Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Platinová svatba - přání k výročí svatby

Manželství není trest,
platinoví oslavenci to vědí,
že žijí bez nesnází,
a milují se mnoho let.
Přijměte přání k sedmdesátému výročí svatby!


Blahopřání Platinová svatba je v kategorii K výročí svatby

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání 18 let. Podívejte se též na Gratulace Pohodičku v novém roce. Mohlo by vás také zajímat Přání ať problémy Tě nezaskočí. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Budeme rádi, pokud budete přáníčko Platinová svatba sdílet s vašimi přáteli na různých sociálních sítích, jako jsou Facebook, Twitter (síť X), Pinterest, Reddit a další.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k výročí svatby?

Platinová svatba, přání k výročí svatby, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k výročí svatby) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Myslíte si, že by se přání líbilo oslavenci? Pokud je vaše odpověď ano, tak už ho stačí pouze předat. Možností je řada od zaslání emailem nebo sms až po osobní přednesení. S přáníčkem je vhodné zároveň předat i hezký dárek. Kluky potěší elektronika (mobil, chytré hodinky atd.), dívce přineste pěknou kytici květin.

SMS textová gratulace k výročí svatby, přáníčko platinová svatba

květiny k svátku, platinová svatba, přání k výročí svatbyPlatinová svatba, přání k výročí svatby, Květiny, <strong>2024</strong>, básnička, pro snachu a snachu

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto stránkách.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro snachu, vedoucí, tenistky, věřící, kámošky, dvojčata, profesorky, motorkáře, tchyni, nejlepšího kamaráda, přítelkyni, golfisty, dědečka, dívky, kolegy, holky, chlapy, manžela, kněze, rodiče, otužilce, vnoučata, bratra, řidiče, mámu, sestřenici, sportovce, dětičky, ženy, švagra nebo pro děvče.


Klíčová slova: 2024, básnička, K výročí svatby, gif, ke stažení, nejhezčí, texty, 2024, ecards, narozeninové, animace, přáníčka, sms, dětské, přání, narozeniny, k narozeninám, blahopřání, tenistky, mms, animované, přáníčko, zdarma, obrázky, oslava, online, veršované


Dnešní den (15. červen 2024) slaví svůj svátek Vít, Vítek, Víta a Izolda, zítra (16. červen 2024) oslavuje jmeniny Zbyněk, Zbyňka a Zbyhněv, pozítří (17. červen 2024) má svátek Adolf a Adina, 18. červen 2024 bude mít svátek Milan, Milana a Milíč. 19. červen 2024 bude slavit Leoš, Leo a Leon.


Vyhledávání

Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů