Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Ondřej - přání ke svátku

K Tvému svátku, Ondřeji,
vše nejlepší Ti přeji.
Na co sáhneš, ať se daří,
plány ať Ti nic nezmaří!


Text gratulace Ondřej je v kategorii Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání Cínová svatba. Podívejte se též na Přáníčko Cínová svatba. Mohlo by vás také zajímat Přání ať problémy Tě nezaskočí. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Tento text (Ondřej) můžete sdílet s dalšími lidmi na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Ondřej, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Myslíte si, že by se přání líbilo oslavenci? Pokud je vaše odpověď ano, tak už ho stačí pouze předat. Možností je řada od zaslání emailem nebo sms až po osobní přednesení. Pokud oslavuje vám blízká osoba, určitě ji dejte i nějaký pěkný dárek. Dítě potěšíte sladkostmi, ženu květinou a malé i velké muže nějakou pěknou hračkou.

Ondřej, přání ke svátku, Květiny, <strong>2023</strong>, nejhezčí, pro holčičky a holčičky

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro babičku apod.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro holčičky, švagra, strýčka, ředitelku, kněze, bafunáře, kolegy, důchodce, šéfovou, tenistky, puberťáka, přítele, kytaristu, neteř, manžela, vnuka, horolezce, dospělé, myslivce, vojáky, elektrikáře, hokejisty, nadřízené, kluky, hudebníky, golfisty, milenku, přítelkyni, děvčátko, prarodiče nebo pro profesory.


Klíčová slova: 2023, nejhezčí, narozeniny, sms, básnička, animace, veršované, verše, Ondřej, text, gratulace, blahopřání, 2023, k narozeninám, Ke svátku, narozeninové, oslava, přání, strýčka, přáníčko, ke stažení, animované, humorné, pohlednice, přáníčka, vtipné, obrázky


Dnešní den (2. duben 2023) slaví svůj svátek Erika a Áron, zítra (3. duben 2023) oslavuje jmeniny Richard a Richarda, pozítří (4. duben 2023) má svátek Ivana a Izidor, 5. duben 2023 bude mít svátek Miroslava a Mirka. 6. duben 2023 bude slavit Vendula a Venuše.


Vyhledávání

Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů