Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Křišťálová svatba - přání k výročí svatby

Patnáct let, to je nějaká doba!
Ve svazku manželském vydrželi jste oba.
A já Vám k tomu upřímně přeji,
ať se Vám manželství nikdy nepřejí.


Blahopřání Křišťálová svatba se nachází v kategorii K výročí svatby

Dále vám doporučujeme navštívit Texty přání k MDŽ. Podívejte se též na Blahopřání dovolená začíná. Mohlo by vás také zajímat Gratulace 18 let. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Budeme rádi, pokud budete přáníčko Křišťálová svatba sdílet s přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k výročí svatby?

Křišťálová svatba, přání k výročí svatby, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k výročí svatby) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Líbí se vám přání? Pošlete ho pomocí SMS, vytiskněte a odešlete poštou nebo přání předejte osobně. Spolu se samotným přání předejte i malý nebo velký dárek. Kluky potěší elektronika (mobil, chytré hodinky atd.), dívce přineste pěknou kytici květin.

Křišťálová svatba, přání k výročí svatby, Růže, mms, dětské, pro milenku a milenku

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro milenku, bráchu, dědu, pejskaře, pionýry, vinaře, dědečka, spolupracovníky, holky, malé děti, mámu, tenistky, bratrance, hokejisty, profesory, golfisty, rodiče, zetě, tenisty, slečnu, strýce, spolužáky a spolužačky, kámošky, kolegyni, učitelky, seniory, syna, myslivce, sousedy, účetní nebo pro tátu.


Klíčová slova: mms, dětské, vtipné, K výročí svatby, básnička, narozeninové, texty, elektronické, zdarma, 2022, Křišťálová svatba, nejhezčí, 2022, obrázky, ke stažení, animace, Křišťálová svatba, ecards, k narozeninám, přání, animované, humorné, blahopřání, veršované, oslava, sms


Dnešní den (9. prosinec 2022) slaví svůj svátek Vratislav a Vratislava, zítra (10. prosinec 2022) oslavuje jmeniny Julie a Juliána, pozítří (11. prosinec 2022) má svátek Dana a Danuše, 12. prosinec 2022 bude mít svátek Simona a Šimona. 13. prosinec 2022 bude slavit Lucie, Lucián a Elektra.


Vyhledávání

Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů