Textová přání k výročí svatby
Ostatní
Nezáleží na tom - přání k výročí svatby

Nezáleží na tom, jestli jste právě v pohodě nebo jste na sebe naštvaní.
Hlavní je, že se máte pořád rádi!
Blahopřejeme Vám k Vašemu výročí.


Text gratulace Nezáleží na tom je v kategorii Gratulace k výročí svatby

Dále vám doporučujeme navštívit Roztomilý zajíček. Podívejte se též na Gratulace malému děcku. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání Pohodičku v novém roce. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste tento text s názvem Nezáleží na tom sdíleli s blízkými na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k výročí svatby?

Nezáleží na tom, přání k výročí svatby, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k výročí svatby) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Líbí se vám přání? Pošlete ho pomocí SMS, vytiskněte a odešlete poštou nebo přání předejte osobně. Oslavence určitě neurazíte, pokud mu spolu s přáním předáte i malý nebo větší dárek. Peníze nejsou originálním dárkem, ale často jsou lepší alternativou než jiné dárky, které se nemusí trefit do vkusu a preferencí obdarovaného.

Nezáleží na tom, přání k výročí svatby, Květiny, narozeniny, verše, pro syna a syna

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto stránkách.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro syna, basketbalisty, tatínka, učitelky, expartnery, turisty, ředitele, babičku, přátele, štamgasty, kolegy, horolezce, malé děti, spolupracovníky, muže, skauty, tátu, vedoucího, fotbalisty, šéfa, kluky, nadřízené, mámu, vnučky, sourozence, partnera, rybáře, chlapce, tchána, spolužáky a spolužačky nebo pro švagra.


Klíčová slova: narozeniny, verše, oslava, obrázky, narozeninové, sms, elektronické, veršované, 2020, ke stažení, Nezáleží na tom, 2020, blahopřání, Nezáleží na tom, K výročí svatby, text, pohlednice, mms, K výročí svatby, gratulace, zdarma, vtipné, přáníčka, k narozeninám, texty, dětské


Dnešní den (16. červenec 2020) slaví svůj svátek Luboš, Karmen, Carmen, Cedrik a Sedrik, zítra (17. červenec 2020) oslavuje jmeniny Martina, Iris a Arleta, pozítří (18. červenec 2020) má svátek Drahomíra, Drahomír, Arleta, Drahomil a Drahomila, 19. červenec 2020 bude mít svátek Čeněk a Čeňka. 20. červenec 2020 bude slavit Ilja a Eliáš.


Vyhledání

Reklama


OdkazySvátek Barbora

Přání k svátku pro Josefa

Blahopřání pro Martina

Blahopřání k narozeninám pro dědu

Zamilované SMS na dobrou noc

Omalovánka medvídka

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů