Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Veselé svátky - přání k Vánocům

Vždy mějte na mysli,
držte si formu přes svátky!
místo než být otylý,
lepší je protancovat Silvestra!
Veselé Vánoce!


Text Veselé svátky se nachází v kategorii K Vánocům

Dále vám doporučujeme navštívit Gratulace k narozeninám. Podívejte se též na Velikonoční přání vajíčko. Mohlo by vás také zajímat Gratulace pro Evu. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Budeme rádi, pokud budete přáníčko Veselé svátky sdílet s dalšími osobami na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k Vánocům?

Veselé svátky, přání k Vánocům, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k Vánocům) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Pokud se vám zdá uvedené přání jako vhodné, máte několik možností jak ho předat oslavenci. Můžete tak učinit osobně, prostřednictvím emailu, sms, zprávou na facebooku nebo na jiné sociální síti, telefonátem nebo přání vytiskněte a pošlete poštou. Pokud se jedná o významnější výročí anebo o blízkou osobu, určitě jen přání nestačí - je vhodné obdarovat oslavence menším dárkem. Mezi oblíbené dárky patří alkohol, sladkosti nebo peníze.

SMS textová gratulace k Vánocům, přáníčko veselé svátky

vánoční koule, veselé svátky, přání k VánocůmVeselé svátky, přání k Vánocům, Vánoční zvoneček, veršované, elektronické, pro kustody a kustody

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro kustody, hokejisty, rybáře, milenku, sestřenici, zahrádkáře, dvojčata, kolegyni, kamarády, bratra, kamarádku, vnučky, lesníka, junáky, chlapečka, profesorky, strejdu, skauty, ředitele, vodáka, učitelky, učitele, expartnerky, přítelkyni, tatínka, bafunáře, ženy, holky, ředitelku, profesory nebo pro vnučku.


Klíčová slova: veršované, elektronické, narozeniny, přání, 2024, obrázky, ecards, přáníčko, originální, Veselé svátky, básnička, pohlednice, online, text, texty, nejhezčí, Veselé svátky, zdarma, rybáře, gratulace, blahopřání, k narozeninám, animované, ke stažení, animace, dětské, gif


Dnešní den (22. duben 2024) slaví svůj svátek Evženie a Leonid, zítra (23. duben 2024) oslavuje jmeniny Vojtěch, Gerhard a Vojtěška, pozítří (24. duben 2024) má svátek Jiří, Juraj a Fidel, 25. duben 2024 bude mít svátek Marek, Ervín a Markus. 26. duben 2024 bude slavit Oto, Otto a Ota.


Vyhledat slovo

Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů