Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Petr - přání ke svátku

Petr dneska svátek slaví,
a proto se všichni baví.
Vše nejlepší přejeme,
vesele se smějeme.


Přáníčko Petr je v kategorii Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Přání k jmeninám. Podívejte se též na SMS přání pro přítele. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání pro dědečka. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Tento vtipný text pojmenovaný Petr můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Petr, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Pokud se vám zdá uvedené přání jako vhodné, máte několik možností jak ho předat oslavenci. Můžete tak učinit osobně, prostřednictvím emailu, sms, zprávou na facebooku nebo na jiné sociální síti, telefonátem nebo přání vytiskněte a pošlete poštou. Pokud slaví blízká osoba, je vhodné i dát i nějaký pěkný dárek. Peníze nejsou originálním dárkem, ale často jsou lepší alternativou než jiné dárky, které se nemusí trefit do vkusu a preferencí obdarovaného.

Petr, přání ke svátku, Květiny, text, originální, pro nejlepší kamarádku a nejlepší kamarádku

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro babičku apod.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro nejlepší kamarádku, spolužáky a spolužačky, maminku, vodáka, pejskaře, vnoučata, otce, paní učitelku, bafunáře, synovce, holky, elektrikáře, tchána, šéfku, vojáky, hasiče, kluky, neteř, ženu, malé děti, basketbalisty, bráchu, dívku, chlapy, tetu, kolegyni, vnuka, kuchaře, sourozence, letce nebo pro učitele.


Klíčová slova: text, originální, humorné, Petr, gratulace, animace, pohlednice, obrázky, 2023, texty, přáníčko, veršované, vtipné, dětské, Petr, verše, Ke svátku, nejhezčí, maminku, přáníčka, elektronické, narozeniny, ecards, oslava, gif, básnička, animované


Dnešní den (2. duben 2023) slaví svůj svátek Erika a Áron, zítra (3. duben 2023) oslavuje jmeniny Richard a Richarda, pozítří (4. duben 2023) má svátek Ivana a Izidor, 5. duben 2023 bude mít svátek Miroslava a Mirka. 6. duben 2023 bude slavit Vendula a Venuše.


Prohledat web

Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů