Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Zlatá svatba - přání k výročí svatby

Padesát let spolu, to je něco!
Za tu dobu změnilo se kdeco...
Ale na vaší lásce nic,
přejem šťastných let co nejvíc!


Text gratulace Zlatá svatba patří do sekce K výročí svatby

Dále vám doporučujeme navštívit Přání k narození dítěte. Podívejte se též na SMS přání pro tatínka. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání Každého to jednou čeká. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Budeme rádi, pokud budete přáníčko Zlatá svatba sdílet s vašimi přáteli na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k výročí svatby?

Zlatá svatba, přání k výročí svatby, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k výročí svatby) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Výše uvedené přáníčko lze vytisknout a poslat klasickou pozemní nebo leteckou poštou nebo ho lze poslat elektronicky prostřednictvím emailu anebo sms. Další alternativou je osobní předání. Můžete ho předat vytištěné nebo zapsané na zakoupené přání či přednést osobně. S přáníčkem je vhodné zároveň předat i hezký dárek. Kluky potěší elektronika (mobil, chytré hodinky atd.), dívce přineste pěknou kytici květin.

Zlatá svatba, přání k výročí svatby, Tulipány, dětské, verše, pro partnerku a partnerku

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro partnerku, pravnoučata, bafunáře, paní učitelku, vodáka, muže, pradědu, slečny, holčičku, golfisty, profesory, milenku, sportovce, dětičky, rockera, dívky, zeťáka, otce, myslivce, řidiče, junáky, maséry, chlapy, podřízené, dědu, cestovatele, důchodce, seniory, sousedy, účetní nebo pro zetě.


Klíčová slova: dětské, verše, Zlatá svatba, humorné, K výročí svatby, přání, nejhezčí, přáníčko, narozeniny, ke stažení, vtipné, animované, sms, zdarma, oslava, gif, k narozeninám, gratulace, bafunáře, text, mms, narozeninové, 2023, ecards, přáníčka, 2023, blahopřání


Dnešní den (24. září 2023) slaví svůj svátek Jaromír, Jaromíra a Mercedes, zítra (25. září 2023) oslavuje jmeniny Zlata a Zlatuše, pozítří (26. září 2023) má svátek Andrea a Andriana, 27. září 2023 bude mít svátek Jonáš, Damián a Kosma. 28. září 2023 bude slavit Václav, Václava a Brian.


Vyhledávání

Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů