Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Marek - přání ke svátku

Dnes jmeniny slaví Marek.
Máme pro něj malý dárek.
Prostřednictvím těchto řádků
přejeme Ti vše „nej“ k svátku!


Text gratulace Marek je v kategorii Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání Velikonoce jsou tady. Podívejte se též na Gratulace k výročí seznámení. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko Sudičky. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Sdílejte text blahopřáníčka Marek s dalšími lidmi na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Marek, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Pokud se vám přáníčko zalíbilo tak ho můžete oslavenci předat osobně, prostřednictvím emailu, sms zprávy, můžete mu zatelefonovat nebo přání upravte, vytiskněte, zabalte do obálky a zašlete poštou. Nezapomeňte oslavenci předat více či méně hodnotný dárek. Pokud chcete darovat peníze, můžete je vložit přímo do obálky s přáníčkem.

Marek, přání ke svátku, Kytice, básnička, obrázky, pro vojáky a vojáky

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro vojáky, učitele, ženu, trenéry, mistra, holčičky, učitelky, nejlepšího kamaráda, muzikanta, vedoucí, bráchu, otužilce, děvče, strýce, holky, chlapečka, profesory, nadřízeného, vojáka, vnoučata, partnerku, bráchu, dědu, holčičku, maséry, spolupracovníky, zaměstnance, kámoše, švagrovou, kolegy nebo pro zahrádkáře.


Klíčová slova: básnička, obrázky, oslava, dětské, vtipné, přáníčko, 2023, verše, ecards, narozeninové, 2023, sms, Ke svátku, Marek, zdarma, gif, animace, blahopřání, ženu, veršované, gratulace, k narozeninám, text, narozeniny, Marek, přáníčka, ke stažení


Dnešní den (2. duben 2023) slaví svůj svátek Erika a Áron, zítra (3. duben 2023) oslavuje jmeniny Richard a Richarda, pozítří (4. duben 2023) má svátek Ivana a Izidor, 5. duben 2023 bude mít svátek Miroslava a Mirka. 6. duben 2023 bude slavit Vendula a Venuše.


Hledat slovo

Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů