Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Alena - přání ke svátku

Přejeme ti, Aleno,
ať máš dneska splněno
všechno, co sis přála,
aby oslava za to stála,
dobré jídlo, hodně pití,
šťastné ať je tvoje žití,
životem jak rybka plav
a nikdy se neunav!
Všechno nejlepší k svátku Aleno!


Text gratulace Alena je v kategorii Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání když se něco nepovede. Podívejte se též na Blahopřání ke svátku. Mohlo by vás také zajímat Gratulace Milý taťko. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Tento text (Alena) můžete sdílet s vašimi přáteli na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Alena, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Je mnoho způsobů jak předat přání. Zvolte ten nejvhodnější podle vašich možností a na základě toho, jak vám je osoba blízká. Přání můžete poslat poštou na papíru, emailem, sms, vzkazem na sociální síti (facebook, twitter) nebo říci osobně. Nezapomeňte oslavenci předat více či méně hodnotný dárek. Dítě potěšíte sladkostmi, ženu květinou a malé i velké muže nějakou pěknou hračkou.

Alena, přání ke svátku, Květiny, k narozeninám, gif, pro děti a děti

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přání naleznete zde.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro děti, manželku, pradědu, přítelkyni, tátu, malé děti, basketbalisty, horolezce, strejdu, dědu, řidiče, nejlepší kamarádku, ředitelku, kněze, babičku, spolužáky a spolužačky, učitele, pravnoučata, golfisty, teenagery, puberťáka, kamarádku, paní učitelku, tenisty, vedoucího, rodiče, vnučky, nadřízeného, junáky, ženy nebo pro pionýry.


Klíčová slova: k narozeninám, gif, text, verše, pohlednice, humorné, oslava, Ke svátku, texty, narozeninové, nejhezčí, přáníčka, Alena, 2023, ecards, animace, narozeniny, dětské, pradědu, 2023, přáníčko, přání, Alena, animované, zdarma, veršované, obrázky


Dnešní den (24. září 2023) slaví svůj svátek Jaromír, Jaromíra a Mercedes, zítra (25. září 2023) oslavuje jmeniny Zlata a Zlatuše, pozítří (26. září 2023) má svátek Andrea a Andriana, 27. září 2023 bude mít svátek Jonáš, Damián a Kosma. 28. září 2023 bude slavit Václav, Václava a Brian.


Vyhledávání

Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů