Textová přání k výročí svatby
Ostatní
Nezáleží na tom - přání k výročí svatby

Nezáleží na tom, jestli jste právě v pohodě nebo jste na sebe naštvaní.
Hlavní je, že se máte pořád rádi!
Blahopřejeme Vám k Vašemu výročí.


Text gratulace Nezáleží na tom je v kategorii Gratulace k výročí svatby

Dále vám doporučujeme navštívit Roztomilý zajíček. Podívejte se též na Blahopřání k patnáctému výročí. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání Pohodičku v novém roce. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Sdílejte text blahopřáníčka Nezáleží na tom s kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k výročí svatby?

Nezáleží na tom, přání k výročí svatby, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k výročí svatby) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Líbí se vám přání? Pošlete ho pomocí SMS, vytiskněte a odešlete poštou nebo přání předejte osobně. Oslavence určitě neurazíte, pokud mu spolu s přáním předáte i malý nebo větší dárek. Peníze nejsou originálním dárkem, ale často jsou lepší alternativou než jiné dárky, které se nemusí trefit do vkusu a preferencí obdarovaného.

Nezáleží na tom, přání k výročí svatby, Kytičky, oslava, <strong>K výročí svatby</strong>, pro švagra a švagra

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto stránkách.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro švagra, prababičku, kámoše, chlapce, partnerku, horolezce, tchána, ženy, havíře, švagrovou, děti, nadřízené, geokeškaře, skauty, profesorky, kustody, vedoucího, přátele, manželku, sportovce, tenisty, tatínka, děti, seniory, sestru, vnoučata, sourozence, dospělé, chlapa, kluky nebo pro pionýry.


Klíčová slova: oslava, K výročí svatby, texty, elektronické, sms, vtipné, K výročí svatby, text, 2020, přání, veršované, dětské, obrázky, Nezáleží na tom, blahopřání, k narozeninám, narozeninové, narozeniny, přáníčko, zdarma, ke stažení, Nezáleží na tom, 2020, pohlednice, přáníčka, gratulace


Dnešní den (22. září 2020) slaví svůj svátek Darina, Moris a Mořic, zítra (23. září 2020) oslavuje jmeniny Berta a Lina, pozítří (24. září 2020) má svátek Jaromír, Jaromíra a Mercedes, 25. září 2020 bude mít svátek Zlata a Zlatuše. 26. září 2020 bude slavit Andrea a Andriana.


Vyhledání

Reklama


OdkazySvátek Barbora

Přání k svátku pro Josefa

Blahopřání pro Martina

Blahopřání k narozeninám pro dědu

Zamilované SMS na dobrou noc

Omalovánka medvídka

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů