Textová přání ke svátku
Ostatní
Oldřich - přání ke svátku

Jenom několika slovy
chceme popřát Oldřichovi
hodně štěstí, zdraví, lásky,
ze života žádné vrásky!


Přáníčko Oldřich se nachází v kategorii Blahopřání ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání k narození dítěte. Podívejte se též na Přáníčko pro dítě. Mohlo by vás také zajímat Přání k narození dítěte. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Potěší nás, pokud budete sdílet text tohoto blahopřání s názvem Oldřich s kolegy na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Oldřich, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Pokud se vám zdá uvedené přání jako vhodné, máte několik možností jak ho předat oslavenci. Můžete tak učinit osobně, prostřednictvím emailu, sms, zprávou na facebooku nebo na jiné sociální síti, telefonátem nebo přání vytiskněte a pošlete poštou. Oslavence určitě neurazíte, pokud mu spolu s přáním předáte i malý nebo větší dárek. Ženám darujte květinu (růži, karafiáty, orchidej, gerbery apod.), dětem nějakou sladkost a mužům alkohol nebo pěknou technickou hračku (gadget).

Oldřich, přání ke svátku, Květiny, Oldřich, <strong>Oldřich</strong>, pro profesory a profesory

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro profesory, milence, tatínka, dceru, mámu, hokejisty, manželku, kámošky, štamgasty, neteř, důchodce, expartnery, slečny, kolegy, chlapce, spolupracovníky, pionýry, tenisty, malé děti, horolezce, přítele, spolužáky a spolužačky, dívky, skauty, švagra, bafunáře, děti, rodiče, sestru, tátu nebo pro sourozence.


Klíčová slova: Oldřich, Oldřich, 2021, Ke svátku, vtipné, verše, Ke svátku, sms, gratulace, narozeniny, obrázky, narozeninové, zdarma, text, přáníčko, k narozeninám, veršované, básnička, 2021, mms, blahopřání, přáníčka, pohlednice, dětské, přání, oslava


Dnešní den (11. květen 2021) slaví svůj svátek Svatava a Svatoslava, zítra (12. květen 2021) oslavuje jmeniny Pankrác a Všeboj, pozítří (13. květen 2021) má svátek Servác a Ofélie, 14. květen 2021 bude mít svátek Bonifác a Dina. 15. květen 2021 bude slavit Žofie, Sofie, Sofia a Harold.


Vyhledání

Reklama


OdkazyText přání k svátku Stanislav

Narozeniny 18 let

Blahopřání pro Luboše

Gratulace k narozeninám pro děti

SMS na dobré ráno

Básničky ze života

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

PF 2021

Vytvořte elektronické PF 2021 a rozešlete jej online ještě dnes.


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů