Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Křišťálová svatba - přání k výročí svatby

Patnáct let, to je nějaká doba!
Ve svazku manželském vydrželi jste oba.
A já Vám k tomu upřímně přeji,
ať se Vám manželství nikdy nepřejí.


Text Křišťálová svatba se nachází v sekci K výročí svatby

Dále vám doporučujeme navštívit Texty přání k MDŽ. Podívejte se též na Blahopřání Láska je víc než přátelství. Mohlo by vás také zajímat Gratulace velikonoční zajíček. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Tento vtipný text pojmenovaný Křišťálová svatba můžete sdílet s bližními na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k výročí svatby?

Křišťálová svatba, přání k výročí svatby, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k výročí svatby) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Jestliže se vám uvedené přáníčko zamlouvá, pošlete ho oslavenci buď elektronicky (email, sms, facebook, twitter apod.), pozemní poštou nebo se ho naučte nazpaměť a řekněte mu ho při osobním setkání. Pokud slaví blízká osoba, je vhodné i dát i nějaký pěkný dárek. Peníze nejsou originálním dárkem, ale často jsou lepší alternativou než jiné dárky, které se nemusí trefit do vkusu a preferencí obdarovaného.

SMS textová gratulace k výročí svatby, přáníčko křišťálová svatba

náušnice k výročí svatby, křišťálová svatba, přání k výročí svatbyKřišťálová svatba, přání k výročí svatby, Svázaná kytice, elektronické, online, pro kolegu a kolegu

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro kolegu, kámoše, hokejisty, partnerku, dceru, synovce, cestovatele, děvčátko, strejdu, tenisty, sourozence, přítele, myslivce, přítelkyni, golfisty, trenéry, vedoucí, ředitelku, dědu, paní učitelku, sestru, golfistu, vodáka, dědečka, maminku, učitelky, sportovkyni, otužilce, muže, strýce nebo pro miláčka.


Klíčová slova: elektronické, online, K výročí svatby, dětské, K výročí svatby, přáníčka, 2024, originální, Křišťálová svatba, narozeninové, mms, přáníčko, animace, humorné, sms, text, gratulace, narozeniny, hokejisty, blahopřání, ecards, gif, verše, obrázky, animované, Křišťálová svatba, básnička


Dnešní den (22. duben 2024) slaví svůj svátek Evženie a Leonid, zítra (23. duben 2024) oslavuje jmeniny Vojtěch, Gerhard a Vojtěška, pozítří (24. duben 2024) má svátek Jiří, Juraj a Fidel, 25. duben 2024 bude mít svátek Marek, Ervín a Markus. 26. duben 2024 bude slavit Oto, Otto a Ota.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů