytice. Pánové ocení například degustační sety s výběrem zahraničních vín nebo rumů.

SMS textová gratulace k narozeninám, přáníčko pro malé děti

růžový dort, pro malé děti, přání k narozeninámPro malé děti, přání k narozeninám, Kytičky, obrázky, narozeninové, pro otužilce a otužilce

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro otužilce, kolegu, kolegy, vojáka, nejlepší kamarádku, golfisty, basketbalisty, milence, tetu, rybáře, vojáky, švagrovou, horolezce, dospělé, dědu, golfisty, hudebníky, pravnoučata, syna, pradědu, šéfku, bráchu, tchyni, švagra, lékaře, děvče, puberťáka, přítelkyni, spolupracovníky, bafunáře nebo pro snachu.


Klíčová slova: obrázky, narozeninové, blahopřání, K narozeninám, 2024, zdarma, elektronické, mms, k narozeninám, ecards, Pro malé děti, oslava, online, vtipné, nejhezčí, pohlednice, básnička, text, kolegy, ke stažení, gratulace, veršované, humorné, Pro malé děti, narozeniny, přáníčko, animace


Dnešní den (19. květen 2024) slaví svůj svátek Ivo a Celestýn, zítra (20. květen 2024) oslavuje jmeniny Zbyšek a Zbyška, pozítří (21. květen 2024) má svátek Monika a Mona, 22. květen 2024 bude mít svátek Emil a Rita. 23. květen 2024 bude slavit Vladimír a Vladimíra.


Prohledat web

Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů