Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Lenka - přání ke svátku

Přejeme Ti, Leni,
ať v Tvém životě není
místo pro starosti a špatné věci,
užívej si přeci!
Vše nejlepší k jmeninám!


Přáníčko Lenka se nachází v sekci Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání ke dni otců. Podívejte se též na Přání Veselé Vánoce. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání k svatbě. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Budeme rádi, pokud budete přáníčko Lenka sdílet s vašimi známými a kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Lenka, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Pokud se vám zdá uvedené přání jako vhodné, máte několik možností jak ho předat oslavenci. Můžete tak učinit osobně, prostřednictvím emailu, sms, zprávou na facebooku nebo na jiné sociální síti, telefonátem nebo přání vytiskněte a pošlete poštou. Spolu s přáním předejte i pěkný dárek. Mezi oblíbené dárky patří alkohol, sladkosti nebo peníze.

Lenka, přání ke svátku, Svázaná kytice, <strong>2023</strong>, <strong>Lenka</strong>, pro lékaře a lékaře

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání - přání k narozeninám.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro lékaře, vojáka, ředitele, vojáky, zahrádkáře, vnučku, basketbalisty, skauty, ředitelku, holčičky, kytaristu, děti, hokejisty, lesníka, bráchu, myslivce, sestřenici, mámu, letce, tchyni, rockera, šéfa, faráře, kustody, dívku, švagra, golfisty, pradědu, důchodce, mistra nebo pro kluky.


Klíčová slova: 2023, Lenka, narozeninové, Ke svátku, sms, obrázky, vtipné, text, gratulace, nejhezčí, k narozeninám, přáníčka, gif, 2023, přání, ke stažení, texty, narozeniny, ředitele, přáníčko, animace, animované, mms, dětské, humorné, pohlednice, verše


Dnešní den (2. duben 2023) slaví svůj svátek Erika a Áron, zítra (3. duben 2023) oslavuje jmeniny Richard a Richarda, pozítří (4. duben 2023) má svátek Ivana a Izidor, 5. duben 2023 bude mít svátek Miroslava a Mirka. 6. duben 2023 bude slavit Vendula a Venuše.


Vyhledávání

Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů