Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Perlová svatba - přání k výročí svatby

Jste svoji třicet let,
to je tak krásné!
Ať Vám dál patří svět
a zažíváte chvíle vzácné.
Máme Vás moc rádi!


Přáníčko Perlová svatba je v kategorii K výročí svatby

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání Chci být s Tebou. Podívejte se též na Blahopřání Den žen. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko 60 let. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Zaujalo vás blahopřání Perlová svatba? Potom se o text podělte s blízkými na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k výročí svatby?

Perlová svatba, přání k výročí svatby, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k výročí svatby) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Pokud se vám zdá uvedené přání jako vhodné, máte několik možností jak ho předat oslavenci. Můžete tak učinit osobně, prostřednictvím emailu, sms, zprávou na facebooku nebo na jiné sociální síti, telefonátem nebo přání vytiskněte a pošlete poštou. S přáníčkem je vhodné zároveň předat i hezký dárek. Ženu určitě potěší květina.

Perlová svatba, přání k výročí svatby, Květiny, přáníčko, Perlová svatba, pro maséry a maséry

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro maséry, tchyni, slečnu, vnoučata, dívku, bafunáře, elektrikáře, kamarády, vnučku, vnuky, sousedy, kněze, podřízené, pionýry, cyklisty, šéfku, včelaře, nejlepší kamarádku, pravnoučata, maminku, chlapce, slečny, havíře, dětičky, holky, kolegu, kolegyni, kustody, zeťáka, lesníka nebo pro rodiče.


Klíčová slova: přáníčko, Perlová svatba, sms, ke stažení, blahopřání, humorné, mms, básnička, verše, 2023, K výročí svatby, elektronické, obrázky, narozeniny, texty, gif, dětské, k narozeninám, slečnu, vtipné, animace, ecards, K výročí svatby, gratulace, přáníčka, originální, zdarma


Dnešní den (2. říjen 2023) slaví svůj svátek Oliver a Olivie, zítra (3. říjen 2023) oslavuje jmeniny Bohumil a Bohuš, pozítří (4. říjen 2023) má svátek František a Evald, 5. říjen 2023 bude mít svátek Eliška a Elza. 6. říjen 2023 bude slavit Hanuš a Hanuše.


Prohledat web

Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů