Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Věra - přání ke svátku

Věro, jenom pro tebe
píšu srdcem na nebe:
Miláčku, mám Tě moc rád
a jen to nej chci ti přát.


Blahopřání Věra se nachází v kategorii Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání do cukrárny. Podívejte se též na Přáníčko Cínová svatba. Mohlo by vás také zajímat Vánoční přání nevhodné pro workoholiky. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Tento text (Věra) můžete sdílet s dalšími osobami na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Věra, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Myslíte si, že by se přání líbilo oslavenci? Pokud je vaše odpověď ano, tak už ho stačí pouze předat. Možností je řada od zaslání emailem nebo sms až po osobní přednesení. Pokud oslavuje vám blízká osoba, určitě ji dejte i nějaký pěkný dárek. Dítě potěšíte sladkostmi, ženu květinou a malé i velké muže nějakou pěknou hračkou.

SMS textová gratulace ke svátku, přáníčko věra

kousek dortu, věra, přání ke svátkuVěra, přání ke svátku, Růže, Ke svátku, narozeniny, pro golfistu a golfistu

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro babičku apod.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro golfistu, maminku, vnučky, manželku, sestru, vnoučata, pradědu, důchodce, chlapce, zaměstnance, podřízené, švagrovou, kluky, neteř, pionýry, šéfovou, nejlepší kamarádku, tchyni, elektrikáře, zahrádkáře, bráchu, děti, tátu, ženu, dědu, milence, cestovatele, šéfa, ženy, dceru nebo pro vodáka.


Klíčová slova: Ke svátku, narozeniny, ecards, pohlednice, 2024, animované, oslava, gif, online, nejhezčí, Věra, verše, text, narozeninové, ke stažení, přáníčko, originální, humorné, vnučky, zdarma, texty, dětské, k narozeninám, Ke svátku, elektronické, sms, přání


Dnešní den (15. červen 2024) slaví svůj svátek Vít, Vítek, Víta a Izolda, zítra (16. červen 2024) oslavuje jmeniny Zbyněk, Zbyňka a Zbyhněv, pozítří (17. červen 2024) má svátek Adolf a Adina, 18. červen 2024 bude mít svátek Milan, Milana a Milíč. 19. červen 2024 bude slavit Leoš, Leo a Leon.


Vyhledávání

Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů