prani.luksoft.cz
Ostatní
Zlatá svatba - přání k výročí svatby

Padesát let spolu, to je něco!
Za tu dobu změnilo se kdeco...
Ale na vaší lásce nic,
přejem šťastných let co nejvíc!


Blahopřání Zlatá svatba je v kategorii K výročí svatby

Dále vám doporučujeme navštívit Přání k narození dítěte. Podívejte se též na Přání k výročí seznámení. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání milý táta. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Tento vtipný text pojmenovaný Zlatá svatba můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k výročí svatby?

Zlatá svatba, přání k výročí svatby, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k výročí svatby) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Myslíte si, že by se přání líbilo oslavenci? Pokud je vaše odpověď ano, tak už ho stačí pouze předat. Možností je řada od zaslání emailem nebo sms až po osobní přednesení. S přáníčkem je vhodné zároveň předat i hezký dárek. Ženě přineste pěknou kytici květin (gerbery, růže, karafiáty). Mužům (kteří neabstinují) darujte degustační sadu světových rumů či whisky.

Zlatá svatba, přání k výročí svatby, Květiny, <strong>Zlatá svatba</strong>, oslava, pro dětičky a dětičky

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro dětičky, teenagery, prarodiče, šéfa, přátele, kuchaře, manžela, profesory, zahrádkáře, bratrance, babičku, snachu, otce, děvčátko, zaměstnance, malé děti, syna, nejlepší kamarádku, kámoše, slečny, myslivce, havíře, dívku, ségru, dědu, rockera, tetu, cyklisty, vnuky, holčičky nebo pro geokeškaře.


Klíčová slova: Zlatá svatba, oslava, přání, gratulace, online, veršované, verše, gif, Zlatá svatba, blahopřání, narozeniny, K výročí svatby, sms, zdarma, nejhezčí, mms, humorné, 2023, prarodiče, animované, přáníčka, 2023, přáníčko, K výročí svatby, k narozeninám, vtipné, básnička


Dnešní den (22. březen 2023) slaví svůj svátek Leona a Lea, zítra (23. březen 2023) oslavuje jmeniny Ivona, Yvona a Alfons, pozítří (24. březen 2023) má svátek Gabriel a Zbyslav, 25. březen 2023 bude mít svátek Marián a Mario. 27. březen 2023 bude slavit Dita a Malvína.


Prohledat web

Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů