Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
40 let - přání k jubileu

Už Ti není třicet,
dneska je Ti čtyřicet.
Není důvod se vracet,
vždyť Ti patří celý svět!


Text 40 let se nachází v kategorii K jubileu

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání dovolená začíná. Podívejte se též na Gratulace pro přítele. Mohlo by vás také zajímat Přání Den Žen. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Tento vtipný text pojmenovaný 40 let můžete sdílet s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k jubileu?

40 let, přání k jubileu, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k jubileu) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze vytisknout nebo napsat na pohlednici a poslat poštou. Pokud je to složité, oslavenec není blízkou osobou nebo se nejedná o významný svátek, stačí přání poslat pomocí emailu nebo sms. Nezapomeňte oslavenci předat více či méně hodnotný dárek. Peníze nejsou originálním dárkem, ale často jsou lepší alternativou než jiné dárky, které se nemusí trefit do vkusu a preferencí obdarovaného.

40 let, přání k jubileu, Růže, ecards, nejhezčí, pro kolegu a kolegu

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na partnerských stránkách.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro kolegu, kolegyni, ženu, zetě, vnučky, synovce, kustody, teenagery, tátu, bráchu, manžela, vedoucího, letce, sestřenici, vojáky, partnerku, dvojčata, snachu, pradědu, strýčka, štamgasty, vinaře, strejdu, hasiče, tetu, fotbalisty, basketbalisty, nejlepší kamarádku, geokeškaře, švagrovou nebo pro expartnerky.


Klíčová slova: ecards, nejhezčí, 40 let, narozeninové, sms, pohlednice, K jubileu, vtipné, přání, dětské, k narozeninám, elektronické, zdarma, verše, blahopřání, originální, veršované, texty, ženu, obrázky, básnička, online, ke stažení, gif, narozeniny, animace, 2023


Dnešní den (2. říjen 2023) slaví svůj svátek Oliver a Olivie, zítra (3. říjen 2023) oslavuje jmeniny Bohumil a Bohuš, pozítří (4. říjen 2023) má svátek František a Evald, 5. říjen 2023 bude mít svátek Eliška a Elza. 6. říjen 2023 bude slavit Hanuš a Hanuše.


Prohledat web

Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů