Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Radek - přání ke svátku

Vítek dneska na nás září
v jinak vágním kalendáři.
Přejeme Ti dobré ráno,
aby to dnes za to stálo.


Text Radek se nachází v sekci Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání vajíčko. Podívejte se též na Přání milý taťko. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání Láska je víc než přátelství. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste tento text s názvem Radek sdíleli s kolegy na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Radek, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Jestliže se vám uvedené přáníčko zamlouvá, pošlete ho oslavenci buď elektronicky (email, sms, facebook, twitter apod.), pozemní poštou nebo se ho naučte nazpaměť a řekněte mu ho při osobním setkání. Pokud je oslavencem blízká osoba, je žádoucí předat spolu s přáním i fyzický dárek. Mezi oblíbené dárky v současnosti patří vouchery na tzv. wellness pobyty.

Radek, přání ke svátku, Svázaná kytice, nejhezčí, vtipné, pro muže a muže

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro muže, štamgasty, maséry, ženu, havíře, slečny, faráře, vodáka, letce, myslivce, snachu, teenagery, spolupracovníky, hudebníky, kustody, chlapa, malé děti, vnučky, babičku, kamarádku, partnera, dívku, paní učitelku, vnoučata, junáky, vnučku, rodiče, přítelkyni, holky, bratra nebo pro mámu.


Klíčová slova: nejhezčí, vtipné, gif, blahopřání, oslava, mms, narozeninové, sms, veršované, texty, narozeniny, ke stažení, přáníčka, k narozeninám, 2023, gratulace, text, animace, maséry, elektronické, zdarma, Ke svátku, humorné, ecards, dětské, básnička, pohlednice


Dnešní den (2. duben 2023) slaví svůj svátek Erika a Áron, zítra (3. duben 2023) oslavuje jmeniny Richard a Richarda, pozítří (4. duben 2023) má svátek Ivana a Izidor, 5. duben 2023 bude mít svátek Miroslava a Mirka. 6. duben 2023 bude slavit Vendula a Venuše.


Hledat slovo

Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů