Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Platinová svatba - přání k výročí svatby

Manželství není trest,
platinoví oslavenci to vědí,
že žijí bez nesnází,
a milují se mnoho let.
Přijměte přání k sedmdesátému výročí svatby!


Přáníčko Platinová svatba se nachází v kategorii K výročí svatby

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání 18 let. Podívejte se též na Přáníčko k dvacetinám. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání pro dítě. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Zaujalo vás blahopřání Platinová svatba? Potom se o text podělte s jinými lidmi na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k výročí svatby?

Platinová svatba, přání k výročí svatby, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k výročí svatby) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Vytisknuté přání lze zaslat pozemní poštou nebo ho můžete zaslat elektronicky pomocí emailu, sms, zprávy na Facebooku, Twitteru nebo jiné sociální sítě. S přáníčkem je vhodné zároveň předat i hezký dárek. Ženu určitě potěší květina.

Platinová svatba, přání k výročí svatby, Růže, mms, <strong>2024</strong>, pro vnučku a vnučku

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto stránkách.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro vnučku, bratra, trenéry, učitelky, sestřenici, fotbalisty, elektrikáře, hudebníky, ženy, kamioňáka, chlapečka, manžela, muzikanta, holčičku, dědečka, dospělé, strýčka, chlapy, milence, pravnoučata, geokeškaře, mámu, rodiče, babičku, vojáky, vedoucího, chlapce, pejskaře, zetě, šéfa nebo pro tchyni.


Klíčová slova: mms, 2024, online, blahopřání, narozeniny, gif, verše, oslava, obrázky, přáníčko, dětské, Platinová svatba, vtipné, přání, ke stažení, animace, sms, text, trenéry, pohlednice, K výročí svatby, originální, veršované, gratulace, 2024, elektronické, humorné


Dnešní den (21. únor 2024) slaví svůj svátek Lenka a Eleonora, zítra (22. únor 2024) oslavuje jmeniny Petr a Etela, pozítří (23. únor 2024) má svátek Svatopluk a Svatobor, 24. únor 2024 bude mít svátek Matyáš a Matěj. 25. únor 2024 bude slavit Liliana, Lilien a Taras.


Prohledat web

Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů