Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Pro rybáře - přání k narozeninám

Drahý rybáři,
k dnešním narozeninám Ti přejeme vše nejlepší!
Zdraví, radost, trpělivost a splněné sny.
Ať Tvoje cesty vedou k nejlepším rybníkům,
ať můžeš v tichosti obdivovat krásy přírody.
Ať Ti rybaření jde skvěle,
to Ti upřímně přejeme!


Blahopřání Pro rybáře patří do kategorie K narozeninám

Dále vám doporučujeme navštívit Gratulace pro děťátko. Podívejte se též na Blahopřání k Vánocům. Mohlo by vás také zajímat Firemní přáníčko k novému roku. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Líbí se vám přání s názvem Pro rybáře? Pak se o něj podělte se známými prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narozeninám?

Pro rybáře, přání k narozeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narozeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Pokud se vám přáníčko zalíbilo tak ho můžete oslavenci předat osobně, prostřednictvím emailu, sms zprávy, můžete mu zatelefonovat nebo přání upravte, vytiskněte, zabalte do obálky a zašlete poštou. Kromě přání byste neměli zapomenout ani na dárek, zvláště pokud slaví vám blízká osoba. Mezi nejčastější dárky patří bonboniéry a alkoholické nápoje (víno nebo destiláty).

Pro rybáře, přání k narozeninám, Růžička, přáníčka, <strong>2023</strong>, pro přítele a přítele

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro přítele, kolegyni, dětičky, nejlepší kamarádku, vnučku, řidiče, přátele, synovce, vodáka, malé děti, maséry, chlapečka, chlapa, kámošky, kytaristu, basketbalisty, havíře, slečny, přítelkyni, nadřízené, nejlepšího kamaráda, holčičky, keškaře, tetu, pravnoučata, puberťáka, fotbalisty, chlapce, zahrádkáře, vedoucí nebo pro učitelky.


Klíčová slova: přáníčka, 2023, 2023, ke stažení, pohlednice, vtipné, přáníčko, online, dětské, Pro rybáře, obrázky, gratulace, básnička, text, Pro rybáře, narozeninové, verše, sms, dětičky, K narozeninám, gif, elektronické, originální, nejhezčí, blahopřání, oslava, přání


Dnešní den (2. říjen 2023) slaví svůj svátek Oliver a Olivie, zítra (3. říjen 2023) oslavuje jmeniny Bohumil a Bohuš, pozítří (4. říjen 2023) má svátek František a Evald, 5. říjen 2023 bude mít svátek Eliška a Elza. 6. říjen 2023 bude slavit Hanuš a Hanuše.


Vyhledávání

Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů