Textová přání k výročí svatby
Ostatní
Zlatá svatba - přání k výročí svatby

Padesát let spolu, to je něco!
Za tu dobu změnilo se kdeco...
Ale na vaší lásce nic,
přejem šťastných let co nejvíc!


Blahopřání Zlatá svatba je v kategorii Gratulace k výročí svatby

Dále vám doporučujeme navštívit Přání k narození dítěte. Podívejte se též na Blahopřání dovolená začíná. Mohlo by vás také zajímat Přání kluka, děvče. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste tento text s názvem Zlatá svatba sdíleli s přáteli na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k výročí svatby?

Zlatá svatba, přání k výročí svatby, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k výročí svatby) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Vytisknuté přání lze zaslat pozemní poštou nebo ho můžete zaslat elektronicky pomocí emailu, sms, zprávy na Facebooku, Twitteru nebo jiné sociální sítě. Pokud je oslavencem blízká osoba, je žádoucí předat spolu s přáním i fyzický dárek. Mezi nejčastější dárky patří bonboniéry a alkoholické nápoje (víno nebo destiláty).

Zlatá svatba, přání k výročí svatby, Růže, vtipné, básnička, pro fotbalisty a fotbalisty

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro fotbalisty, prababičku, partnera, junáky, turisty, dívky, štamgasty, učitelky, kámošky, pravnoučata, chlapa, bratrance, neteř, myslivce, švagra, syna, synovce, havíře, přátele, ségru, vnuky, trenéry, tenisty, spolupracovníky, partnerku, profesorky, vnučky, manželku, učitele, chlapce nebo pro otce.


Klíčová slova: vtipné, básnička, Zlatá svatba, elektronické, text, narozeninové, přáníčko, ke stažení, K výročí svatby, blahopřání, 2021, narozeniny, pohlednice, dětské, veršované, mms, sms, k narozeninám, přání, přáníčka, K výročí svatby, 2021, verše, obrázky, Zlatá svatba, zdarma


Dnešní den (6. březen 2021) slaví svůj svátek Miroslav a Mirek, zítra (7. březen 2021) oslavuje jmeniny Tomáš a Tom, pozítří (8. březen 2021) má svátek Gabriela a Zoltán, 9. březen 2021 bude mít svátek Františka a Rebeka. 10. březen 2021 bude slavit Viktorie, Melissa a Melita.


Vyhledání

Reklama


OdkazyText přání k svátku Dana

Přání k svátku pro Filipa

Přání pro Vojtu

Přání k narozeninám pro manžela

SMS pro miláčka

Vlajky měst

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

PF 2021

Vytvořte elektronické PF 2021 a rozešlete jej online ještě dnes.


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů