Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Zlatá svatba - přání k výročí svatby

Padesát let spolu, to je něco!
Za tu dobu změnilo se kdeco...
Ale na vaší lásce nic,
přejem šťastných let co nejvíc!


Přáníčko Zlatá svatba patří do sekce K výročí svatby

Dále vám doporučujeme navštívit Přání k narození dítěte. Podívejte se též na Gratulace 20 let. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko pro Františka. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Potěší nás, pokud budete sdílet text tohoto blahopřání s názvem Zlatá svatba s blízkými prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k výročí svatby?

Zlatá svatba, přání k výročí svatby, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k výročí svatby) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Jestliže se vám uvedené přáníčko zamlouvá, pošlete ho oslavenci buď elektronicky (email, sms, facebook, twitter apod.), pozemní poštou nebo se ho naučte nazpaměť a řekněte mu ho při osobním setkání. Vašim bližní se zároveň sluší předat i nějaký vhodný dar. Ženy vždy potěší nádherná kytice. Pánové ocení například degustační sety s výběrem zahraničních vín nebo rumů.

Zlatá svatba, přání k výročí svatby, Tulipány, oslava, sms, pro lékaře a lékaře

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro lékaře, kámoše, zetě, kamarády, neteř, kolegu, holky, pejskaře, zahradníka, syna, holčičky, cestovatele, myslivce, milence, učitele, horolezce, ředitelku, maminku, přítele, švagra, motorkáře, dědečka, skauty, ředitele, tetu, partnera, kluky, faráře, chlapy, strýce nebo pro bafunáře.


Klíčová slova: oslava, sms, vtipné, elektronické, přáníčka, K výročí svatby, zdarma, narozeniny, ecards, 2022, přáníčko, nejhezčí, Zlatá svatba, narozeninové, obrázky, Zlatá svatba, přání, animované, originální, dětské, text, mms, texty, K výročí svatby, verše, blahopřání


Dnešní den (9. prosinec 2022) slaví svůj svátek Vratislav a Vratislava, zítra (10. prosinec 2022) oslavuje jmeniny Julie a Juliána, pozítří (11. prosinec 2022) má svátek Dana a Danuše, 12. prosinec 2022 bude mít svátek Simona a Šimona. 13. prosinec 2022 bude slavit Lucie, Lucián a Elektra.


Prohledat web

Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů