Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Roman - přání ke svátku

Dnes máš svátek, Romane,
pro Tebe přání máme:
hodně zdraví, mnoho štěstí,
budem Ti vždy držet pěsti.


Přáníčko Roman patří do kategorie Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání k výročí seznámení. Podívejte se též na Přání mílovými kroky. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání K jubileu. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Sdílejte tuto stránku se textem přáníčka Roman s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Roman, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Jestliže se vám uvedené přáníčko zamlouvá, pošlete ho oslavenci buď elektronicky (email, sms, facebook, twitter apod.), pozemní poštou nebo se ho naučte nazpaměť a řekněte mu ho při osobním setkání. Pokud slaví blízká osoba, je vhodné i dát i nějaký pěkný dárek. Ženu potěší pěkná kytička, exkluzivní sladká bonboniéra nebo kolekce prémiových čajů.

Roman, přání ke svátku, Růžička, obrázky, sms, pro junáky a junáky

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro junáky, sportovce, dospělé, holky, milence, sourozence, miláčka, partnera, tatínka, turisty, ženy, horolezce, expartnery, vedoucího, manžela, dvojčata, bratrance, snachu, milenku, cestovatele, šéfovou, chlapy, švagrovou, pravnoučata, spolužáky a spolužačky, geokeškaře, dívku, kamarády, důchodce, hasiče nebo pro motorkáře.


Klíčová slova: obrázky, sms, gif, Ke svátku, verše, humorné, text, mms, Roman, přáníčka, 2023, pohlednice, Roman, 2023, veršované, blahopřání, narozeniny, Ke svátku, dospělé, ke stažení, dětské, básnička, přáníčko, narozeninové, originální, vtipné, přání


Dnešní den (2. duben 2023) slaví svůj svátek Erika a Áron, zítra (3. duben 2023) oslavuje jmeniny Richard a Richarda, pozítří (4. duben 2023) má svátek Ivana a Izidor, 5. duben 2023 bude mít svátek Miroslava a Mirka. 6. duben 2023 bude slavit Vendula a Venuše.


Hledat slovo

Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů