Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Pro partnera - přání k narozeninám

Mému vysněnému princi
posílám zamilovanou minci,
za ni dostane mé srdce,
stejně už jiného nechce...
Krásné narozeniny, miláčku!


Přáníčko Pro partnera se nachází v kategorii K narozeninám

Dále vám doporučujeme navštívit SMS přání pro kamaráda. Podívejte se též na Roztomilý zajíček. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání když se něco nepovede. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Tento vtipný text pojmenovaný Pro partnera můžete sdílet s blízkými na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narozeninám?

Pro partnera, přání k narozeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narozeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze vytisknout nebo napsat na pohlednici a poslat poštou. Pokud je to složité, oslavenec není blízkou osobou nebo se nejedná o významný svátek, stačí přání poslat pomocí emailu nebo sms. Spolu se samotným přání předejte i malý nebo velký dárek. Peníze nejsou originálním dárkem, ale často jsou lepší alternativou než jiné dárky, které se nemusí trefit do vkusu a preferencí obdarovaného.

Pro partnera, přání k narozeninám, Růže, originální, sms, pro tchyni a tchyni

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další blahopřání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro tchyni, pejskaře, strýce, sourozence, muzikanta, slečny, kluky, kolegyni, maminku, věřící, bráchu, junáky, bratra, otce, havíře, podřízené, učitele, hokejisty, zaměstnance, dětičky, sportovce, rockera, babičku, ženy, bafunáře, neteř, tenistky, rodiče, dospělé, elektrikáře nebo pro kuchaře.


Klíčová slova: originální, sms, elektronické, Pro partnera, zdarma, humorné, animované, přání, mms, animace, oslava, text, nejhezčí, narozeninové, gif, texty, K narozeninám, narozeniny, strýce, k narozeninám, blahopřání, pohlednice, obrázky, gratulace, dětské, 2024, verše


Dnešní den (21. únor 2024) slaví svůj svátek Lenka a Eleonora, zítra (22. únor 2024) oslavuje jmeniny Petr a Etela, pozítří (23. únor 2024) má svátek Svatopluk a Svatobor, 24. únor 2024 bude mít svátek Matyáš a Matěj. 25. únor 2024 bude slavit Liliana, Lilien a Taras.


Prohledat web

Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů