Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Romana - přání ke svátku

Milá Romano,
dnes slavíš svátek,
měj skvělou náladu,
lásku, štěstí a zdraví,
pozitivní myšlenky v hlavě,
měšec zlatých mincí,
ať máš všechno, co si přeješ!
Všechno nejlepší!


Text Romana se nachází v sekci Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Gratulace k promoci. Podívejte se též na Blahopřání když se něco nepovede. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko Sudičky. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Tento vtipný text pojmenovaný Romana můžete sdílet s dalšími osobami na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Romana, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Vytisknuté přání lze zaslat pozemní poštou nebo ho můžete zaslat elektronicky pomocí emailu, sms, zprávy na Facebooku, Twitteru nebo jiné sociální sítě. Pokud slaví blízká osoba, je vhodné i dát i nějaký pěkný dárek. Peníze nejsou originálním dárkem, ale často jsou lepší alternativou než jiné dárky, které se nemusí trefit do vkusu a preferencí obdarovaného.

Romana, přání ke svátku, Svázaná kytice, gif, přání, pro strýčka a strýčka

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro babičku apod.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro strýčka, chlapa, účetní, dědu, řidiče, zahradníka, bratra, vinaře, vnuky, tatínka, zetě, teenagery, expartnerky, kamarády, švagra, skauty, šéfovou, manželku, kustody, expartnery, kamioňáka, slečny, kytaristu, dospělé, dvojčata, nejlepšího kamaráda, pionýry, maséry, pradědu, přítele nebo pro tchána.


Klíčová slova: gif, přání, animace, vtipné, sms, online, ecards, ke stažení, oslava, zdarma, přáníčko, Ke svátku, elektronické, pohlednice, nejhezčí, narozeninové, dětské, verše, účetní, básnička, narozeniny, blahopřání, animované, gratulace, veršované, přáníčka, 2023


Dnešní den (2. říjen 2023) slaví svůj svátek Oliver a Olivie, zítra (3. říjen 2023) oslavuje jmeniny Bohumil a Bohuš, pozítří (4. říjen 2023) má svátek František a Evald, 5. říjen 2023 bude mít svátek Eliška a Elza. 6. říjen 2023 bude slavit Hanuš a Hanuše.


Prohledat web

Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů