Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Pro partnera - přání k narozeninám

Mému vysněnému princi
posílám zamilovanou minci,
za ni dostane mé srdce,
stejně už jiného nechce...
Krásné narozeniny, miláčku!


Přáníčko Pro partnera je v kategorii K narozeninám

Dále vám doporučujeme navštívit SMS přání pro kamaráda. Podívejte se též na Blahopřání Veselé Vánoce všem. Mohlo by vás také zajímat Gratulace k výročí svatby. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Sdílejte tuto stránku se textem přáníčka Pro partnera s jinými lidmi na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narozeninám?

Pro partnera, přání k narozeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narozeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze vytisknout nebo napsat na pohlednici a poslat poštou. Pokud je to složité, oslavenec není blízkou osobou nebo se nejedná o významný svátek, stačí přání poslat pomocí emailu nebo sms. S přáníčkem je vhodné zároveň předat i hezký dárek. Ženu potěší pěkná kytička, exkluzivní sladká bonboniéra nebo kolekce prémiových čajů.

Pro partnera, přání k narozeninám, Kytice, narozeninové, humorné, pro myslivce a myslivce

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další blahopřání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro myslivce, kolegyni, zahradníka, strýčka, spolužáky a spolužačky, holčičku, šéfovou, slečnu, expartnery, nadřízeného, horolezce, zahrádkáře, holky, muzikanta, elektrikáře, ségru, nejlepší kamarádku, profesorky, vojáky, basketbalisty, maminku, přítele, teenagery, sestřenici, tenistky, tchána, vnoučata, manželku, vnučku, nadřízené nebo pro ženu.


Klíčová slova: narozeninové, humorné, obrázky, elektronické, originální, text, gif, zdarma, texty, 2023, ke stažení, k narozeninám, animace, blahopřání, oslava, básnička, animované, online, K narozeninám, pohlednice, dětské, veršované, verše, gratulace, ecards, vtipné


Dnešní den (8. únor 2023) slaví svůj svátek Milada a Aranka, zítra (9. únor 2023) oslavuje jmeniny Apolena a Ronald, pozítří (10. únor 2023) má svátek Mojmír a Mojmíra, 11. únor 2023 bude mít svátek Božena a Dezider. 12. únor 2023 bude slavit Slavěna a Slávka.


Hledat slovo

Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů