Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Šárka - přání ke svátku

Šárko, přejeme Ti k svátku
všechno, co už jistě znáš,
štěstí, zdraví, lásky řádku,
ať spokojeně se máš.


Přáníčko Šárka se nachází v kategorii Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Text blahopřání k absolvování studia. Podívejte se též na Přáníčko šedesátiny. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání Lásko moje. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste tento text s názvem Šárka sdíleli s blízkými na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Šárka, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Vytisknuté přání lze zaslat pozemní poštou nebo ho můžete zaslat elektronicky pomocí emailu, sms, zprávy na Facebooku, Twitteru nebo jiné sociální sítě. Kromě přání byste neměli zapomenout ani na dárek, zvláště pokud slaví vám blízká osoba. Mezi oblíbené dárky v současnosti patří vouchery na tzv. wellness pobyty.

Šárka, přání ke svátku, Růže, Šárka, texty, pro chlapce a chlapce

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro babičku apod.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro chlapce, hasiče, přátele, kámoše, profesory, kamioňáka, muže, maséry, kytaristu, švagra, zetě, otužilce, keškaře, slečnu, mámu, turisty, nejlepší kamarádku, skauty, dědu, kuchaře, zeťáka, babičku, strejdu, přítelkyni, nadřízené, holčičku, sousedy, zaměstnance, věřící, ředitele nebo pro zahrádkáře.


Klíčová slova: Šárka, texty, ecards, narozeniny, vtipné, obrázky, přáníčka, oslava, blahopřání, přání, k narozeninám, elektronické, dětské, Ke svátku, originální, přáníčko, zdarma, gratulace, přátele, pohlednice, nejhezčí, 2023, Šárka, online, 2023, básnička, sms


Dnešní den (24. září 2023) slaví svůj svátek Jaromír, Jaromíra a Mercedes, zítra (25. září 2023) oslavuje jmeniny Zlata a Zlatuše, pozítří (26. září 2023) má svátek Andrea a Andriana, 27. září 2023 bude mít svátek Jonáš, Damián a Kosma. 28. září 2023 bude slavit Václav, Václava a Brian.


Najít slovo

Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů