Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Oldřich - přání ke svátku

Jenom několika slovy
chceme popřát Oldřichovi
hodně štěstí, zdraví, lásky,
ze života žádné vrásky!


Přáníčko Oldřich je v sekci Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání k narození dítěte. Podívejte se též na Texty blahopřání k sponzi. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko s kytičkou. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Budeme rádi, pokud budete přáníčko Oldřich sdílet s vašimi známými a kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Oldřich, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze vytisknout nebo napsat na pohlednici a poslat poštou. Pokud je to složité, oslavenec není blízkou osobou nebo se nejedná o významný svátek, stačí přání poslat pomocí emailu nebo sms. Nezapomeňte oslavenci předat více či méně hodnotný dárek. Mezi oblíbené dárky patří alkohol, sladkosti nebo peníze.

Oldřich, přání ke svátku, Kytičky, vtipné, pohlednice, pro expartnery a expartnery

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro expartnery, syna, důchodce, kamarádku, manžela, zeťáka, zahradníka, vnučky, junáky, slečny, maséry, geokeškaře, kněze, věřící, včelaře, štamgasty, kamarády, švagra, dívku, strýčka, lékaře, rybáře, kolegu, holčičky, paní učitelku, vedoucího, keškaře, chlapečka, děvčátko, skauty nebo pro pradědu.


Klíčová slova: vtipné, pohlednice, texty, ecards, 2023, Ke svátku, ke stažení, online, přáníčka, humorné, narozeninové, originální, dětské, 2023, text, elektronické, Oldřich, oslava, důchodce, blahopřání, veršované, animace, gratulace, nejhezčí, animované, mms, přáníčko


Dnešní den (2. duben 2023) slaví svůj svátek Erika a Áron, zítra (3. duben 2023) oslavuje jmeniny Richard a Richarda, pozítří (4. duben 2023) má svátek Ivana a Izidor, 5. duben 2023 bude mít svátek Miroslava a Mirka. 6. duben 2023 bude slavit Vendula a Venuše.


Vyhledávání

Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů