Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Marek - přání ke svátku

Dnes jmeniny slaví Marek.
Máme pro něj malý dárek.
Prostřednictvím těchto řádků
přejeme Ti vše „nej“ k svátku!


Blahopřání Marek patří do kategorie Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání Velikonoce jsou tady. Podívejte se též na Vánoční přání nevhodné pro workoholiky. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání pro dítě. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Potěší nás, pokud budete sdílet text tohoto blahopřání s názvem Marek se známými na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Marek, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Myslíte si, že by se přání líbilo oslavenci? Pokud je vaše odpověď ano, tak už ho stačí pouze předat. Možností je řada od zaslání emailem nebo sms až po osobní přednesení. Pokud se jedná o významnější výročí anebo o blízkou osobu, určitě jen přání nestačí - je vhodné obdarovat oslavence menším dárkem. Buďte trochu originální a při výběru dárku se zkuste vyhnout klasice - penězům či alkoholu. Zkuste zakoupit třeba voucher na zajímavý víkendový pobyt.

Marek, přání ke svátku, Růžička, ke stažení, přání, pro sourozence a sourozence

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro sourozence, přítele, faráře, strejdu, kamarády, učitelky, pionýry, basketbalisty, otce, ředitele, sestru, malé děti, přítelkyni, strýčka, turisty, hasiče, účetní, expartnerky, lékaře, horolezce, kluky, babičku, profesory, mistra, ženy, hokejisty, dceru, kuchaře, vnoučata, puberťáka nebo pro řidiče.


Klíčová slova: ke stažení, přání, přáníčko, verše, gratulace, animované, blahopřání, 2023, dětské, pohlednice, básnička, obrázky, sms, zdarma, oslava, Marek, veršované, přáníčka, faráře, mms, texty, vtipné, animace, ecards, narozeninové, text, humorné


Dnešní den (30. listopad 2023) slaví svůj svátek Ondřej a Ondřejka, zítra (1. prosinec 2023) oslavuje jmeniny Iva a Edmund, pozítří (2. prosinec 2023) má svátek Blanka, Vivien, Bibiana a Viviana, 3. prosinec 2023 bude mít svátek Svatoslav a Xaver. 4. prosinec 2023 bude slavit Barbora, Bára, Barbara a Babeta.


Najít na webu

Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů