Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Pro ženy - přání k narozeninám

Milované ženy,
v tento narozeninový den Vám přeji,
aby se nemožné, stalo skutečností.
Aby Vám děti vždy přinášely radost,
hojnost, úspěch a štěstí,
ať se splní Vaše nejtajnějších přání!
Všechno nejlepší!


Přáníčko Pro ženy se nachází v sekci K narozeninám

Dále vám doporučujeme navštívit Gratulace k svátku. Podívejte se též na Přáníčko 15 let spolu. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání přesně rok. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Sdílejte text blahopřáníčka Pro ženy s vašimi známými a kamarády na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narozeninám?

Pro ženy, přání k narozeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narozeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Pokud se vám zdá uvedené přání jako vhodné, máte několik možností jak ho předat oslavenci. Můžete tak učinit osobně, prostřednictvím emailu, sms, zprávou na facebooku nebo na jiné sociální síti, telefonátem nebo přání vytiskněte a pošlete poštou. Vašim bližní se zároveň sluší předat i nějaký vhodný dar. Mezi vhodné dary patří destiláty, likéry, víno, exkluzivní pivo nebo pikantní dárkové koše s vybranými exotickými delikatesami.

Pro ženy, přání k narozeninám, Svázaná kytice, pohlednice, nejhezčí, pro zeťáka a zeťáka

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro zeťáka, bafunáře, paní učitelku, ségru, sportovce, řidiče, kuchaře, děti, motorkáře, vinaře, fotbalisty, partnerku, profesorky, tenistky, golfisty, prarodiče, vodáka, holčičky, pradědu, faráře, slečnu, babičku, mistra, ředitele, tchána, rodiče, strýce, maminku, partnera, bráchu nebo pro přítele.


Klíčová slova: pohlednice, nejhezčí, animace, 2023, ecards, gratulace, humorné, Pro ženy, básnička, text, narozeninové, originální, blahopřání, přání, mms, přáníčko, Pro ženy, elektronické, paní učitelku, narozeniny, ke stažení, zdarma, verše, texty, dětské, vtipné, obrázky


Dnešní den (2. říjen 2023) slaví svůj svátek Oliver a Olivie, zítra (3. říjen 2023) oslavuje jmeniny Bohumil a Bohuš, pozítří (4. říjen 2023) má svátek František a Evald, 5. říjen 2023 bude mít svátek Eliška a Elza. 6. říjen 2023 bude slavit Hanuš a Hanuše.


Najít slovo

Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů