Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Nezáleží na tom - přání k výročí svatby

Nezáleží na tom, jestli jste právě v pohodě nebo jste na sebe naštvaní.
Hlavní je, že se máte pořád rádi!
Blahopřejeme Vám k Vašemu výročí.


Text gratulace Nezáleží na tom je v kategorii K výročí svatby

Dále vám doporučujeme navštívit Roztomilý zajíček. Podívejte se též na Blahopřání Mílovými kroky. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání pro Moniku. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Sdílejte text blahopřáníčka Nezáleží na tom s vašimi přáteli na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k výročí svatby?

Nezáleží na tom, přání k výročí svatby, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k výročí svatby) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Myslíte si, že by se přání líbilo oslavenci? Pokud je vaše odpověď ano, tak už ho stačí pouze předat. Možností je řada od zaslání emailem nebo sms až po osobní přednesení. Pokud slaví blízká osoba, je vhodné i dát i nějaký pěkný dárek. Pokud chcete darovat peníze, můžete je vložit přímo do obálky s přáníčkem.

Nezáleží na tom, přání k výročí svatby, Květiny, veršované, humorné, pro přítelkyni a přítelkyni

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto stránkách.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro přítelkyni, basketbalisty, dětičky, cyklisty, miláčka, spolupracovníky, kámoše, přítele, tátu, partnera, švagra, tetu, havíře, učitelky, golfistu, pradědu, přátele, řidiče, pionýry, pravnoučata, bratrance, elektrikáře, letce, dědečka, zaměstnance, vnuka, ředitele, sportovce, strejdu, vnoučata nebo pro strýce.


Klíčová slova: veršované, humorné, K výročí svatby, elektronické, narozeninové, básnička, dětské, verše, online, K výročí svatby, sms, přáníčko, gratulace, přáníčka, mms, pohlednice, Nezáleží na tom, zdarma, dětičky, animace, obrázky, texty, gif, blahopřání, narozeniny, nejhezčí, text


Dnešní den (24. září 2023) slaví svůj svátek Jaromír, Jaromíra a Mercedes, zítra (25. září 2023) oslavuje jmeniny Zlata a Zlatuše, pozítří (26. září 2023) má svátek Andrea a Andriana, 27. září 2023 bude mít svátek Jonáš, Damián a Kosma. 28. září 2023 bude slavit Václav, Václava a Brian.


Hledat slovo

Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů