Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Zlatá svatba - přání k výročí svatby

Padesát let spolu, to je něco!
Za tu dobu změnilo se kdeco...
Ale na vaší lásce nic,
přejem šťastných let co nejvíc!


Text Zlatá svatba se nachází v sekci K výročí svatby

Dále vám doporučujeme navštívit Přání k narození dítěte. Podívejte se též na Přání vše nejlepší. Mohlo by vás také zajímat Texty přání k MDŽ. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Zaujalo vás blahopřání Zlatá svatba? Potom se o text podělte s bližními na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k výročí svatby?

Zlatá svatba, přání k výročí svatby, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k výročí svatby) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze vytisknout nebo napsat na pohlednici a poslat poštou. Pokud je to složité, oslavenec není blízkou osobou nebo se nejedná o významný svátek, stačí přání poslat pomocí emailu nebo sms. Spolu s přáním předejte i pěkný dárek. Ženu určitě potěší květina.

SMS textová gratulace k výročí svatby, přáníčko zlatá svatba

Růže pro ženu, zlatá svatba, přání k výročí svatbyZlatá svatba, přání k výročí svatby, Svázaná kytice, <strong>Zlatá svatba</strong>, dětské, pro otužilce a otužilce

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro otužilce, manželku, bratra, učitele, lékaře, šéfku, strýce, hudebníky, kustody, pejskaře, synovce, hasiče, maséry, paní učitelku, manžela, chlapce, tchyni, ženy, geokeškaře, profesorky, keškaře, cestovatele, děvčátko, pionýry, děvče, šéfovou, vinaře, tenistky, ředitele, dceru nebo pro kytaristu.


Klíčová slova: Zlatá svatba, dětské, narozeninové, oslava, nejhezčí, sms, mms, 2024, blahopřání, animace, básnička, zdarma, online, K výročí svatby, Zlatá svatba, animované, ecards, gif, bratra, originální, k narozeninám, gratulace, text, 2024, humorné, narozeniny, vtipné


Dnešní den (15. červen 2024) slaví svůj svátek Vít, Vítek, Víta a Izolda, zítra (16. červen 2024) oslavuje jmeniny Zbyněk, Zbyňka a Zbyhněv, pozítří (17. červen 2024) má svátek Adolf a Adina, 18. červen 2024 bude mít svátek Milan, Milana a Milíč. 19. červen 2024 bude slavit Leoš, Leo a Leon.


Prohledat web

Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů