Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Nezáleží na tom - přání k výročí svatby

Nezáleží na tom, jestli jste právě v pohodě nebo jste na sebe naštvaní.
Hlavní je, že se máte pořád rádi!
Blahopřejeme Vám k Vašemu výročí.


Přáníčko Nezáleží na tom patří do sekce K výročí svatby

Dále vám doporučujeme navštívit Roztomilý zajíček. Podívejte se též na Gratulace k novému roku. Mohlo by vás také zajímat Gratulace 50 let. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Sdílejte text blahopřáníčka Nezáleží na tom s blízkými na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k výročí svatby?

Nezáleží na tom, přání k výročí svatby, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k výročí svatby) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Vytisknuté přání lze zaslat pozemní poštou nebo ho můžete zaslat elektronicky pomocí emailu, sms, zprávy na Facebooku, Twitteru nebo jiné sociální sítě. S přáníčkem je vhodné zároveň předat i hezký dárek. Mezi vhodné dary patří destiláty, likéry, víno, exkluzivní pivo nebo pikantní dárkové koše s vybranými exotickými delikatesami.

Nezáleží na tom, přání k výročí svatby, Tulipány, animace, <strong>K výročí svatby</strong>, pro nejlepšího kamaráda a nejlepšího kamaráda

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto stránkách.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro nejlepšího kamaráda, expartnery, skauty, zahradníka, spolupracovníky, zeťáka, elektrikáře, partnera, pravnoučata, manželku, tátu, malé děti, muzikanta, kolegu, synovce, spolužáky a spolužačky, ženy, geokeškaře, sestřenici, chlapa, prababičku, junáky, turisty, holčičky, tenisty, tetu, maséry, lékaře, vojáka, šéfku nebo pro podřízené.


Klíčová slova: animace, K výročí svatby, 2022, ecards, sms, veršované, gif, texty, humorné, přání, animované, přáníčko, Nezáleží na tom, oslava, verše, nejhezčí, narozeninové, online, Nezáleží na tom, gratulace, obrázky, blahopřání, pohlednice, originální, přáníčka, text


Dnešní den (9. prosinec 2022) slaví svůj svátek Vratislav a Vratislava, zítra (10. prosinec 2022) oslavuje jmeniny Julie a Juliána, pozítří (11. prosinec 2022) má svátek Dana a Danuše, 12. prosinec 2022 bude mít svátek Simona a Šimona. 13. prosinec 2022 bude slavit Lucie, Lucián a Elektra.


Hledat slovo

Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů