Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Křišťálová svatba - přání k výročí svatby

Patnáct let, to je nějaká doba!
Ve svazku manželském vydrželi jste oba.
A já Vám k tomu upřímně přeji,
ať se Vám manželství nikdy nepřejí.


Přáníčko Křišťálová svatba je v sekci K výročí svatby

Dále vám doporučujeme navštívit Texty přání k MDŽ. Podívejte se též na Gratulace 20 let. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko Milý taťka. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Líbí se vám přání s názvem Křišťálová svatba? Pak se o něj podělte s kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k výročí svatby?

Křišťálová svatba, přání k výročí svatby, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k výročí svatby) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Jestliže se vám uvedené přáníčko zamlouvá, pošlete ho oslavenci buď elektronicky (email, sms, facebook, twitter apod.), pozemní poštou nebo se ho naučte nazpaměť a řekněte mu ho při osobním setkání. Pokud slaví blízká osoba, je vhodné i dát i nějaký pěkný dárek. Mezi originální dárky patří tzv. gadgety. Jedná se o technické noviny, hračky, často originální blbůstky, které jsou vhodné pro malé i velké kluky.

Křišťálová svatba, přání k výročí svatby, Kytičky, blahopřání, <strong>2023</strong>, pro sportovce a sportovce

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro sportovce, keškaře, bratra, rodiče, zetě, skauty, děvčátko, synovce, důchodce, účetní, profesorky, lesníka, chlapečka, nejlepšího kamaráda, lékaře, otce, kolegy, mámu, milenku, hokejisty, mistra, junáky, seniory, šéfku, otužilce, profesory, hasiče, kámošky, pradědu, manžela nebo pro sourozence.


Klíčová slova: blahopřání, 2023, mms, přáníčko, přání, K výročí svatby, narozeniny, veršované, pohlednice, elektronické, dětské, gratulace, obrázky, Křišťálová svatba, básnička, gif, přáníčka, k narozeninám, bratra, originální, text, animace, zdarma, online, Křišťálová svatba, narozeninové, ke stažení


Dnešní den (2. říjen 2023) slaví svůj svátek Oliver a Olivie, zítra (3. říjen 2023) oslavuje jmeniny Bohumil a Bohuš, pozítří (4. říjen 2023) má svátek František a Evald, 5. říjen 2023 bude mít svátek Eliška a Elza. 6. říjen 2023 bude slavit Hanuš a Hanuše.


Vyhledat slovo

Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů