Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Platinová svatba - přání k výročí svatby

Manželství není trest,
platinoví oslavenci to vědí,
že žijí bez nesnází,
a milují se mnoho let.
Přijměte přání k sedmdesátému výročí svatby!


Přáníčko Platinová svatba se nachází v kategorii K výročí svatby

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání 18 let. Podívejte se též na Blahopřání Roztomilý zajíček. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko roztomilý zajíček. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Tento text (Platinová svatba) můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k výročí svatby?

Platinová svatba, přání k výročí svatby, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k výročí svatby) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Vytisknuté přání lze zaslat pozemní poštou nebo ho můžete zaslat elektronicky pomocí emailu, sms, zprávy na Facebooku, Twitteru nebo jiné sociální sítě. Pokud slaví blízká osoba, je vhodné i dát i nějaký pěkný dárek. Klasikou jsou dárkové boxy či pytlíky plné sladkostí nebo degustační sety piv, ciderů nebo vín.

Platinová svatba, přání k výročí svatby, Růže, ecards, básnička, pro skauty a skauty

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto stránkách.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro skauty, bratra, vinaře, děvče, učitele, ženu, syna, tchána, věřící, otce, tetu, ženy, kámoše, neteř, chlapce, strýčka, lékaře, ředitele, bráchu, strejdu, dětičky, mámu, golfisty, letce, holčičky, teenagery, partnerku, dceru, kamarády, kámošky nebo pro dědu.


Klíčová slova: ecards, básnička, veršované, animace, verše, vtipné, narozeninové, gratulace, k narozeninám, 2023, pohlednice, blahopřání, narozeniny, elektronické, animované, text, 2023, oslava, vinaře, gif, zdarma, přáníčka, obrázky, texty, ke stažení, K výročí svatby, nejhezčí


Dnešní den (2. říjen 2023) slaví svůj svátek Oliver a Olivie, zítra (3. říjen 2023) oslavuje jmeniny Bohumil a Bohuš, pozítří (4. říjen 2023) má svátek František a Evald, 5. říjen 2023 bude mít svátek Eliška a Elza. 6. říjen 2023 bude slavit Hanuš a Hanuše.


Vyhledat slovo

Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů