Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Petr - přání ke svátku

Petr dneska svátek slaví,
a proto se všichni baví.
Vše nejlepší přejeme,
vesele se smějeme.


Přáníčko Petr patří do kategorie Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Přání k jmeninám. Podívejte se též na Blahopřání jak ten čas letí. Mohlo by vás také zajímat Gratulace milá maminko. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Sdílejte text blahopřáníčka Petr s vašimi sledujícími na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Petr, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze vytisknout nebo napsat na pohlednici a poslat poštou. Pokud je to složité, oslavenec není blízkou osobou nebo se nejedná o významný svátek, stačí přání poslat pomocí emailu nebo sms. Oslavence určitě neurazíte, pokud mu spolu s přáním předáte i malý nebo větší dárek. Mezi vhodné dary patří destiláty, likéry, víno, exkluzivní pivo nebo pikantní dárkové koše s vybranými exotickými delikatesami.

SMS textová gratulace ke svátku, přáníčko petr

květina, petr, přání ke svátkuPetr, přání ke svátku, Růžička, přáníčka, <strong>Ke svátku</strong>, pro manžela a manžela

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro babičku apod.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro manžela, nejlepší kamarádku, tátu, seniory, dědu, děvčátko, zaměstnance, mámu, partnera, holčičky, paní učitelku, profesorky, tchána, děti, hudebníky, vnuka, vojáky, vedoucí, zetě, přítele, maminku, fotbalisty, účetní, nadřízené, zahrádkáře, miláčka, přátele, faráře, myslivce, nadřízeného nebo pro kamioňáka.


Klíčová slova: přáníčka, Ke svátku, Ke svátku, ke stažení, blahopřání, sms, nejhezčí, animované, texty, k narozeninám, elektronické, narozeninové, ecards, originální, dětské, animace, vtipné, gratulace, tátu, přáníčko, 2024, Petr, Petr, 2024, pohlednice, online, veršované


Dnešní den (15. červen 2024) slaví svůj svátek Vít, Vítek, Víta a Izolda, zítra (16. červen 2024) oslavuje jmeniny Zbyněk, Zbyňka a Zbyhněv, pozítří (17. červen 2024) má svátek Adolf a Adina, 18. červen 2024 bude mít svátek Milan, Milana a Milíč. 19. červen 2024 bude slavit Leoš, Leo a Leon.


Najít slovo

Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů