Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Věra - přání ke svátku

Věro, jenom pro tebe
píšu srdcem na nebe:
Miláčku, mám Tě moc rád
a jen to nej chci ti přát.


Přáníčko Věra je v kategorii Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání do cukrárny. Podívejte se též na Gratulace Pro Lenku. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko patnácté výročí. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Budeme rádi, pokud budete přáníčko Věra sdílet s blízkými na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Věra, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Jestliže se vám uvedené přáníčko zamlouvá, pošlete ho oslavenci buď elektronicky (email, sms, facebook, twitter apod.), pozemní poštou nebo se ho naučte nazpaměť a řekněte mu ho při osobním setkání. Každého oslavence potěší pěkný dárek. Nemusí být drahý, víc potěší dárek originální. Mezi oblíbené dárky patří alkohol, sladkosti nebo peníze.

Věra, přání ke svátku, Květiny, zdarma, online, pro junáky a junáky

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro babičku apod.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro junáky, paní učitelku, teenagery, rybáře, sportovkyni, sestřenici, děvčátko, profesorky, puberťáka, pejskaře, přátele, havíře, maséry, elektrikáře, otce, kustody, milenku, nejlepšího kamaráda, faráře, zahrádkáře, strýce, vedoucího, sousedy, chlapy, spolužáky a spolužačky, basketbalisty, tchána, hudebníky, štamgasty, skauty nebo pro motorkáře.


Klíčová slova: zdarma, online, mms, humorné, texty, 2023, text, gif, gratulace, dětské, pohlednice, sms, animované, narozeninové, 2023, básnička, obrázky, veršované, teenagery, blahopřání, přáníčko, Věra, nejhezčí, Věra, originální, Ke svátku, animace


Dnešní den (24. září 2023) slaví svůj svátek Jaromír, Jaromíra a Mercedes, zítra (25. září 2023) oslavuje jmeniny Zlata a Zlatuše, pozítří (26. září 2023) má svátek Andrea a Andriana, 27. září 2023 bude mít svátek Jonáš, Damián a Kosma. 28. září 2023 bude slavit Václav, Václava a Brian.


Vyhledat slovo

Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů