Textová přání ke svátku
Ostatní
Věra - přání ke svátku

Věro, jenom pro tebe
píšu srdcem na nebe:
Miláčku, mám Tě moc rád
a jen to nej chci ti přát.


Text Věra se nachází v sekci Gratulace ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání do cukrárny. Podívejte se též na Blahopřání pro kamarádku. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání pro Lenku. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Sdílejte tuto stránku se textem přáníčka Věra s vašimi kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Věra, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Vytisknuté přání lze zaslat pozemní poštou nebo ho můžete zaslat elektronicky pomocí emailu, sms, zprávy na Facebooku, Twitteru nebo jiné sociální sítě. Oslavence určitě neurazíte, pokud mu spolu s přáním předáte i malý nebo větší dárek. Mezi originální dárky patří tzv. gadgety. Jedná se o technické noviny, hračky, často originální blbůstky, které jsou vhodné pro malé i velké kluky.

Věra, přání ke svátku, Kytice, přáníčko, narozeninové, pro bafunáře a bafunáře

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro babičku apod.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro bafunáře, ségru, tátu, mámu, havíře, kámoše, spolužáky a spolužačky, sestru, manžela, muže, tatínka, strýčka, děti, milenku, švagrovou, přítelkyni, babičku, myslivce, šéfa, vnuky, podřízené, prarodiče, strýce, horolezce, pravnoučata, přítele, holky, profesory, profesorky, bratrance nebo pro spolupracovníky.


Klíčová slova: přáníčko, narozeninové, ke stažení, přáníčka, dětské, elektronické, gratulace, 2020, sms, Věra, 2020, Ke svátku, texty, vtipné, obrázky, Ke svátku, oslava, Věra, přání, mms, verše, text, básnička, k narozeninám, pohlednice, blahopřání


Dnešní den (6. duben 2020) slaví svůj svátek Vendula a Venuše, zítra (7. duben 2020) oslavuje jmeniny Heřman a Hermína, pozítří (8. duben 2020) má svátek Ema, Emma a Konstantýna, 9. duben 2020 bude mít svátek Dušan a Dušana. 10. duben 2020 bude slavit Darja a Darie.


Vyhledání

Reklama


OdkazySvátek Jan

Přání k svátku pro Dušana

Textové Přání pro Jiřího

Texty přání k narozeninám pro ženu

SMS pro miláčka

Závislost na internetu

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů