Textová přání k výročí svatby
Ostatní
Zlatá svatba - přání k výročí svatby

Padesát let spolu, to je něco!
Za tu dobu změnilo se kdeco...
Ale na vaší lásce nic,
přejem šťastných let co nejvíc!


Přáníčko Zlatá svatba se nachází v sekci Gratulace k výročí svatby

Dále vám doporučujeme navštívit Přání k narození dítěte. Podívejte se též na Firemní novoročenka. Mohlo by vás také zajímat Přání kluka, děvče. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste tento text s názvem Zlatá svatba sdíleli s přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k výročí svatby?

Zlatá svatba, přání k výročí svatby, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k výročí svatby) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Vytisknuté přání lze zaslat pozemní poštou nebo ho můžete zaslat elektronicky pomocí emailu, sms, zprávy na Facebooku, Twitteru nebo jiné sociální sítě. Pokud je oslavencem blízká osoba, je žádoucí předat spolu s přáním i fyzický dárek. Mezi nejčastější dárky patří bonboniéry a alkoholické nápoje (víno nebo destiláty).

Zlatá svatba, přání k výročí svatby, Kytičky, elektronické, narozeniny, pro dospělé a dospělé

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro dospělé, chlapce, trenéry, synovce, mámu, profesorky, pradědu, bratrance, expartnery, vnoučata, manželku, ségru, chlapa, rybáře, vnučky, přátele, dívky, štamgasty, tatínka, expartnerky, švagrovou, junáky, milenku, spolužáky a spolužačky, sestru, strýčka, muže, bratra, turisty, skauty nebo pro neteř.


Klíčová slova: elektronické, narozeniny, obrázky, oslava, zdarma, přáníčko, Zlatá svatba, k narozeninám, ke stažení, K výročí svatby, blahopřání, veršované, text, mms, 2020, básnička, gratulace, přání, vtipné, 2020, Zlatá svatba, přáníčka, texty, pohlednice, K výročí svatby, verše


Dnešní den (30. květen 2020) slaví svůj svátek Ferdinand a Elmar, zítra (31. květen 2020) oslavuje jmeniny Kamila a Petronela, pozítří (1. červen 2020) má svátek Laura, Lora, Loreta a Lorna, 2. červen 2020 bude mít svátek Jarmil a Jaromil. 3. červen 2020 bude slavit Tamara, Kevin a Lešek.


Vyhledání

Reklama


OdkazyText přání k svátku Dana

Přání k svátku pro Filipa

Přání pro Vojtu

Přání k narozeninám pro manžela

SMS pro miláčka

Vlajky měst

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů