Textová přání k výročí svatby
Ostatní
Nezáleží na tom - přání k výročí svatby

Nezáleží na tom, jestli jste právě v pohodě nebo jste na sebe naštvaní.
Hlavní je, že se máte pořád rádi!
Blahopřejeme Vám k Vašemu výročí.


Text Nezáleží na tom se nachází v kategorii Blahopřání k výročí svatby

Dále vám doporučujeme navštívit Roztomilý zajíček. Podívejte se též na Blahopřání Láska je víc než přátelství. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání Pohodičku v novém roce. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Potěší nás, pokud budete sdílet text tohoto blahopřání s názvem Nezáleží na tom s přáteli na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k výročí svatby?

Nezáleží na tom, přání k výročí svatby, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k výročí svatby) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Líbí se vám přání? Pošlete ho pomocí SMS, vytiskněte a odešlete poštou nebo přání předejte osobně. Oslavence určitě neurazíte, pokud mu spolu s přáním předáte i malý nebo větší dárek. Peníze nejsou originálním dárkem, ale často jsou lepší alternativou než jiné dárky, které se nemusí trefit do vkusu a preferencí obdarovaného.

Nezáleží na tom, přání k výročí svatby, Svázaná kytice, K výročí svatby, přání, pro ségru a ségru

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto stránkách.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro ségru, dceru, mámu, dědečka, spolupracovníky, ředitele, malé děti, kámošky, hokejisty, děti, fotbalisty, chlapa, důchodce, maminku, synovce, manžela, strýčka, strýce, prababičku, štamgasty, maséry, švagrovou, učitele, trenéry, expartnerky, turisty, holky, vedoucího, golfisty, bafunáře nebo pro dívky.


Klíčová slova: K výročí svatby, přání, dětské, gratulace, 2022, básnička, verše, sms, obrázky, Nezáleží na tom, text, narozeniny, přáníčko, přáníčka, 2022, mms, k narozeninám, blahopřání, pohlednice, elektronické, zdarma, narozeninové, Nezáleží na tom, ke stažení, oslava, texty


Dnešní den (27. červen 2022) slaví svůj svátek Ladislav a Ladislava, zítra (28. červen 2022) oslavuje jmeniny Lubomír a Serena, pozítří (29. červen 2022) má svátek Pavel, Petr a Esmeralda, 30. červen 2022 bude mít svátek Šárka, Melanie, Vlastimír a Vlastimíra. 1. červenec 2022 bude slavit Jaroslava a Vesna.


Vyhledání

Reklama


OdkazySvátek Barbora

Přání k svátku pro Josefa

Blahopřání pro Martina

Blahopřání k narozeninám pro dědu

Zamilované SMS na dobrou noc

Omalovánka medvídka

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů