Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
40 let - přání k jubileu

Už Ti není třicet,
dneska je Ti čtyřicet.
Není důvod se vracet,
vždyť Ti patří celý svět!


Text 40 let je v sekci K jubileu

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání dovolená začíná. Podívejte se též na Blahopřání K jmeninám. Mohlo by vás také zajímat Přání pro muže. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste tento text s názvem 40 let sdíleli s ostatními na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k jubileu?

40 let, přání k jubileu, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k jubileu) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Vytisknuté přání lze zaslat pozemní poštou nebo ho můžete zaslat elektronicky pomocí emailu, sms, zprávy na Facebooku, Twitteru nebo jiné sociální sítě. Oslavence určitě neurazíte, pokud mu spolu s přáním předáte i malý nebo větší dárek. Mezi oblíbené dárky v současnosti patří vouchery na tzv. wellness pobyty.

SMS textová gratulace k jubileu, přáníčko 40 let

šťastná jubilantka, 40 let, přání k jubileu40 let, přání k jubileu, Kytičky, texty, obrázky, pro tenisty a tenisty

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na partnerských stránkách.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro tenisty, muzikanta, děvčátko, muže, nejlepší kamarádku, partnera, účetní, expartnerky, pejskaře, šéfovou, malé děti, řidiče, paní učitelku, profesory, cyklisty, spolužáky a spolužačky, zeťáka, učitele, babičku, vnučku, horolezce, elektrikáře, spolupracovníky, chlapa, holčičky, turisty, faráře, vojáky, keškaře, kolegyni nebo pro strejdu.


Klíčová slova: texty, obrázky, animované, ke stažení, K jubileu, online, k narozeninám, přání, narozeninové, 2024, zdarma, přáníčko, humorné, gratulace, verše, narozeniny, 2024, gif, děvčátko, K jubileu, animace, elektronické, ecards, sms, mms, vtipné, veršované


Dnešní den (15. červen 2024) slaví svůj svátek Vít, Vítek, Víta a Izolda, zítra (16. červen 2024) oslavuje jmeniny Zbyněk, Zbyňka a Zbyhněv, pozítří (17. červen 2024) má svátek Adolf a Adina, 18. červen 2024 bude mít svátek Milan, Milana a Milíč. 19. červen 2024 bude slavit Leoš, Leo a Leon.


Najít slovo

Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů