Textová přání ke svátku
Ostatní
Vojtěch - přání ke svátku

Přejeme Ti, Vojtěchu,
k svátku mnoho úspěchů,
taky zdraví, štěstí, lásky,
ze života žádné vrásky!


Text gratulace Vojtěch je v sekci Blahopřání ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání K Valentýnu. Podívejte se též na Blahopřání pro ženu. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko k Valentýnu. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Zaujalo vás blahopřání Vojtěch? Potom se o text podělte s vašimi kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Vojtěch, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Výše uvedené přáníčko lze vytisknout a poslat klasickou pozemní nebo leteckou poštou nebo ho lze poslat elektronicky prostřednictvím emailu anebo sms. Další alternativou je osobní předání. Můžete ho předat vytištěné nebo zapsané na zakoupené přání či přednést osobně. Pokud oslavuje vám blízká osoba, určitě ji dejte i nějaký pěkný dárek. Dítě potěšíte sladkostmi, ženu květinou a malé i velké muže nějakou pěknou hračkou.

Vojtěch, přání ke svátku, Kytice, básnička, oslava, pro milenku a milenku

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro milenku, chlapce, ženy, vnuky, přátele, bafunáře, strýce, maminku, kámošky, babičku, neteř, spolupracovníky, partnerku, manželku, podřízené, holčičky, synovce, učitele, slečny, turisty, přítele, skauty, důchodce, seniory, golfisty, havíře, myslivce, horolezce, holky, bratrance nebo pro zahrádkáře.


Klíčová slova: básnička, oslava, zdarma, 2021, text, Ke svátku, sms, narozeninové, Vojtěch, vtipné, pohlednice, přáníčko, veršované, ke stažení, dětské, 2021, Ke svátku, k narozeninám, verše, elektronické, přání, mms, gratulace, Vojtěch, obrázky, přáníčka


Dnešní den (18. květen 2021) slaví svůj svátek Nataša a Timea, zítra (19. květen 2021) oslavuje jmeniny Ivo a Celestýn, pozítří (20. květen 2021) má svátek Zbyšek a Zbyška, 21. květen 2021 bude mít svátek Monika a Mona. 22. květen 2021 bude slavit Emil a Rita.


Vyhledání

Reklama


OdkazySvátek Markéta

Elektronické přání k výročí svatby

Blahopřání k výročí svatby

Přání 30 let

Vyznání lásky pomocí SMS

Java hry zdarma

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

PF 2021

Vytvořte elektronické PF 2021 a rozešlete jej online ještě dnes.


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů