Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Lenka - přání ke svátku

Přejeme Ti, Leni,
ať v Tvém životě není
místo pro starosti a špatné věci,
užívej si přeci!
Vše nejlepší k jmeninám!


Text gratulace Lenka je v sekci Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání ke dni otců. Podívejte se též na Přáníčko pro sestru. Mohlo by vás také zajímat SMS přání pro muže. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Zaujalo vás blahopřání Lenka? Potom se o text podělte s vašimi přáteli na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Lenka, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Výše uvedené přáníčko lze vytisknout a poslat klasickou pozemní nebo leteckou poštou nebo ho lze poslat elektronicky prostřednictvím emailu anebo sms. Další alternativou je osobní předání. Můžete ho předat vytištěné nebo zapsané na zakoupené přání či přednést osobně. Pokud slaví blízká osoba, je vhodné i dát i nějaký pěkný dárek. Ženám darujte květinu (růži, karafiáty, orchidej, gerbery apod.), dětem nějakou sladkost a mužům alkohol nebo pěknou technickou hračku (gadget).

Lenka, přání ke svátku, Kytičky, Ke svátku, zdarma, pro řidiče a řidiče

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání - přání k narozeninám.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro řidiče, dívku, strejdu, tátu, zahradníka, skauty, seniory, basketbalisty, bráchu, babičku, nejlepší kamarádku, golfisty, dospělé, maminku, vinaře, muzikanta, bráchu, paní učitelku, cyklisty, přítelkyni, trenéry, kolegu, sestřenici, chlapa, horolezce, ředitele, vnučku, fotbalisty, otužilce, expartnery nebo pro ségru.


Klíčová slova: Ke svátku, zdarma, narozeninové, vtipné, online, dětské, pohlednice, texty, text, sms, k narozeninám, přáníčka, verše, přáníčko, animace, ke stažení, 2023, ecards, strejdu, veršované, básnička, mms, animované, přání, Ke svátku, 2023, elektronické


Dnešní den (24. září 2023) slaví svůj svátek Jaromír, Jaromíra a Mercedes, zítra (25. září 2023) oslavuje jmeniny Zlata a Zlatuše, pozítří (26. září 2023) má svátek Andrea a Andriana, 27. září 2023 bude mít svátek Jonáš, Damián a Kosma. 28. září 2023 bude slavit Václav, Václava a Brian.


Najít na webu

Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů