Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Petr - přání ke svátku

Petr dneska svátek slaví,
a proto se všichni baví.
Vše nejlepší přejeme,
vesele se smějeme.


Text gratulace Petr je v kategorii Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Přání k jmeninám. Podívejte se též na Gratulace Milý táto. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko pro děťátko. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Sdílejte tuto stránku se textem přáníčka Petr s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Petr, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Výše uvedené přáníčko lze vytisknout a poslat klasickou pozemní nebo leteckou poštou nebo ho lze poslat elektronicky prostřednictvím emailu anebo sms. Další alternativou je osobní předání. Můžete ho předat vytištěné nebo zapsané na zakoupené přání či přednést osobně. Každého oslavence potěší pěkný dárek. Nemusí být drahý, víc potěší dárek originální. Děti za dárek uvítají především sladkosti, dospělí láhev dobrého alkoholu.

Petr, přání ke svátku, Květiny, přání, oslava, pro podřízené a podřízené

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro babičku apod.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro podřízené, expartnery, turisty, ségru, děti, slečnu, spolužáky a spolužačky, sestru, keškaře, zaměstnance, puberťáka, přítele, švagrovou, kytaristu, snachu, vinaře, kolegu, strýce, golfisty, cestovatele, chlapa, milence, ženy, kámošky, holky, sportovkyni, otužilce, dědu, basketbalisty, vnuka nebo pro dětičky.


Klíčová slova: přání, oslava, dětské, originální, veršované, gif, online, Ke svátku, básnička, text, blahopřání, k narozeninám, verše, sms, vtipné, obrázky, nejhezčí, elektronické, turisty, ecards, narozeniny, pohlednice, Ke svátku, Petr, narozeninové, ke stažení, animace


Dnešní den (24. září 2023) slaví svůj svátek Jaromír, Jaromíra a Mercedes, zítra (25. září 2023) oslavuje jmeniny Zlata a Zlatuše, pozítří (26. září 2023) má svátek Andrea a Andriana, 27. září 2023 bude mít svátek Jonáš, Damián a Kosma. 28. září 2023 bude slavit Václav, Václava a Brian.


Hledat slovo

Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů