Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Ondřej - přání ke svátku

K Tvému svátku, Ondřeji,
vše nejlepší Ti přeji.
Na co sáhneš, ať se daří,
plány ať Ti nic nezmaří!


Blahopřání Ondřej se nachází v sekci Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání Cínová svatba. Podívejte se též na SMS přání pro ženu. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání odchod do důchodu. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Sdílejte tuto stránku se textem přáníčka Ondřej se známými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Ondřej, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Je mnoho způsobů jak předat přání. Zvolte ten nejvhodnější podle vašich možností a na základě toho, jak vám je osoba blízká. Přání můžete poslat poštou na papíru, emailem, sms, vzkazem na sociální síti (facebook, twitter) nebo říci osobně. Nestyďte se spolu s přáním předat i dárek. Děti za dárek uvítají především sladkosti, dospělí láhev dobrého alkoholu.

Ondřej, přání ke svátku, Svázaná kytice, přáníčka, obrázky, pro přítelkyni a přítelkyni

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro babičku apod.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro přítelkyni, expartnery, milence, vinaře, dívku, keškaře, trenéry, pejskaře, miláčka, ségru, golfisty, chlapečka, věřící, kolegu, golfistu, dospělé, puberťáka, bráchu, kluky, cyklisty, ženu, vodáka, zahradníka, otce, muzikanta, sourozence, tatínka, spolužáky a spolužačky, mistra, zeťáka nebo pro dědečka.


Klíčová slova: přáníčka, obrázky, humorné, texty, dětské, ke stažení, animace, k narozeninám, online, Ondřej, mms, básnička, originální, Ondřej, pohlednice, verše, přání, text, milence, narozeninové, Ke svátku, gratulace, Ke svátku, narozeniny, vtipné, blahopřání, 2023


Dnešní den (24. září 2023) slaví svůj svátek Jaromír, Jaromíra a Mercedes, zítra (25. září 2023) oslavuje jmeniny Zlata a Zlatuše, pozítří (26. září 2023) má svátek Andrea a Andriana, 27. září 2023 bude mít svátek Jonáš, Damián a Kosma. 28. září 2023 bude slavit Václav, Václava a Brian.


Hledat slovo

Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů