Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Miroslava - přání ke svátku

Miroslavo, všechno nej,
ať máš svátek vydařenej
a dnešek i další dny
jsou jako krásné sny.


Blahopřání Miroslava patří do sekce Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání k svatbě. Podívejte se též na Gratulace 25 let. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko 20 roků. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Potěší nás, pokud budete sdílet text tohoto blahopřání s názvem Miroslava se známými na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Miroslava, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Výše uvedené přáníčko lze vytisknout a poslat klasickou pozemní nebo leteckou poštou nebo ho lze poslat elektronicky prostřednictvím emailu anebo sms. Další alternativou je osobní předání. Můžete ho předat vytištěné nebo zapsané na zakoupené přání či přednést osobně. Pokud je oslavencem blízká osoba, je žádoucí předat spolu s přáním i fyzický dárek. Buďte trochu originální a při výběru dárku se zkuste vyhnout klasice - penězům či alkoholu. Zkuste zakoupit třeba voucher na zajímavý víkendový pobyt.

Miroslava, přání ke svátku, Tulipány, nejhezčí, 2023, pro miláčka a miláčka

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro babičku apod.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro miláčka, kluky, paní učitelku, prababičku, ženy, ředitele, sportovce, puberťáka, malé děti, vnučky, vnučku, učitelky, ségru, sestřenici, profesorky, přítelkyni, maséry, neteř, horolezce, kamioňáka, nejlepšího kamaráda, trenéry, holčičku, lékaře, sportovkyni, tchána, elektrikáře, šéfku, děvče, motorkáře nebo pro pejskaře.


Klíčová slova: nejhezčí, 2023, pohlednice, 2023, oslava, básnička, online, mms, přáníčka, Ke svátku, veršované, animované, přáníčko, texty, text, Ke svátku, gif, k narozeninám, paní učitelku, narozeniny, zdarma, Miroslava, Miroslava, ecards, originální, vtipné, přání


Dnešní den (24. září 2023) slaví svůj svátek Jaromír, Jaromíra a Mercedes, zítra (25. září 2023) oslavuje jmeniny Zlata a Zlatuše, pozítří (26. září 2023) má svátek Andrea a Andriana, 27. září 2023 bude mít svátek Jonáš, Damián a Kosma. 28. září 2023 bude slavit Václav, Václava a Brian.


Najít na webu

Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů