Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Šárka - přání ke svátku

Šárko, přejeme Ti k svátku
všechno, co už jistě znáš,
štěstí, zdraví, lásky řádku,
ať spokojeně se máš.


Text gratulace Šárka patří do sekce Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Text blahopřání k absolvování studia. Podívejte se též na Blahopřání pro Lenku. Mohlo by vás také zajímat Gratulace má drahá kočičko. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Zaujalo vás blahopřání Šárka? Potom se o text podělte s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Šárka, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Líbí se vám přání? Pošlete ho pomocí SMS, vytiskněte a odešlete poštou nebo přání předejte osobně. S přáníčkem je vhodné zároveň předat i hezký dárek. Ženám darujte květinu (růži, karafiáty, orchidej, gerbery apod.), dětem nějakou sladkost a mužům alkohol nebo pěknou technickou hračku (gadget).

SMS textová gratulace ke svátku, přáníčko Šárka

sváteční dort, Šárka, přání ke svátkuŠárka, přání ke svátku, Tulipány, přáníčko, text, pro kolegyni a kolegyni

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro babičku apod.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro kolegyni, milence, kolegu, bafunáře, partnerku, zahradníka, teenagery, nejlepší kamarádku, děvčátko, dceru, bratrance, bráchu, junáky, holky, rockera, golfisty, horolezce, babičku, šéfovou, kuchaře, slečny, děvče, důchodce, tenistky, přítele, seniory, hasiče, vnučky, geokeškaře, podřízené nebo pro kámoše.


Klíčová slova: přáníčko, text, blahopřání, animované, mms, ecards, obrázky, dětské, gratulace, zdarma, oslava, Ke svátku, Šárka, narozeniny, básnička, originální, přání, Ke svátku, kolegu, 2024, texty, narozeninové, 2024, Šárka, ke stažení, verše, k narozeninám


Dnešní den (18. červenec 2024) slaví svůj svátek Drahomíra, Drahomil, Drahomila, Drahomír a Arleta, zítra (19. červenec 2024) oslavuje jmeniny Čeněk a Čeňka, pozítří (20. červenec 2024) má svátek Ilja a Eliáš, 21. červenec 2024 bude mít svátek Vítězslav a Vítězslava. 22. červenec 2024 bude slavit Magdaléna, Magda a Rozvita.


Najít na webu

Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů