Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Zlatá svatba - přání k výročí svatby

Padesát let spolu, to je něco!
Za tu dobu změnilo se kdeco...
Ale na vaší lásce nic,
přejem šťastných let co nejvíc!


Blahopřání Zlatá svatba se nachází v kategorii K výročí svatby

Dále vám doporučujeme navštívit Přání k narození dítěte. Podívejte se též na Přáníčko Stříbrná svatba. Mohlo by vás také zajímat Přání ke dni otců. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Sdílejte tuto stránku se textem přáníčka Zlatá svatba s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k výročí svatby?

Zlatá svatba, přání k výročí svatby, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k výročí svatby) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Líbí se vám přání? Pošlete ho pomocí SMS, vytiskněte a odešlete poštou nebo přání předejte osobně. Pokud oslavuje vám blízká osoba, určitě ji dejte i nějaký pěkný dárek. Děti za dárek uvítají především sladkosti, dospělí láhev dobrého alkoholu.

Zlatá svatba, přání k výročí svatby, Růže, originální, básnička, pro tenisty a tenisty

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro tenisty, strýčka, věřící, učitelky, pradědu, přítele, profesory, ředitele, tatínka, vodáka, rockera, tchána, maminku, prarodiče, prababičku, expartnery, vnuky, dětičky, dívky, ségru, podřízené, dívku, malé děti, bráchu, cestovatele, děti, neteř, tenistky, ředitelku, dceru nebo pro účetní.


Klíčová slova: originální, básnička, obrázky, mms, 2024, přání, Zlatá svatba, blahopřání, oslava, přáníčka, k narozeninám, narozeninové, veršované, texty, nejhezčí, elektronické, narozeniny, text, věřící, online, K výročí svatby, 2024, dětské, animované, Zlatá svatba, zdarma, ke stažení


Dnešní den (21. únor 2024) slaví svůj svátek Lenka a Eleonora, zítra (22. únor 2024) oslavuje jmeniny Petr a Etela, pozítří (23. únor 2024) má svátek Svatopluk a Svatobor, 24. únor 2024 bude mít svátek Matyáš a Matěj. 25. únor 2024 bude slavit Liliana, Lilien a Taras.


Hledat slovo

Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů