Textová přání ke svátku
Ostatní
Vojtěch - přání ke svátku

Přejeme Ti, Vojtěchu,
k svátku mnoho úspěchů,
taky zdraví, štěstí, lásky,
ze života žádné vrásky!


Přáníčko Vojtěch se nachází v sekci Gratulace ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání K Valentýnu. Podívejte se též na Přání pro děťátko. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko k Valentýnu. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Sdílejte tuto stránku se textem přáníčka Vojtěch s kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Vojtěch, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Výše uvedené přáníčko lze vytisknout a poslat klasickou pozemní nebo leteckou poštou nebo ho lze poslat elektronicky prostřednictvím emailu anebo sms. Další alternativou je osobní předání. Můžete ho předat vytištěné nebo zapsané na zakoupené přání či přednést osobně. Pokud oslavuje vám blízká osoba, určitě ji dejte i nějaký pěkný dárek. Dítě potěšíte sladkostmi, ženu květinou a malé i velké muže nějakou pěknou hračkou.

Vojtěch, přání ke svátku, Kytičky, blahopřání, elektronické, pro seniory a seniory

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro seniory, profesorky, chlapce, důchodce, přítelkyni, partnera, prarodiče, myslivce, mámu, manželku, ségru, vnuky, tetu, strýce, maminku, tátu, strýčka, dívky, expartnerky, prababičku, milence, rodiče, ženy, spolužáky a spolužačky, učitelky, holčičky, šéfa, děti, profesory, štamgasty nebo pro partnerku.


Klíčová slova: blahopřání, elektronické, 2022, gratulace, k narozeninám, verše, přáníčka, sms, dětské, Ke svátku, básnička, text, přání, zdarma, veršované, Vojtěch, Ke svátku, narozeninové, ke stažení, oslava, Vojtěch, narozeniny, texty, 2022, obrázky, přáníčko


Dnešní den (27. červen 2022) slaví svůj svátek Ladislav a Ladislava, zítra (28. červen 2022) oslavuje jmeniny Lubomír a Serena, pozítří (29. červen 2022) má svátek Pavel, Petr a Esmeralda, 30. červen 2022 bude mít svátek Šárka, Melanie, Vlastimír a Vlastimíra. 1. červenec 2022 bude slavit Jaroslava a Vesna.


Vyhledání

Reklama


OdkazySvátek Markéta

Elektronické přání k výročí svatby

Blahopřání k výročí svatby

Přání 30 let

Vyznání lásky pomocí SMS

Java hry zdarma

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů