Textová přání ke svátku
Ostatní
Petr - přání ke svátku

Petr dneska svátek slaví,
a proto se všichni baví.
Vše nejlepší přejeme,
vesele se smějeme.


Přáníčko Petr se nachází v sekci Gratulace ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Přání k jmeninám. Podívejte se též na Přáníčko mojí lásce. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko pro Lenku. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste tento text s názvem Petr sdíleli s kolegy na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Petr, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Jestliže se vám uvedené přáníčko zamlouvá, pošlete ho oslavenci buď elektronicky (email, sms, facebook, twitter apod.), pozemní poštou nebo se ho naučte nazpaměť a řekněte mu ho při osobním setkání. Každého oslavence potěší pěkný dárek. Nemusí být drahý, víc potěší dárek originální. Děti za dárek uvítají především sladkosti, dospělí láhev dobrého alkoholu.

Petr, přání ke svátku, Svázaná kytice, Ke svátku, blahopřání, pro milence a milence

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro babičku apod.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro milence, švagra, podřízené, expartnerky, babičku, myslivce, vedoucího, mámu, důchodce, hokejisty, vnučky, horolezce, partnera, slečny, rodiče, holčičky, zahrádkáře, kámošky, kamarády, turisty, vnoučata, synovce, sportovce, děti, kolegy, vnuky, švagrovou, sestru, spolupracovníky, expartnery nebo pro dědečka.


Klíčová slova: Ke svátku, blahopřání, sms, veršované, narozeniny, Petr, přání, mms, pohlednice, 2021, oslava, dětské, 2021, texty, obrázky, zdarma, Petr, přáníčka, přáníčko, básnička, gratulace, text, elektronické, Ke svátku, k narozeninám, vtipné


Dnešní den (5. květen 2021) slaví svůj svátek Klaudie a Klaudius, zítra (6. květen 2021) oslavuje jmeniny Radoslav a Radislav, pozítří (7. květen 2021) má svátek Stanislav a Dalma, 8. květen 2021 bude mít svátek Zlatan. 9. květen 2021 bude slavit Ctibor a Ctibora.


Vyhledání

Reklama


OdkazySMS přání k svátku

Přání k svátku pro Oldřicha

Textové Přání pro Kláru

Narozeninová blahopřání pro děti

SMS na dobré ráno

Omalovánka medvídka

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

PF 2021

Vytvořte elektronické PF 2021 a rozešlete jej online ještě dnes.


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů