Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Miroslava - přání ke svátku

Miroslavo, všechno nej,
ať máš svátek vydařenej
a dnešek i další dny
jsou jako krásné sny.


Text gratulace Miroslava se nachází v sekci Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání k svatbě. Podívejte se též na Gratulace k Velikonocům. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko k jmeninám. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste tento text s názvem Miroslava sdíleli s vašimi známými a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Miroslava, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Myslíte si, že by se přání líbilo oslavenci? Pokud je vaše odpověď ano, tak už ho stačí pouze předat. Možností je řada od zaslání emailem nebo sms až po osobní přednesení. Pokud je oslavencem blízká osoba, je žádoucí předat spolu s přáním i fyzický dárek. Klasickým dárkem jsou dobroty a exotické delikatesy. Čokoládou, pralinkami, sušeným ovocem a kvalitní káva většinou nic nezkazíte.

SMS textová gratulace ke svátku, přáníčko miroslava

kousek dortu, miroslava, přání ke svátkuMiroslava, přání ke svátku, Svázaná kytice, sms, gif, pro neteř a neteř

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro babičku apod.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro neteř, puberťáka, hudebníky, řidiče, kluky, sestru, synovce, maminku, holčičku, učitele, holky, mámu, expartnerky, štamgasty, nejlepší kamarádku, basketbalisty, sportovkyni, zetě, nadřízeného, dceru, šéfa, zahrádkáře, manželku, myslivce, strejdu, ředitele, milenku, ségru, tenisty, otužilce nebo pro kamarádku.


Klíčová slova: sms, gif, k narozeninám, ke stažení, vtipné, pohlednice, texty, Miroslava, přáníčko, veršované, obrázky, mms, básnička, blahopřání, Ke svátku, zdarma, oslava, přání, hudebníky, gratulace, verše, humorné, animované, ecards, 2024, narozeninové, narozeniny


Dnešní den (19. květen 2024) slaví svůj svátek Ivo a Celestýn, zítra (20. květen 2024) oslavuje jmeniny Zbyšek a Zbyška, pozítří (21. květen 2024) má svátek Monika a Mona, 22. květen 2024 bude mít svátek Emil a Rita. 23. květen 2024 bude slavit Vladimír a Vladimíra.


Hledat slovo

Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů