Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Pro rybáře - přání k narozeninám

Drahý rybáři,
k dnešním narozeninám Ti přejeme vše nejlepší!
Zdraví, radost, trpělivost a splněné sny.
Ať Tvoje cesty vedou k nejlepším rybníkům,
ať můžeš v tichosti obdivovat krásy přírody.
Ať Ti rybaření jde skvěle,
to Ti upřímně přejeme!


Text Pro rybáře je v kategorii K narozeninám

Dále vám doporučujeme navštívit Gratulace pro děťátko. Podívejte se též na Přání 15 let spolu. Mohlo by vás také zajímat Gratulace k výročí seznámení. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste tento text s názvem Pro rybáře sdíleli s přáteli a kamarády na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narozeninám?

Pro rybáře, přání k narozeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narozeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Jestliže se vám uvedené přáníčko zamlouvá, pošlete ho oslavenci buď elektronicky (email, sms, facebook, twitter apod.), pozemní poštou nebo se ho naučte nazpaměť a řekněte mu ho při osobním setkání. Kromě přání byste neměli zapomenout ani na dárek, zvláště pokud slaví vám blízká osoba. Mezi oblíbené dárky v současnosti patří vouchery na tzv. wellness pobyty.

Pro rybáře, přání k narozeninám, Květiny, básnička, <strong>K narozeninám</strong>, pro sestřenici a sestřenici

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro sestřenici, kamarádku, bratrance, expartnery, junáky, letce, dospělé, malé děti, vedoucího, zetě, rybáře, dívku, nadřízené, hudebníky, přítelkyni, mistra, sportovkyni, děti, ředitelku, pradědu, vnuky, basketbalisty, vnučku, děvče, horolezce, prarodiče, nejlepší kamarádku, sourozence, chlapečka, mámu nebo pro chlapy.


Klíčová slova: básnička, K narozeninám, elektronické, nejhezčí, přáníčka, sms, veršované, humorné, Pro rybáře, narozeniny, ke stažení, oslava, pohlednice, K narozeninám, 2024, gif, k narozeninám, mms, bratrance, blahopřání, gratulace, ecards, přání, Pro rybáře, narozeninové, 2024, zdarma


Dnešní den (21. únor 2024) slaví svůj svátek Lenka a Eleonora, zítra (22. únor 2024) oslavuje jmeniny Petr a Etela, pozítří (23. únor 2024) má svátek Svatopluk a Svatobor, 24. únor 2024 bude mít svátek Matyáš a Matěj. 25. únor 2024 bude slavit Liliana, Lilien a Taras.


Najít slovo

Reklamy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů