Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Miroslava - přání ke svátku

Miroslavo, všechno nej,
ať máš svátek vydařenej
a dnešek i další dny
jsou jako krásné sny.


Text gratulace Miroslava se nachází v kategorii Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání k svatbě. Podívejte se též na Přáníčko svatba. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání Honza. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste tento text s názvem Miroslava sdíleli s dalšími lidmi na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Miroslava, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Výše uvedené přáníčko lze vytisknout a poslat klasickou pozemní nebo leteckou poštou nebo ho lze poslat elektronicky prostřednictvím emailu anebo sms. Další alternativou je osobní předání. Můžete ho předat vytištěné nebo zapsané na zakoupené přání či přednést osobně. Pokud je oslavencem blízká osoba, je žádoucí předat spolu s přáním i fyzický dárek. Klasickým dárkem jsou dobroty a exotické delikatesy. Čokoládou, pralinkami, sušeným ovocem a kvalitní káva většinou nic nezkazíte.

Miroslava, přání ke svátku, Růže, básnička, přáníčko, pro řidiče a řidiče

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro babičku apod.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro řidiče, kluky, ségru, fotbalisty, muzikanta, puberťáka, lesníka, slečnu, hokejisty, nadřízeného, děvče, pejskaře, vedoucí, neteř, basketbalisty, skauty, holky, partnera, cestovatele, milenku, mistra, bratrance, expartnerky, dceru, chlapa, golfisty, dívky, účetní, partnerku, milence nebo pro slečny.


Klíčová slova: básnička, přáníčko, verše, obrázky, veršované, elektronické, pohlednice, gratulace, animace, k narozeninám, Ke svátku, přání, ecards, humorné, ke stažení, oslava, blahopřání, Miroslava, ségru, přáníčka, mms, gif, 2023, 2023, dětské, vtipné, nejhezčí


Dnešní den (2. duben 2023) slaví svůj svátek Erika a Áron, zítra (3. duben 2023) oslavuje jmeniny Richard a Richarda, pozítří (4. duben 2023) má svátek Ivana a Izidor, 5. duben 2023 bude mít svátek Miroslava a Mirka. 6. duben 2023 bude slavit Vendula a Venuše.


Hledat slovo

Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů