Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Šárka - přání ke svátku

Šárko, přejeme Ti k svátku
všechno, co už jistě znáš,
štěstí, zdraví, lásky řádku,
ať spokojeně se máš.


Text Šárka se nachází v sekci Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Text blahopřání k absolvování studia. Podívejte se též na Gratulace pro muže. Mohlo by vás také zajímat Přání krásných Velikonoc. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Budeme rádi, pokud budete přáníčko Šárka sdílet s kolegy na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Šárka, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Pokud se vám zdá uvedené přání jako vhodné, máte několik možností jak ho předat oslavenci. Můžete tak učinit osobně, prostřednictvím emailu, sms, zprávou na facebooku nebo na jiné sociální síti, telefonátem nebo přání vytiskněte a pošlete poštou. Nezapomeňte oslavenci předat více či méně hodnotný dárek. Mezi oblíbené dárky patří alkohol, sladkosti nebo peníze.

Šárka, přání ke svátku, Svázaná kytice, humorné, veršované, pro včelaře a včelaře

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro babičku apod.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro včelaře, lékaře, tchyni, kustody, tátu, zahradníka, havíře, kamarádku, tetu, manželku, kolegy, mistra, vinaře, dívky, miláčka, švagra, keškaře, geokeškaře, štamgasty, ženu, holky, sportovkyni, cestovatele, profesorky, tatínka, pionýry, babičku, golfistu, profesory, milence nebo pro nejlepšího kamaráda.


Klíčová slova: humorné, veršované, obrázky, gratulace, animované, ke stažení, 2023, básnička, Šárka, mms, Ke svátku, narozeninové, přání, dětské, ecards, přáníčka, gif, online, tchyni, animace, vtipné, oslava, Šárka, zdarma, pohlednice, 2023, přáníčko


Dnešní den (2. duben 2023) slaví svůj svátek Erika a Áron, zítra (3. duben 2023) oslavuje jmeniny Richard a Richarda, pozítří (4. duben 2023) má svátek Ivana a Izidor, 5. duben 2023 bude mít svátek Miroslava a Mirka. 6. duben 2023 bude slavit Vendula a Venuše.


Vyhledávání

Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů