Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Pavel - přání ke svátku

Kalendář mi připomněl,
že Pavel svátek slaví.
A tak bych rád dodat chtěl:
Hodně štěstí, zdraví!


Text gratulace Pavel patří do kategorie Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit SMS přání pro Evu. Podívejte se též na Gratulace skleničku zvedáme. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko pro kamarádku. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Budeme rádi, pokud budete přáníčko Pavel sdílet s přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Pavel, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Myslíte si, že by se přání líbilo oslavenci? Pokud je vaše odpověď ano, tak už ho stačí pouze předat. Možností je řada od zaslání emailem nebo sms až po osobní přednesení. Pokud se jedná o významnější výročí anebo o blízkou osobu, určitě jen přání nestačí - je vhodné obdarovat oslavence menším dárkem. Kluky potěší elektronika (mobil, chytré hodinky atd.), dívce přineste pěknou kytici květin.

SMS textová gratulace ke svátku, přáníčko pavel

žena v bílém, pavel, přání ke svátkuPavel, přání ke svátku, Růžička, texty, narozeninové, pro účetní a účetní

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční přání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro účetní, kolegy, bafunáře, kluky, tatínka, pejskaře, sourozence, holky, geokeškaře, holčičku, tenisty, dospělé, dceru, chlapy, bratrance, manželku, šéfovou, strejdu, partnerku, synovce, golfisty, kamioňáka, trenéry, tátu, otužilce, prarodiče, učitelky, basketbalisty, ředitele, letce nebo pro slečnu.


Klíčová slova: texty, narozeninové, přáníčko, ke stažení, pohlednice, Ke svátku, přání, básnička, blahopřání, animace, obrázky, vtipné, dětské, animované, Pavel, elektronické, text, gif, bafunáře, přáníčka, 2024, verše, 2024, humorné, zdarma, veršované, sms


Dnešní den (18. červenec 2024) slaví svůj svátek Drahomíra, Drahomil, Drahomila, Drahomír a Arleta, zítra (19. červenec 2024) oslavuje jmeniny Čeněk a Čeňka, pozítří (20. červenec 2024) má svátek Ilja a Eliáš, 21. červenec 2024 bude mít svátek Vítězslav a Vítězslava. 22. červenec 2024 bude slavit Magdaléna, Magda a Rozvita.


Vyhledávání

Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů