Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Oldřich - přání ke svátku

Jenom několika slovy
chceme popřát Oldřichovi
hodně štěstí, zdraví, lásky,
ze života žádné vrásky!


Text gratulace Oldřich patří do kategorie Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání k narození dítěte. Podívejte se též na SMS přání Velikonoce. Mohlo by vás také zajímat Gratulace Milý taťko. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Zaujalo vás blahopřání Oldřich? Potom se o text podělte s vašimi přáteli na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Oldřich, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Je mnoho způsobů jak předat přání. Zvolte ten nejvhodnější podle vašich možností a na základě toho, jak vám je osoba blízká. Přání můžete poslat poštou na papíru, emailem, sms, vzkazem na sociální síti (facebook, twitter) nebo říci osobně. Vašim bližní se zároveň sluší předat i nějaký vhodný dar. Ženám darujte květinu (růži, karafiáty, orchidej, gerbery apod.), dětem nějakou sladkost a mužům alkohol nebo pěknou technickou hračku (gadget).

Oldřich, přání ke svátku, Růžička, humorné, přáníčka, pro švagra a švagra

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro švagra, geokeškaře, vnučky, strýce, miláčka, dívky, vnuky, hokejisty, keškaře, myslivce, podřízené, golfisty, nadřízené, profesory, slečny, rockera, chlapa, holčičku, bráchu, lékaře, tenistky, učitelky, fotbalisty, ředitelku, otužilce, kustody, hudebníky, milence, chlapečka, milenku nebo pro tchána.


Klíčová slova: humorné, přáníčka, básnička, mms, dětské, přání, 2023, nejhezčí, vtipné, Oldřich, online, přáníčko, k narozeninám, Ke svátku, Ke svátku, blahopřání, zdarma, elektronické, vnučky, ecards, originální, animované, animace, narozeninové, oslava, ke stažení, texty


Dnešní den (24. září 2023) slaví svůj svátek Jaromír, Jaromíra a Mercedes, zítra (25. září 2023) oslavuje jmeniny Zlata a Zlatuše, pozítří (26. září 2023) má svátek Andrea a Andriana, 27. září 2023 bude mít svátek Jonáš, Damián a Kosma. 28. září 2023 bude slavit Václav, Václava a Brian.


Najít na webu

Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů