Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Věra - přání ke svátku

Věro, jenom pro tebe
píšu srdcem na nebe:
Miláčku, mám Tě moc rád
a jen to nej chci ti přát.


Text Věra je v kategorii Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání do cukrárny. Podívejte se též na Přání malému děcku. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání 50 let. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Potěší nás, pokud budete sdílet text tohoto blahopřání s názvem Věra s kolegy na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Věra, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Jestliže se vám uvedené přáníčko zamlouvá, pošlete ho oslavenci buď elektronicky (email, sms, facebook, twitter apod.), pozemní poštou nebo se ho naučte nazpaměť a řekněte mu ho při osobním setkání. Pokud se jedná o významnější výročí anebo o blízkou osobu, určitě jen přání nestačí - je vhodné obdarovat oslavence menším dárkem. Ženy vždy potěší nádherná kytice. Pánové ocení například degustační sety s výběrem zahraničních vín nebo rumů.

Věra, přání ke svátku, Kytice, <strong>2023</strong>, pohlednice, pro kolegu a kolegu

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro babičku apod.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro kolegu, expartnerky, puberťáka, golfisty, muže, strýčka, dědu, kytaristu, chlapce, junáky, zaměstnance, tátu, golfistu, havíře, slečnu, ředitele, nejlepší kamarádku, dívku, sourozence, dědečka, partnera, kamarády, faráře, strýce, zahradníka, seniory, maséry, lesníka, vojáky, rockera nebo pro tetu.


Klíčová slova: 2023, pohlednice, přáníčka, veršované, 2023, dětské, texty, gratulace, ke stažení, přáníčko, blahopřání, animace, Ke svátku, básnička, mms, elektronické, Věra, přání, puberťáka, originální, zdarma, humorné, narozeninové, online, k narozeninám, text, vtipné


Dnešní den (2. duben 2023) slaví svůj svátek Erika a Áron, zítra (3. duben 2023) oslavuje jmeniny Richard a Richarda, pozítří (4. duben 2023) má svátek Ivana a Izidor, 5. duben 2023 bude mít svátek Miroslava a Mirka. 6. duben 2023 bude slavit Vendula a Venuše.


Prohledat web

Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů