Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Není to sen - přání k MDŽ

Není to sen,
dnes je Mezinárodní den žen.
Velký svátek máš,
tak ať si ho užíváš.


Přáníčko Není to sen se nachází v kategorii K MDŽ

Dále vám doporučujeme navštívit Přání Stříbrná svatba. Podívejte se též na Přáníčko Milý taťka. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko k Vánocům. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Tento text (Není to sen) můžete sdílet s kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k MDŽ?

Není to sen, přání k MDŽ, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k MDŽ) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze vytisknout nebo napsat na pohlednici a poslat poštou. Pokud je to složité, oslavenec není blízkou osobou nebo se nejedná o významný svátek, stačí přání poslat pomocí emailu nebo sms. Oslavence určitě neurazíte, pokud mu spolu s přáním předáte i malý nebo větší dárek. Klasikou jsou dárkové boxy či pytlíky plné sladkostí nebo degustační sety piv, ciderů nebo vín.

Není to sen, přání k MDŽ, Růže, dětské, sms, pro dívky a dívky

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro dívky, golfisty, synovce, chlapy, spolupracovníky, lesníka, hasiče, přátele, vedoucí, tenisty, kuchaře, prababičku, expartnerky, kamarády, vojáky, vnuky, kustody, včelaře, dospělé, pionýry, trenéry, vnučku, nadřízené, letce, holčičky, cyklisty, dívku, seniory, řidiče, kolegu nebo pro kytaristu.


Klíčová slova: dětské, sms, K MDŽ, online, K MDŽ, k narozeninám, nejhezčí, gif, animované, elektronické, vtipné, originální, Není to sen, obrázky, mms, animace, texty, veršované, synovce, ke stažení, přáníčko, narozeninové, blahopřání, básnička, přáníčka, ecards, humorné


Dnešní den (2. říjen 2023) slaví svůj svátek Oliver a Olivie, zítra (3. říjen 2023) oslavuje jmeniny Bohumil a Bohuš, pozítří (4. říjen 2023) má svátek František a Evald, 5. říjen 2023 bude mít svátek Eliška a Elza. 6. říjen 2023 bude slavit Hanuš a Hanuše.


Vyhledat slovo

Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů