prani.luksoft.cz
Ostatní
Pro partnera - přání k narozeninám

Mému vysněnému princi
posílám zamilovanou minci,
za ni dostane mé srdce,
stejně už jiného nechce...
Krásné narozeniny, miláčku!


Přáníčko Pro partnera patří do sekce K narozeninám

Dále vám doporučujeme navštívit SMS přání pro kamaráda. Podívejte se též na Přáníčko pro babičku. Mohlo by vás také zajímat Přání k Vánocům. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Sdílejte tuto stránku se textem přáníčka Pro partnera s blízkými na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narozeninám?

Pro partnera, přání k narozeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narozeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Vytisknuté přání lze zaslat pozemní poštou nebo ho můžete zaslat elektronicky pomocí emailu, sms, zprávy na Facebooku, Twitteru nebo jiné sociální sítě. Každého oslavence potěší pěkný dárek. Nemusí být drahý, víc potěší dárek originální. Ženu potěší pěkná kytička, exkluzivní sladká bonboniéra nebo kolekce prémiových čajů.

Pro partnera, přání k narozeninám, Tulipány, elektronické, přání, pro bafunáře a bafunáře

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další blahopřání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro bafunáře, holčičku, golfistu, tchyni, vedoucí, kamarády, slečnu, vnuky, fotbalisty, vnuka, turisty, zetě, rybáře, teenagery, faráře, ředitele, dívku, kolegy, důchodce, muzikanta, nadřízeného, maséry, lékaře, rodiče, sousedy, tetu, sourozence, profesory, dívky, pionýry nebo pro dědečka.


Klíčová slova: elektronické, přání, K narozeninám, nejhezčí, obrázky, Pro partnera, sms, gif, pohlednice, humorné, k narozeninám, originální, K narozeninám, animace, básnička, zdarma, oslava, ecards, mms, verše, přáníčka, narozeniny, 2022, vtipné, gratulace, 2022


Dnešní den (27. září 2022) slaví svůj svátek Jonáš, Damián a Kosma, zítra (28. září 2022) oslavuje jmeniny Václav, Václava a Brian, pozítří (29. září 2022) má svátek Michal, Michael a Rafael, 30. září 2022 bude mít svátek Jeroným a Ráchel. 1. říjen 2022 bude slavit Igor a Ivar.


Hledat slovo

Reklamní blok


Partnerské webyText přání k svátku Veronika

Přání k svátku pro Michala

Přání pro Lenku

Přání 30 let

Zamilované SMS klukovi

Sarkastické básně

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů