Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Vojtěch - přání ke svátku

Přejeme Ti, Vojtěchu,
k svátku mnoho úspěchů,
taky zdraví, štěstí, lásky,
ze života žádné vrásky!


Text gratulace Vojtěch patří do kategorie Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání K Valentýnu. Podívejte se též na Přání k cínové svatbě. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání pro dědečka. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Potěší nás, pokud budete sdílet text tohoto blahopřání s názvem Vojtěch s jinými lidmi na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Vojtěch, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Je mnoho způsobů jak předat přání. Zvolte ten nejvhodnější podle vašich možností a na základě toho, jak vám je osoba blízká. Přání můžete poslat poštou na papíru, emailem, sms, vzkazem na sociální síti (facebook, twitter) nebo říci osobně. Vašim bližním se zároveň sluší předat i nějaký vhodný dar. Buďte trochu originální a při výběru dárku se zkuste vyhnout klasice - penězům či alkoholu. Zkuste zakoupit třeba voucher na zajímavý víkendový pobyt.

SMS textová gratulace ke svátku, přáníčko vojtěch

dar, vojtěch, přání ke svátkuVojtěch, přání ke svátku, Růžička, Vojtěch, přáníčko, pro manžela a manžela

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro manžela, pradědu, šéfovou, lesníka, kámošky, syna, teenagery, golfistu, slečnu, puberťáka, sourozence, bratrance, sousedy, hasiče, sportovce, švagra, rockera, skauty, dědečka, maséry, důchodce, vnučky, babičku, zahradníka, strejdu, sestru, dvojčata, tchána, tchyni, dědu nebo pro vojáky.


Klíčová slova: Vojtěch, přáníčko, verše, elektronické, originální, vtipné, texty, online, ke stažení, k narozeninám, dětské, Ke svátku, gif, 2024, veršované, ecards, gratulace, mms, šéfovou, zdarma, oslava, animace, pohlednice, básnička, blahopřání, humorné, obrázky


Dnešní den (19. květen 2024) slaví svůj svátek Ivo a Celestýn, zítra (20. květen 2024) oslavuje jmeniny Zbyšek a Zbyška, pozítří (21. květen 2024) má svátek Monika a Mona, 22. květen 2024 bude mít svátek Emil a Rita. 23. květen 2024 bude slavit Vladimír a Vladimíra.


Najít na webu

Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů