Textová přání k výročí svatby
Ostatní
Nezáleží na tom - přání k výročí svatby

Nezáleží na tom, jestli jste právě v pohodě nebo jste na sebe naštvaní.
Hlavní je, že se máte pořád rádi!
Blahopřejeme Vám k Vašemu výročí.


Přáníčko Nezáleží na tom se nachází v sekci Gratulace k výročí svatby

Dále vám doporučujeme navštívit Roztomilý zajíček. Podívejte se též na Gratulace pětadvacet let spolu. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání Pohodičku v novém roce. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Sdílejte tuto stránku se textem přáníčka Nezáleží na tom s kolegy na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k výročí svatby?

Nezáleží na tom, přání k výročí svatby, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k výročí svatby) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Líbí se vám přání? Pošlete ho pomocí SMS, vytiskněte a odešlete poštou nebo přání předejte osobně. Oslavence určitě neurazíte, pokud mu spolu s přáním předáte i malý nebo větší dárek. Peníze nejsou originálním dárkem, ale často jsou lepší alternativou než jiné dárky, které se nemusí trefit do vkusu a preferencí obdarovaného.

Nezáleží na tom, přání k výročí svatby, Svázaná kytice, vtipné, texty, pro muže a muže

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto stránkách.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro muže, podřízené, spolužáky a spolužačky, manželku, přítelkyni, dědečka, trenéry, kluky, kámoše, šéfa, švagrovou, kamarády, turisty, chlapa, expartnery, synovce, ženy, ségru, dívky, manžela, strýčka, chlapce, expartnerky, vnoučata, spolupracovníky, štamgasty, golfisty, rybáře, milenku, kustody nebo pro partnerku.


Klíčová slova: vtipné, texty, veršované, sms, ke stažení, text, 2021, přáníčka, gratulace, obrázky, oslava, pohlednice, verše, zdarma, blahopřání, elektronické, básnička, 2021, přáníčko, K výročí svatby, narozeninové, Nezáleží na tom, přání, dětské, narozeniny, Nezáleží na tom


Dnešní den (23. duben 2021) slaví svůj svátek Vojtěch a Gerhard, zítra (24. duben 2021) oslavuje jmeniny Jiří, Juraj a Fidel, pozítří (25. duben 2021) má svátek Marek, Ervín a Markus, 26. duben 2021 bude mít svátek Oto, Otto a Ota. 27. duben 2021 bude slavit Jaroslav, Jarolím a Jarolíma.


Vyhledání

Reklama


OdkazySvátek Barbora

Přání k svátku pro Josefa

Blahopřání pro Martina

Blahopřání k narozeninám pro dědu

Zamilované SMS na dobrou noc

Omalovánka medvídka

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

PF 2021

Vytvořte elektronické PF 2021 a rozešlete jej online ještě dnes.


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů