Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Vojtěch - přání ke svátku

Přejeme Ti, Vojtěchu,
k svátku mnoho úspěchů,
taky zdraví, štěstí, lásky,
ze života žádné vrásky!


Blahopřání Vojtěch patří do sekce Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání K Valentýnu. Podívejte se též na Gratulace pětadvacet roků spolu. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko k jubileu. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Tento text (Vojtěch) můžete sdílet se známými na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Vojtěch, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Líbí se vám přání? Pošlete ho pomocí SMS, vytiskněte a odešlete poštou nebo přání předejte osobně. Spolu s přáním předejte i pěkný dárek. Dítě potěšíte sladkostmi, ženu květinou a malé i velké muže nějakou pěknou hračkou.

Vojtěch, přání ke svátku, Tulipány, online, gif, pro rodiče a rodiče

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro rodiče, chlapa, zeťáka, dívku, elektrikáře, letce, teenagery, šéfku, podřízené, bratrance, tetu, ředitelku, kolegy, milenku, tchána, učitelky, seniory, vedoucího, děvče, kuchaře, keškaře, tatínka, sportovkyni, zaměstnance, pionýry, zahradníka, kolegu, švagrovou, vedoucí, zetě nebo pro maséry.


Klíčová slova: online, gif, oslava, Ke svátku, Ke svátku, Vojtěch, přáníčka, k narozeninám, Vojtěch, elektronické, texty, sms, 2023, narozeniny, narozeninové, básnička, text, přáníčko, zeťáka, zdarma, animované, 2023, obrázky, mms, verše, nejhezčí, humorné


Dnešní den (2. říjen 2023) slaví svůj svátek Oliver a Olivie, zítra (3. říjen 2023) oslavuje jmeniny Bohumil a Bohuš, pozítří (4. říjen 2023) má svátek František a Evald, 5. říjen 2023 bude mít svátek Eliška a Elza. 6. říjen 2023 bude slavit Hanuš a Hanuše.


Vyhledávání

Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů