Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Pro partnera - přání k narozeninám

Mému vysněnému princi
posílám zamilovanou minci,
za ni dostane mé srdce,
stejně už jiného nechce...
Krásné narozeniny, miláčku!


Blahopřání Pro partnera je v kategorii K narozeninám

Dále vám doporučujeme navštívit SMS přání pro kamaráda. Podívejte se též na Gratulace pro muže. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko ať problémy Tě nezaskočí. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Líbí se vám přání s názvem Pro partnera? Pak se o něj podělte s vašimi přáteli na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narozeninám?

Pro partnera, přání k narozeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narozeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Je mnoho způsobů jak předat přání. Zvolte ten nejvhodnější podle vašich možností a na základě toho, jak vám je osoba blízká. Přání můžete poslat poštou na papíru, emailem, sms, vzkazem na sociální síti (facebook, twitter) nebo říci osobně. Pokud se jedná o významnější výročí anebo o blízkou osobu, určitě jen přání nestačí - je vhodné obdarovat oslavence menším dárkem. Mezi nejčastější dárky patří bonboniéry a alkoholické nápoje (víno nebo destiláty).

SMS textová gratulace k narozeninám, přáníčko pro partnera

narozeniny oslava, pro partnera, přání k narozeninámPro partnera, přání k narozeninám, Květiny, animované, oslava, pro partnerku a partnerku

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další blahopřání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro partnerku, kytaristu, otužilce, tchyni, kolegyni, snachu, vnuka, tenistky, milenku, kamarády, horolezce, teenagery, maminku, holčičku, mámu, přítele, kuchaře, holčičky, nadřízeného, kolegy, manželku, kámošky, bafunáře, vnuky, ženy, sousedy, kluky, golfisty, zahrádkáře, seniory nebo pro golfistu.


Klíčová slova: animované, oslava, originální, ecards, gratulace, pohlednice, humorné, Pro partnera, vtipné, přání, básnička, verše, animace, zdarma, ke stažení, obrázky, elektronické, narozeninové, otužilce, nejhezčí, přáníčka, Pro partnera, K narozeninám, blahopřání, online, k narozeninám, gif


Dnešní den (18. červenec 2024) slaví svůj svátek Drahomíra, Drahomil, Drahomila, Drahomír a Arleta, zítra (19. červenec 2024) oslavuje jmeniny Čeněk a Čeňka, pozítří (20. červenec 2024) má svátek Ilja a Eliáš, 21. červenec 2024 bude mít svátek Vítězslav a Vítězslava. 22. červenec 2024 bude slavit Magdaléna, Magda a Rozvita.


Vyhledávání

Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů