Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Pavel - přání ke svátku

Kalendář mi připomněl,
že Pavel svátek slaví.
A tak bych rád dodat chtěl:
Hodně štěstí, zdraví!


Text Pavel se nachází v sekci Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit SMS přání pro Evu. Podívejte se též na Přáníčko ke dni matek. Mohlo by vás také zajímat Přání 15 let spolu. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Tento text (Pavel) můžete sdílet s dalšími osobami na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Pavel, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Pokud se vám zdá uvedené přání jako vhodné, máte několik možností jak ho předat oslavenci. Můžete tak učinit osobně, prostřednictvím emailu, sms, zprávou na facebooku nebo na jiné sociální síti, telefonátem nebo přání vytiskněte a pošlete poštou. Kromě přání byste neměli zapomenout ani na dárek, zvláště pokud slaví vám blízká osoba. Klasikou jsou dárkové boxy či pytlíky plné sladkostí nebo degustační sety piv, ciderů nebo vín.

Pavel, přání ke svátku, Svázaná kytice, přáníčko, nejhezčí, pro profesory a profesory

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční přání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro profesory, dospělé, strýčka, chlapy, pravnoučata, skauty, slečnu, švagrovou, dívku, mámu, fotbalisty, kolegy, otce, junáky, sestřenici, maminku, učitelky, kamioňáka, expartnerky, kuchaře, maséry, vnučky, nejlepšího kamaráda, tchána, bráchu, řidiče, sportovkyni, golfisty, důchodce, holčičky nebo pro holčičku.


Klíčová slova: přáníčko, nejhezčí, přáníčka, humorné, verše, narozeninové, animované, pohlednice, k narozeninám, originální, básnička, blahopřání, animace, Pavel, mms, dětské, Pavel, gif, strýčka, oslava, 2023, veršované, sms, ke stažení, vtipné, 2023, přání


Dnešní den (30. listopad 2023) slaví svůj svátek Ondřej a Ondřejka, zítra (1. prosinec 2023) oslavuje jmeniny Iva a Edmund, pozítří (2. prosinec 2023) má svátek Blanka, Vivien, Bibiana a Viviana, 3. prosinec 2023 bude mít svátek Svatoslav a Xaver. 4. prosinec 2023 bude slavit Barbora, Bára, Barbara a Babeta.


Vyhledat slovo

Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů