Textová přání ke svátku
Ostatní
Oldřich - přání ke svátku

Jenom několika slovy
chceme popřát Oldřichovi
hodně štěstí, zdraví, lásky,
ze života žádné vrásky!


Přáníčko Oldřich se nachází v sekci Gratulace ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání k narození dítěte. Podívejte se též na Blahopřání Napřed kluka, potom děvče. Mohlo by vás také zajímat Přání k narození dítěte. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Sdílejte tuto stránku se textem přáníčka Oldřich s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Oldřich, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Pokud se vám zdá uvedené přání jako vhodné, máte několik možností jak ho předat oslavenci. Můžete tak učinit osobně, prostřednictvím emailu, sms, zprávou na facebooku nebo na jiné sociální síti, telefonátem nebo přání vytiskněte a pošlete poštou. Oslavence určitě neurazíte, pokud mu spolu s přáním předáte i malý nebo větší dárek. Ženám darujte květinu (růži, karafiáty, orchidej, gerbery apod.), dětem nějakou sladkost a mužům alkohol nebo pěknou technickou hračku (gadget).

Oldřich, přání ke svátku, Růžička, k narozeninám, <strong>Oldřich</strong>, pro tchyni a tchyni

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro tchyni, manželku, fotbalisty, rybáře, expartnerky, tátu, vnučky, synovce, partnera, junáky, prarodiče, podřízené, kamarády, švagrovou, basketbalisty, havíře, učitelky, syna, dceru, tenisty, myslivce, šéfa, strýčka, tatínka, neteř, prababičku, švagra, partnerku, kustody, kámoše nebo pro děti.


Klíčová slova: k narozeninám, Oldřich, texty, přáníčko, text, 2022, ke stažení, Ke svátku, 2022, sms, vtipné, verše, oslava, blahopřání, veršované, zdarma, Oldřich, Ke svátku, dětské, obrázky, básnička, elektronické, mms, narozeniny, přáníčka, gratulace


Dnešní den (27. červen 2022) slaví svůj svátek Ladislav a Ladislava, zítra (28. červen 2022) oslavuje jmeniny Lubomír a Serena, pozítří (29. červen 2022) má svátek Pavel, Petr a Esmeralda, 30. červen 2022 bude mít svátek Šárka, Melanie, Vlastimír a Vlastimíra. 1. červenec 2022 bude slavit Jaroslava a Vesna.


Vyhledání

Reklama


OdkazyText přání k svátku Stanislav

Narozeniny 18 let

Blahopřání pro Luboše

Gratulace k narozeninám pro děti

SMS na dobré ráno

Básničky ze života

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů