Textová přání ke svátku
Ostatní
Věra - přání ke svátku

Věro, jenom pro tebe
píšu srdcem na nebe:
Miláčku, mám Tě moc rád
a jen to nej chci ti přát.


Přáníčko Věra se nachází v kategorii Blahopřání ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání do cukrárny. Podívejte se též na Firemní novoročenka. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání pro Lenku. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Potěší nás, pokud budete sdílet text tohoto blahopřání s názvem Věra s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Věra, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Vytisknuté přání lze zaslat pozemní poštou nebo ho můžete zaslat elektronicky pomocí emailu, sms, zprávy na Facebooku, Twitteru nebo jiné sociální sítě. Oslavence určitě neurazíte, pokud mu spolu s přáním předáte i malý nebo větší dárek. Mezi originální dárky patří tzv. gadgety. Jedná se o technické noviny, hračky, často originální blbůstky, které jsou vhodné pro malé i velké kluky.

Věra, přání ke svátku, Svázaná kytice, text, 2021, pro děti a děti

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro babičku apod.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro děti, důchodce, syna, švagrovou, chlapa, děti, synovce, strýce, prababičku, muže, manžela, přítelkyni, dědečka, tchyni, tatínka, přátele, dospělé, sportovce, partnerku, podřízené, basketbalisty, trenéry, dceru, učitele, vedoucího, mámu, sestřenici, manželku, seniory, tenisty nebo pro sousedy.


Klíčová slova: text, 2021, vtipné, přání, blahopřání, Věra, sms, verše, oslava, k narozeninám, Ke svátku, narozeninové, pohlednice, básnička, narozeniny, přáníčka, texty, přáníčko, 2021, elektronické, gratulace, ke stažení, obrázky, dětské, veršované, mms


Dnešní den (19. září 2021) slaví svůj svátek Zita, Konstantýn a Konstantin, zítra (20. září 2021) oslavuje jmeniny Oleg, Helmut a Eustach, pozítří (21. září 2021) má svátek Matouš, Matteo, Debora a Ruben, 22. září 2021 bude mít svátek Darina, Moris a Mořic. 23. září 2021 bude slavit Berta a Lina.


Vyhledání

Reklama


OdkazySvátek Jan

Přání k svátku pro Dušana

Textové Přání pro Jiřího

Texty přání k narozeninám pro ženu

SMS pro miláčka

Závislost na internetu

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů