Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Pro partnera - přání k narozeninám

Mému vysněnému princi
posílám zamilovanou minci,
za ni dostane mé srdce,
stejně už jiného nechce...
Krásné narozeniny, miláčku!


Přáníčko Pro partnera se nachází v kategorii K narozeninám

Dále vám doporučujeme navštívit SMS přání pro kamaráda. Podívejte se též na Přáníčko pro Lukáška. Mohlo by vás také zajímat SMS přání pro maminku. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Budeme rádi, pokud budete přáníčko Pro partnera sdílet s jinými lidmi na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narozeninám?

Pro partnera, přání k narozeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narozeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze poslat pomocí emailové pošty, sms zprávy nebo ho můžete přednést osobně při setkání nebo prostřednictvím telefonního hovoru. Záleží především na va vašich možnostech a na tom, jak vám je osoba blízká. Nestyďte se spolu s přáním předat i dárek. Mezi oblíbené dárky patří alkohol, sladkosti nebo peníze.

Pro partnera, přání k narozeninám, Růže, zdarma, přáníčko, pro kluky a kluky

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další blahopřání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro kluky, strejdu, geokeškaře, cyklisty, holky, kytaristu, dívku, bafunáře, dospělé, učitelky, děvčátko, cestovatele, maminku, tatínka, letce, partnera, prarodiče, kuchaře, sportovce, keškaře, slečnu, maséry, vinaře, děti, chlapy, ředitelku, důchodce, nejlepšího kamaráda, sourozence, bráchu nebo pro golfistu.


Klíčová slova: zdarma, přáníčko, narozeniny, texty, dětské, mms, humorné, originální, přáníčka, 2023, blahopřání, básnička, gif, 2023, oslava, sms, K narozeninám, verše, geokeškaře, nejhezčí, animace, narozeninové, ecards, ke stažení, text, veršované, k narozeninám


Dnešní den (2. říjen 2023) slaví svůj svátek Oliver a Olivie, zítra (3. říjen 2023) oslavuje jmeniny Bohumil a Bohuš, pozítří (4. říjen 2023) má svátek František a Evald, 5. říjen 2023 bude mít svátek Eliška a Elza. 6. říjen 2023 bude slavit Hanuš a Hanuše.


Vyhledat slovo

Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů