Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Pavel - přání ke svátku

Kalendář mi připomněl,
že Pavel svátek slaví.
A tak bych rád dodat chtěl:
Hodně štěstí, zdraví!


Přáníčko Pavel se nachází v kategorii Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit SMS přání pro Evu. Podívejte se též na Gratulace 20 roků spolu. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko porcelánová svatba. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Sdílejte text blahopřáníčka Pavel s vašimi známými a kamarády na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Pavel, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze poslat pomocí emailové pošty, sms zprávy nebo ho můžete přednést osobně při setkání nebo prostřednictvím telefonního hovoru. Záleží především na va vašich možnostech a na tom, jak vám je osoba blízká. Nestyďte se spolu s přáním předat i dárek. Mezi vhodné dary patří destiláty, likéry, víno, exkluzivní pivo nebo pikantní dárkové koše s vybranými exotickými delikatesami.

Pavel, přání ke svátku, Růže, pohlednice, sms, pro teenagery a teenagery

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční přání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro teenagery, šéfa, včelaře, hasiče, rodiče, kámošky, otužilce, maséry, elektrikáře, vojáka, nadřízené, účetní, sousedy, sestřenici, myslivce, vnuka, neteř, učitelky, vnuky, šéfku, partnera, synovce, kolegyni, strejdu, sourozence, kamarády, děvče, holčičky, slečny, dvojčata nebo pro kuchaře.


Klíčová slova: pohlednice, sms, narozeniny, básnička, zdarma, humorné, přáníčka, Pavel, dětské, originální, nejhezčí, ke stažení, obrázky, k narozeninám, přáníčko, narozeninové, gif, gratulace, včelaře, 2023, ecards, Pavel, blahopřání, animované, Ke svátku, texty, animace


Dnešní den (2. duben 2023) slaví svůj svátek Erika a Áron, zítra (3. duben 2023) oslavuje jmeniny Richard a Richarda, pozítří (4. duben 2023) má svátek Ivana a Izidor, 5. duben 2023 bude mít svátek Miroslava a Mirka. 6. duben 2023 bude slavit Vendula a Venuše.


Hledat slovo

Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů