Textová přání k výročí svatby
Ostatní
Zlatá svatba - přání k výročí svatby

Padesát let spolu, to je něco!
Za tu dobu změnilo se kdeco...
Ale na vaší lásce nic,
přejem šťastných let co nejvíc!


Text Zlatá svatba patří do sekce Přání k výročí svatby

Dále vám doporučujeme navštívit Přání k narození dítěte. Podívejte se též na Blahopřání Malé děcko. Mohlo by vás také zajímat Přání kluka, děvče. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Líbí se vám přání s názvem Zlatá svatba? Pak se o něj podělte s přáteli a kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k výročí svatby?

Zlatá svatba, přání k výročí svatby, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k výročí svatby) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Vytisknuté přání lze zaslat pozemní poštou nebo ho můžete zaslat elektronicky pomocí emailu, sms, zprávy na Facebooku, Twitteru nebo jiné sociální sítě. Pokud je oslavencem blízká osoba, je žádoucí předat spolu s přáním i fyzický dárek. Mezi nejčastější dárky patří bonboniéry a alkoholické nápoje (víno nebo destiláty).

Zlatá svatba, přání k výročí svatby, Kytice, básnička, verše, pro vnoučata a vnoučata

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro vnoučata, přítele, sousedy, tetu, tátu, prababičku, myslivce, chlapce, skauty, neteř, turisty, babičku, tchyni, švagrovou, učitelky, sestru, zahrádkáře, slečny, muže, malé děti, vnučky, tenisty, milenku, kolegy, horolezce, bratra, dospělé, přítelkyni, seniory, kustody nebo pro švagra.


Klíčová slova: básnička, verše, sms, 2022, blahopřání, ke stažení, texty, Zlatá svatba, přání, narozeninové, mms, obrázky, K výročí svatby, gratulace, pohlednice, oslava, přáníčka, Zlatá svatba, narozeniny, K výročí svatby, 2022, elektronické, text, vtipné, přáníčko, zdarma


Dnešní den (27. červen 2022) slaví svůj svátek Ladislav a Ladislava, zítra (28. červen 2022) oslavuje jmeniny Lubomír a Serena, pozítří (29. červen 2022) má svátek Pavel, Petr a Esmeralda, 30. červen 2022 bude mít svátek Šárka, Melanie, Vlastimír a Vlastimíra. 1. červenec 2022 bude slavit Jaroslava a Vesna.


Vyhledání

Reklama


OdkazyText přání k svátku Dana

Přání k svátku pro Filipa

Přání pro Vojtu

Přání k narozeninám pro manžela

SMS pro miláčka

Vlajky měst

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů