Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Nezáleží na tom - přání k výročí svatby

Nezáleží na tom, jestli jste právě v pohodě nebo jste na sebe naštvaní.
Hlavní je, že se máte pořád rádi!
Blahopřejeme Vám k Vašemu výročí.


Přáníčko Nezáleží na tom je v kategorii K výročí svatby

Dále vám doporučujeme navštívit Roztomilý zajíček. Podívejte se též na SMS přání pro kamaráda. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání když se něco nepovede. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Potěší nás, pokud budete sdílet text tohoto blahopřání s názvem Nezáleží na tom s vašimi známými a kamarády prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k výročí svatby?

Nezáleží na tom, přání k výročí svatby, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k výročí svatby) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Vytisknuté přání lze zaslat pozemní poštou nebo ho můžete zaslat elektronicky pomocí emailu, sms, zprávy na Facebooku, Twitteru nebo jiné sociální sítě. Spolu s přáním předejte i pěkný dárek. Ženy vždy potěší nádherná kytice. Pánové ocení například degustační sety s výběrem zahraničních vín nebo rumů.

Nezáleží na tom, přání k výročí svatby, Květiny, blahopřání, vtipné, pro tátu a tátu

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto stránkách.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro tátu, mámu, rockera, kolegy, skauty, expartnerky, keškaře, partnerku, vnoučata, maséry, profesory, účetní, učitelky, manžela, vnuky, turisty, faráře, dědu, golfisty, šéfa, maminku, hudebníky, paní učitelku, milence, včelaře, zaměstnance, tatínka, bafunáře, švagra, zeťáka nebo pro bratra.


Klíčová slova: blahopřání, vtipné, 2023, K výročí svatby, humorné, texty, Nezáleží na tom, 2023, pohlednice, přáníčka, oslava, mms, online, originální, ecards, animované, animace, elektronické, rockera, přání, přáníčko, text, dětské, gif, k narozeninám, sms, obrázky


Dnešní den (2. duben 2023) slaví svůj svátek Erika a Áron, zítra (3. duben 2023) oslavuje jmeniny Richard a Richarda, pozítří (4. duben 2023) má svátek Ivana a Izidor, 5. duben 2023 bude mít svátek Miroslava a Mirka. 6. duben 2023 bude slavit Vendula a Venuše.


Prohledat web

Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů