Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Alena - přání ke svátku

Přejeme ti, Aleno,
ať máš dneska splněno
všechno, co sis přála,
aby oslava za to stála,
dobré jídlo, hodně pití,
šťastné ať je tvoje žití,
životem jak rybka plav
a nikdy se neunav!
Všechno nejlepší k svátku Aleno!


Text Alena patří do kategorie Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání když se něco nepovede. Podívejte se též na Biflování skončilo. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání pro babičku. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Tento vtipný text pojmenovaný Alena můžete sdílet s jinými lidmi na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Alena, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Jestliže se vám uvedené přáníčko zamlouvá, pošlete ho oslavenci buď elektronicky (email, sms, facebook, twitter apod.), pozemní poštou nebo se ho naučte nazpaměť a řekněte mu ho při osobním setkání. Spolu se samotným přání předejte i malý nebo velký dárek. Peníze nejsou originálním dárkem, ale často jsou lepší alternativou než jiné dárky, které se nemusí trefit do vkusu a preferencí obdarovaného.

SMS textová gratulace ke svátku, přáníčko alena

dar, alena, přání ke svátkuAlena, přání ke svátku, Růžička, texty, nejhezčí, pro tenisty a tenisty

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přání naleznete zde.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro tenisty, vnučku, golfisty, přátele, kytaristu, miláčka, cyklisty, motorkáře, rybáře, strýce, ředitele, sportovce, nejlepšího kamaráda, strejdu, sestřenici, syna, spolužáky a spolužačky, zaměstnance, holky, vnuky, důchodce, účetní, děti, slečnu, kolegu, partnerku, seniory, učitelky, trenéry, strýčka nebo pro chlapa.


Klíčová slova: texty, nejhezčí, ecards, přáníčko, pohlednice, animované, elektronické, veršované, Ke svátku, ke stažení, mms, básnička, 2024, animace, Ke svátku, originální, Alena, online, golfisty, sms, verše, vtipné, humorné, dětské, přání, oslava, 2024


Dnešní den (15. červen 2024) slaví svůj svátek Vít, Vítek, Víta a Izolda, zítra (16. červen 2024) oslavuje jmeniny Zbyněk, Zbyňka a Zbyhněv, pozítří (17. červen 2024) má svátek Adolf a Adina, 18. červen 2024 bude mít svátek Milan, Milana a Milíč. 19. červen 2024 bude slavit Leoš, Leo a Leon.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů