Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Lenka - přání ke svátku

Přejeme Ti, Leni,
ať v Tvém životě není
místo pro starosti a špatné věci,
užívej si přeci!
Vše nejlepší k jmeninám!


Text Lenka je v kategorii Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání ke dni otců. Podívejte se též na Gratulace k Valentýnu. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko k narozeninám. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Tento text (Lenka) můžete sdílet s vašimi přáteli na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Lenka, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze vytisknout nebo napsat na pohlednici a poslat poštou. Pokud je to složité, oslavenec není blízkou osobou nebo se nejedná o významný svátek, stačí přání poslat pomocí emailu nebo sms. Každého oslavence potěší pěkný dárek. Nemusí být drahý, víc potěší dárek originální. Klasikou jsou dárkové boxy či pytlíky plné sladkostí nebo degustační sety piv, ciderů nebo vín.

SMS textová gratulace ke svátku, přáníčko lenka

květina, lenka, přání ke svátkuLenka, přání ke svátku, Květiny, zdarma, elektronické, pro kuchaře a kuchaře

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání - přání k narozeninám.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro kuchaře, dívku, zeťáka, zahradníka, turisty, dospělé, vnučku, děvčátko, geokeškaře, bratrance, kámošky, holčičky, kolegy, zahrádkáře, sportovce, dědečka, slečny, golfisty, paní učitelku, kamarády, učitelky, profesory, holky, pradědu, vodáka, pejskaře, expartnery, děti, tenisty, kustody nebo pro cestovatele.


Klíčová slova: zdarma, elektronické, Ke svátku, animované, sms, oslava, přání, Lenka, mms, přáníčko, veršované, dětské, gratulace, texty, ecards, Lenka, originální, ke stažení, zeťáka, narozeniny, text, humorné, přáníčka, blahopřání, 2024, gif, online


Dnešní den (18. červen 2024) slaví svůj svátek Milan, Milana a Milíč, zítra (19. červen 2024) oslavuje jmeniny Leoš, Leo a Leon, pozítří (20. červen 2024) má svátek Květa, Květuše a Flóra, 21. červen 2024 bude mít svátek Alois, Lejla a Aloisie. 22. červen 2024 bude slavit Pavla, Arabela a Zaira.


Vyhledat slovo

Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů