Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Alena - přání ke svátku

Přejeme ti, Aleno,
ať máš dneska splněno
všechno, co sis přála,
aby oslava za to stála,
dobré jídlo, hodně pití,
šťastné ať je tvoje žití,
životem jak rybka plav
a nikdy se neunav!
Všechno nejlepší k svátku Aleno!


Přáníčko Alena je v kategorii Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání když se něco nepovede. Podívejte se též na Přáníčko Láska a přátelství. Mohlo by vás také zajímat Přání pohodička v novém roce. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste tento text s názvem Alena sdíleli s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Alena, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze vytisknout nebo napsat na pohlednici a poslat poštou. Pokud je to složité, oslavenec není blízkou osobou nebo se nejedná o významný svátek, stačí přání poslat pomocí emailu nebo sms. Spolu se samotným přání předejte i malý nebo velký dárek. Mezi oblíbené dárky v současnosti patří vouchery na tzv. wellness pobyty.

Alena, přání ke svátku, Květiny, mms, k narozeninám, pro přátele a přátele

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přání naleznete zde.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro přátele, otužilce, chlapa, ženu, cyklisty, strýčka, ženy, sestřenici, geokeškaře, spolužáky a spolužačky, otce, basketbalisty, přítele, vojáka, partnerku, dceru, cestovatele, tátu, lesníka, šéfku, kolegy, zeťáka, pionýry, šéfovou, bratra, teenagery, tchyni, ségru, vnučku, manžela nebo pro havíře.


Klíčová slova: mms, k narozeninám, elektronické, verše, pohlednice, básnička, přání, 2023, texty, oslava, Ke svátku, nejhezčí, ecards, narozeninové, narozeniny, text, 2023, online, chlapa, Alena, ke stažení, animace, veršované, originální, gratulace, animované, Ke svátku


Dnešní den (2. duben 2023) slaví svůj svátek Erika a Áron, zítra (3. duben 2023) oslavuje jmeniny Richard a Richarda, pozítří (4. duben 2023) má svátek Ivana a Izidor, 5. duben 2023 bude mít svátek Miroslava a Mirka. 6. duben 2023 bude slavit Vendula a Venuše.


Hledat slovo

Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů