Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Veselé svátky - přání k Vánocům

Vždy mějte na mysli,
držte si formu přes svátky!
místo než být otylý,
lepší je protancovat Silvestra!
Veselé Vánoce!


Přáníčko Veselé svátky se nachází v sekci K Vánocům

Dále vám doporučujeme navštívit Gratulace k narozeninám. Podívejte se též na Přáníčko odchod ze zaměstnání. Mohlo by vás také zajímat Gratulace Firemní k novému roku. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste tento text s názvem Veselé svátky sdíleli s kamarády na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k Vánocům?

Veselé svátky, přání k Vánocům, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k Vánocům) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Vytisknuté přání lze zaslat pozemní poštou nebo ho můžete zaslat elektronicky pomocí emailu, sms, zprávy na Facebooku, Twitteru nebo jiné sociální sítě. S přáníčkem je vhodné zároveň předat i hezký dárek. Mezi oblíbené dárky v současnosti patří vouchery na tzv. wellness pobyty.

Veselé svátky, přání k Vánocům, Vánoční zvonečky, pohlednice, vtipné, pro bráchu a bráchu

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro bráchu, dědu, malé děti, kytaristu, vnuky, vedoucího, kolegyni, kuchaře, šéfa, tátu, strejdu, elektrikáře, bratra, otužilce, tchyni, cyklisty, kněze, kamarádku, kluky, dceru, přítelkyni, ženy, vojáka, včelaře, bafunáře, partnera, šéfovou, manžela, nadřízené, tatínka nebo pro muže.


Klíčová slova: pohlednice, vtipné, dětské, zdarma, ecards, k narozeninám, animované, nejhezčí, 2023, texty, humorné, přáníčko, K Vánocům, ke stažení, narozeniny, přání, originální, blahopřání, malé děti, animace, verše, oslava, K Vánocům, mms, obrázky, přáníčka, gif


Dnešní den (2. říjen 2023) slaví svůj svátek Oliver a Olivie, zítra (3. říjen 2023) oslavuje jmeniny Bohumil a Bohuš, pozítří (4. říjen 2023) má svátek František a Evald, 5. říjen 2023 bude mít svátek Eliška a Elza. 6. říjen 2023 bude slavit Hanuš a Hanuše.


Najít slovo

Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů