Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Nezáleží na tom - přání k výročí svatby

Nezáleží na tom, jestli jste právě v pohodě nebo jste na sebe naštvaní.
Hlavní je, že se máte pořád rádi!
Blahopřejeme Vám k Vašemu výročí.


Text Nezáleží na tom patří do kategorie K výročí svatby

Dále vám doporučujeme navštívit Roztomilý zajíček. Podívejte se též na Přáníčko porcelánová svatba. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko pro kamarádku. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Sdílejte tuto stránku se textem přáníčka Nezáleží na tom s vašimi sledujícími na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k výročí svatby?

Nezáleží na tom, přání k výročí svatby, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k výročí svatby) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Vytisknuté přání lze zaslat pozemní poštou nebo ho můžete zaslat elektronicky pomocí emailu, sms, zprávy na Facebooku, Twitteru nebo jiné sociální sítě. Každého oslavence potěší pěkný dárek. Nemusí být drahý, víc potěší dárek originální. Ženu potěší pěkná kytička, exkluzivní sladká bonboniéra nebo kolekce prémiových čajů.

SMS textová gratulace k výročí svatby, přáníčko nezáleží na tom

dort k výročí, nezáleží na tom, přání k výročí svatbyNezáleží na tom, přání k výročí svatby, Růžička, <strong>Nezáleží na tom</strong>, 2024, pro holčičku a holčičku

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto stránkách.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro holčičku, vnučky, faráře, nejlepšího kamaráda, spolužáky a spolužačky, dívky, pejskaře, elektrikáře, učitelky, nadřízeného, vodáka, manželku, vedoucího, holčičky, dvojčata, syna, seniory, zeťáka, hokejisty, zahrádkáře, tchána, profesorky, dívku, paní učitelku, ženu, partnerku, sousedy, letce, geokeškaře, myslivce nebo pro kuchaře.


Klíčová slova: Nezáleží na tom, 2024, básnička, narozeniny, přáníčko, narozeninové, gratulace, veršované, dětské, gif, přáníčka, originální, texty, obrázky, text, vtipné, animace, blahopřání, faráře, ke stažení, ecards, elektronické, sms, Nezáleží na tom, verše, k narozeninám, animované


Dnešní den (15. červen 2024) slaví svůj svátek Vít, Vítek, Víta a Izolda, zítra (16. červen 2024) oslavuje jmeniny Zbyněk, Zbyňka a Zbyhněv, pozítří (17. červen 2024) má svátek Adolf a Adina, 18. červen 2024 bude mít svátek Milan, Milana a Milíč. 19. červen 2024 bude slavit Leoš, Leo a Leon.


Najít slovo

Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů