Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Pro ženy - přání k narozeninám

Milované ženy,
v tento narozeninový den Vám přeji,
aby se nemožné, stalo skutečností.
Aby Vám děti vždy přinášely radost,
hojnost, úspěch a štěstí,
ať se splní Vaše nejtajnějších přání!
Všechno nejlepší!


Přáníčko Pro ženy se nachází v kategorii K narozeninám

Dále vám doporučujeme navštívit Gratulace k svátku. Podívejte se též na Gratulace Šťastné a veselé. Mohlo by vás také zajímat Není svatba jako svatba. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Tento text (Pro ženy) můžete sdílet s dalšími osobami na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narozeninám?

Pro ženy, přání k narozeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narozeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze vytisknout nebo napsat na pohlednici a poslat poštou. Pokud je to složité, oslavenec není blízkou osobou nebo se nejedná o významný svátek, stačí přání poslat pomocí emailu nebo sms. Spolu s přáním předejte i pěkný dárek. Klasikou jsou dárkové boxy či pytlíky plné sladkostí nebo degustační sety piv, ciderů nebo vín.

SMS textová gratulace k narozeninám, přáníčko pro ženy

dort narozeniny, pro ženy, přání k narozeninámPro ženy, přání k narozeninám, Růže, <strong>K narozeninám</strong>, humorné, pro holčičku a holčičku

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro holčičku, junáky, bráchu, věřící, fotbalisty, dědu, šéfku, tetu, hasiče, přítelkyni, strýčka, přátele, vnučky, muzikanta, kámošky, ségru, profesorky, zahradníka, partnera, chlapce, prababičku, vinaře, dívky, keškaře, syna, bratra, děti, pejskaře, nejlepšího kamaráda, rodiče nebo pro dědečka.


Klíčová slova: K narozeninám, humorné, text, narozeniny, dětské, gif, originální, K narozeninám, pohlednice, nejhezčí, narozeninové, online, texty, ke stažení, oslava, vtipné, mms, animované, bráchu, verše, elektronické, k narozeninám, přáníčka, Pro ženy, 2024, přáníčko, ecards


Dnešní den (22. duben 2024) slaví svůj svátek Evženie a Leonid, zítra (23. duben 2024) oslavuje jmeniny Vojtěch, Gerhard a Vojtěška, pozítří (24. duben 2024) má svátek Jiří, Juraj a Fidel, 25. duben 2024 bude mít svátek Marek, Ervín a Markus. 26. duben 2024 bude slavit Oto, Otto a Ota.


Vyhledat slovo

Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů