Textová přání ke svátku
Ostatní
Iveta - přání ke svátku

Ivetko, jsi sluníčko,
hodně štěstí, zdraví,
posíláme přáníčko,
ať svátek Tě baví.


Text gratulace Iveta je v kategorii Přání ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání Biflování skončilo. Podívejte se též na Gratulace 20 roků. Mohlo by vás také zajímat Svátek František. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Tento text (Iveta) můžete sdílet s blízkými na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Iveta, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Výše uvedené přáníčko lze vytisknout a poslat klasickou pozemní nebo leteckou poštou nebo ho lze poslat elektronicky prostřednictvím emailu anebo sms. Další alternativou je osobní předání. Můžete ho předat vytištěné nebo zapsané na zakoupené přání či přednést osobně. Spolu se samotným přání předejte i malý nebo velký dárek. Pokud chcete darovat peníze, můžete je vložit přímo do obálky s přáníčkem.

Iveta, přání ke svátku, Růžička, veršované, sms, pro seniory a seniory

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat blahopřání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro seniory, partnera, ženy, zahrádkáře, syna, kámoše, manžela, tátu, tenisty, kustody, sousedy, tetu, pradědu, malé děti, babičku, prababičku, golfisty, přítele, kolegy, tchyni, horolezce, rodiče, přítelkyni, expartnerky, dědečka, pionýry, turisty, trenéry, důchodce, geokeškaře nebo pro junáky.


Klíčová slova: veršované, sms, gratulace, dětské, básnička, verše, 2020, blahopřání, obrázky, 2020, k narozeninám, Iveta, Ke svátku, přání, oslava, narozeninové, ke stažení, pohlednice, zdarma, mms, Ke svátku, texty, přáníčka, Iveta, text, elektronické


Dnešní den (6. duben 2020) slaví svůj svátek Vendula a Venuše, zítra (7. duben 2020) oslavuje jmeniny Heřman a Hermína, pozítří (8. duben 2020) má svátek Ema, Emma a Konstantýna, 9. duben 2020 bude mít svátek Dušan a Dušana. 10. duben 2020 bude slavit Darja a Darie.


Vyhledání

Reklama


OdkazyText přání k svátku Tomáš

Blahopřání novomanželům

Blahopřání ke kulatému výročí

Přání 15 let

Odpouštěcí SMS

Vlajky států světa

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů