Textová přání ke svátku
Ostatní
Vojtěch - přání ke svátku

Přejeme Ti, Vojtěchu,
k svátku mnoho úspěchů,
taky zdraví, štěstí, lásky,
ze života žádné vrásky!


Text Vojtěch se nachází v kategorii Blahopřání ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání K Valentýnu. Podívejte se též na Blahopřání pro Adama. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko k Valentýnu. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Tento vtipný text pojmenovaný Vojtěch můžete sdílet s kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Vojtěch, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Výše uvedené přáníčko lze vytisknout a poslat klasickou pozemní nebo leteckou poštou nebo ho lze poslat elektronicky prostřednictvím emailu anebo sms. Další alternativou je osobní předání. Můžete ho předat vytištěné nebo zapsané na zakoupené přání či přednést osobně. Pokud oslavuje vám blízká osoba, určitě ji dejte i nějaký pěkný dárek. Dítě potěšíte sladkostmi, ženu květinou a malé i velké muže nějakou pěknou hračkou.

Vojtěch, přání ke svátku, Růže, Vojtěch, přáníčko, pro synovce a synovce

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro synovce, junáky, holčičky, sousedy, tenisty, důchodce, trenéry, přítelkyni, vedoucího, partnera, milenku, skauty, muže, vnoučata, prababičku, bratrance, pionýry, neteř, tchyni, kluky, holky, maminku, sourozence, spolupracovníky, dceru, turisty, švagrovou, kolegy, expartnery, profesory nebo pro dospělé.


Klíčová slova: Vojtěch, přáníčko, text, 2020, k narozeninám, vtipné, verše, přání, veršované, sms, ke stažení, dětské, přáníčka, elektronické, pohlednice, texty, narozeninové, obrázky, Vojtěch, oslava, Ke svátku, Ke svátku, 2020, mms, básnička, zdarma


Dnešní den (4. červenec 2020) slaví svůj svátek Prokop a Ulrich, zítra (5. červenec 2020) oslavuje jmeniny Cyril a Metoděj, pozítří (6. červenec 2020) má svátek Izaiáš a Spytihněv, 7. červenec 2020 bude mít svátek Bohuslava, Hostivít a Donalda. 8. červenec 2020 bude slavit Nora, Kilián a Edgar.


Vyhledání

Reklama


OdkazySvátek Markéta

Elektronické přání k výročí svatby

Blahopřání k výročí svatby

Přání 30 let

Vyznání lásky pomocí SMS

Java hry zdarma

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů