Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Radek - přání ke svátku

Vítek dneska na nás září
v jinak vágním kalendáři.
Přejeme Ti dobré ráno,
aby to dnes za to stálo.


Přáníčko Radek je v kategorii Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání vajíčko. Podívejte se též na Přání když se něco nepovede. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání k svatbě. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste tento text s názvem Radek sdíleli s vašimi známými a kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Radek, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Vytisknuté přání lze zaslat pozemní poštou nebo ho můžete zaslat elektronicky pomocí emailu, sms, zprávy na Facebooku, Twitteru nebo jiné sociální sítě. Každého oslavence potěší pěkný dárek. Nemusí být drahý, víc potěší dárek originální. Mezi oblíbené dárky v současnosti patří vouchery na tzv. wellness pobyty.

Radek, přání ke svátku, Kytice, narozeniny, vtipné, pro dívky a dívky

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro dívky, expartnerky, hasiče, snachu, šéfku, bráchu, letce, trenéry, podřízené, štamgasty, kámoše, zeťáka, rodiče, partnerku, golfisty, kamarádku, maminku, šéfovou, věřící, expartnery, holky, sportovce, hokejisty, ženu, vnučky, neteř, ségru, syna, učitelky, nadřízeného nebo pro vedoucího.


Klíčová slova: narozeniny, vtipné, mms, Radek, Ke svátku, veršované, přání, animované, texty, k narozeninám, sms, originální, přáníčka, zdarma, gratulace, text, dětské, elektronické, hasiče, blahopřání, pohlednice, 2023, ecards, animace, gif, obrázky, verše


Dnešní den (2. říjen 2023) slaví svůj svátek Oliver a Olivie, zítra (3. říjen 2023) oslavuje jmeniny Bohumil a Bohuš, pozítří (4. říjen 2023) má svátek František a Evald, 5. říjen 2023 bude mít svátek Eliška a Elza. 6. říjen 2023 bude slavit Hanuš a Hanuše.


Najít slovo

Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů