Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Perlová svatba - přání k výročí svatby

Jste svoji třicet let,
to je tak krásné!
Ať Vám dál patří svět
a zažíváte chvíle vzácné.
Máme Vás moc rádi!


Text Perlová svatba je v kategorii K výročí svatby

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání Chci být s Tebou. Podívejte se též na Blahopřání 15 let spolu. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko pro děťátko. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Sdílejte text blahopřáníčka Perlová svatba s rodinou a kamarády na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k výročí svatby?

Perlová svatba, přání k výročí svatby, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k výročí svatby) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze vytisknout nebo napsat na pohlednici a poslat poštou. Pokud je to složité, oslavenec není blízkou osobou nebo se nejedná o významný svátek, stačí přání poslat pomocí emailu nebo sms. Pokud se jedná o významnější výročí anebo o blízkou osobu, určitě jen přání nestačí - je vhodné obdarovat oslavence menším dárkem. Mezi vhodné dary patří destiláty, likéry, víno, exkluzivní pivo nebo pikantní dárkové koše s vybranými exotickými delikatesami.

SMS textová gratulace k výročí svatby, přáníčko perlová svatba

prsten k výročí, perlová svatba, přání k výročí svatbyPerlová svatba, přání k výročí svatby, Květiny, elektronické, gratulace, pro muže a muže

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro muže, bratra, dívky, pradědu, kuchaře, maséry, vodáka, strýčka, přítelkyni, šéfa, kamarády, kamarádku, dvojčata, motorkáře, otce, kluky, cestovatele, lékaře, ženu, ředitelku, vojáky, havíře, pejskaře, babičku, golfisty, paní učitelku, podřízené, dětičky, horolezce, slečny nebo pro partnerku.


Klíčová slova: elektronické, gratulace, online, humorné, gif, ecards, 2024, text, zdarma, sms, nejhezčí, animované, obrázky, vtipné, 2024, přáníčka, ke stažení, animace, dívky, blahopřání, mms, texty, dětské, přání, přáníčko, Perlová svatba, narozeniny


Dnešní den (22. duben 2024) slaví svůj svátek Evženie a Leonid, zítra (23. duben 2024) oslavuje jmeniny Vojtěch, Gerhard a Vojtěška, pozítří (24. duben 2024) má svátek Jiří, Juraj a Fidel, 25. duben 2024 bude mít svátek Marek, Ervín a Markus. 26. duben 2024 bude slavit Oto, Otto a Ota.


Najít slovo

Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů