Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Lenka - přání ke svátku

Přejeme Ti, Leni,
ať v Tvém životě není
místo pro starosti a špatné věci,
užívej si přeci!
Vše nejlepší k jmeninám!


Blahopřání Lenka je v kategorii Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání ke dni otců. Podívejte se též na Blahopřání pro tatínka. Mohlo by vás také zajímat Gratulace Není sen. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Zaujalo vás blahopřání Lenka? Potom se o text podělte s rodinou a kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Lenka, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Líbí se vám přání? Pošlete ho pomocí SMS, vytiskněte a odešlete poštou nebo přání předejte osobně. Pokud se jedná o významnější výročí anebo o blízkou osobu, určitě jen přání nestačí - je vhodné obdarovat oslavence menším dárkem. Ženám darujte květinu (růži, karafiáty, orchidej, gerbery apod.), dětem nějakou sladkost a mužům alkohol nebo pěknou technickou hračku (gadget).

Lenka, přání ke svátku, Kytice, básnička, sms, pro kámoše a kámoše

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání - přání k narozeninám.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro kámoše, švagrovou, rybáře, vedoucího, přátele, seniory, cestovatele, dívku, mistra, letce, kněze, učitelky, junáky, snachu, golfisty, tchyni, neteř, děvčátko, pradědu, turisty, kamarádku, holčičku, fotbalisty, zaměstnance, maséry, tatínka, tetu, lesníka, sportovkyni, strejdu nebo pro pejskaře.


Klíčová slova: básnička, sms, 2024, zdarma, ecards, online, veršované, Lenka, narozeninové, přání, nejhezčí, verše, elektronické, dětské, Lenka, obrázky, oslava, texty, rybáře, 2024, k narozeninám, text, blahopřání, animace, humorné, Ke svátku, ke stažení


Dnešní den (21. únor 2024) slaví svůj svátek Lenka a Eleonora, zítra (22. únor 2024) oslavuje jmeniny Petr a Etela, pozítří (23. únor 2024) má svátek Svatopluk a Svatobor, 24. únor 2024 bude mít svátek Matyáš a Matěj. 25. únor 2024 bude slavit Liliana, Lilien a Taras.


Najít na webu

Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů