Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Iveta - přání ke svátku

Ivetko, jsi sluníčko,
hodně štěstí, zdraví,
posíláme přáníčko,
ať svátek Tě baví.


Text Iveta je v sekci Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání Biflování skončilo. Podívejte se též na Blahopřání Malé děcko. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko ke konci studia. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Zaujalo vás blahopřání Iveta? Potom se o text podělte s vašimi kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Iveta, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze poslat pomocí emailové pošty, sms zprávy nebo ho můžete přednést osobně při setkání nebo prostřednictvím telefonního hovoru. Záleží především na va vašich možnostech a na tom, jak vám je osoba blízká. Pokud se jedná o významnější výročí anebo o blízkou osobu, určitě jen přání nestačí - je vhodné obdarovat oslavence menším dárkem. Ženu určitě potěší květina.

SMS textová gratulace ke svátku, přáníčko iveta

dar, iveta, přání ke svátkuIveta, přání ke svátku, Kytičky, přáníčka, Ke svátku, pro vedoucího a vedoucího

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat blahopřání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro vedoucího, tchyni, zahrádkáře, vnoučata, expartnery, děvčátko, dvojčata, přátele, maminku, miláčka, přítele, nadřízené, otce, rodiče, bratrance, tenisty, kluky, podřízené, bratra, profesory, partnerku, zetě, sestřenici, bráchu, neteř, holčičku, ségru, kuchaře, partnera, chlapce nebo pro golfisty.


Klíčová slova: přáníčka, Ke svátku, veršované, originální, přání, básnička, text, verše, 2024, Iveta, mms, humorné, gif, narozeninové, online, vtipné, přáníčko, zdarma, zahrádkáře, elektronické, obrázky, pohlednice, animace, sms, Ke svátku, oslava, gratulace


Dnešní den (18. červenec 2024) slaví svůj svátek Drahomíra, Drahomil, Drahomila, Drahomír a Arleta, zítra (19. červenec 2024) oslavuje jmeniny Čeněk a Čeňka, pozítří (20. červenec 2024) má svátek Ilja a Eliáš, 21. červenec 2024 bude mít svátek Vítězslav a Vítězslava. 22. červenec 2024 bude slavit Magdaléna, Magda a Rozvita.


Prohledat web

Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů