Textová přání ke svátku
Ostatní
Vojtěch - přání ke svátku

Přejeme Ti, Vojtěchu,
k svátku mnoho úspěchů,
taky zdraví, štěstí, lásky,
ze života žádné vrásky!


Blahopřání Vojtěch je v kategorii Gratulace ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání K Valentýnu. Podívejte se též na Blahopřání Vše nejlepší. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko k Valentýnu. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Sdílejte text blahopřáníčka Vojtěch s partnery, kolegy a kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Vojtěch, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Výše uvedené přáníčko lze vytisknout a poslat klasickou pozemní nebo leteckou poštou nebo ho lze poslat elektronicky prostřednictvím emailu anebo sms. Další alternativou je osobní předání. Můžete ho předat vytištěné nebo zapsané na zakoupené přání či přednést osobně. Pokud oslavuje vám blízká osoba, určitě ji dejte i nějaký pěkný dárek. Dítě potěšíte sladkostmi, ženu květinou a malé i velké muže nějakou pěknou hračkou.

Vojtěch, přání ke svátku, Růžička, ke stažení, <strong>Vojtěch</strong>, pro švagrovou a švagrovou

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro švagrovou, prarodiče, geokeškaře, expartnerky, přátele, pravnoučata, zahrádkáře, sportovce, maséry, děti, kamarády, kámoše, sousedy, vnuky, synovce, tchyni, partnerku, horolezce, ženy, kluky, otce, pradědu, myslivce, prababičku, dědečka, strýčka, kolegy, expartnery, hokejisty, spolužáky a spolužačky nebo pro dívky.


Klíčová slova: ke stažení, Vojtěch, pohlednice, blahopřání, elektronické, texty, přání, k narozeninám, vtipné, Ke svátku, básnička, obrázky, oslava, Ke svátku, narozeninové, sms, dětské, veršované, přáníčka, zdarma, text, gratulace, verše, přáníčko, Vojtěch, 2020


Dnešní den (24. říjen 2020) slaví svůj svátek Nina, Selina a Narcis, zítra (25. říjen 2020) oslavuje jmeniny Beáta a Kryšpín, pozítří (26. říjen 2020) má svátek Erik a Erich, 27. říjen 2020 bude mít svátek Šarlota, Zoe, Zoja a Lota. 28. říjen 2020 bude slavit Alfréd, Jidáš a Juda.


Vyhledání

Reklama


OdkazySvátek Markéta

Elektronické přání k výročí svatby

Blahopřání k výročí svatby

Přání 30 let

Vyznání lásky pomocí SMS

Java hry zdarma

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů