Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Není to sen - přání k MDŽ

Není to sen,
dnes je Mezinárodní den žen.
Velký svátek máš,
tak ať si ho užíváš.


Text gratulace Není to sen je v kategorii K MDŽ

Dále vám doporučujeme navštívit Přání Stříbrná svatba. Podívejte se též na Přání Sudičky. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání ke svátku. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Budeme rádi, pokud budete přáníčko Není to sen sdílet s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k MDŽ?

Není to sen, přání k MDŽ, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k MDŽ) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Líbí se vám přání? Pošlete ho pomocí SMS, vytiskněte a odešlete poštou nebo přání předejte osobně. Spolu s přáním předejte i pěkný dárek. Kluky potěší elektronika (mobil, chytré hodinky atd.), dívce přineste pěknou kytici květin.

SMS textová gratulace k MDŽ, přáníčko není to sen

oslava MDŽ, není to sen, přání k MDŽNení to sen, přání k MDŽ, Květiny, dětské, nejhezčí, pro turisty a turisty

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro turisty, řidiče, pionýry, golfisty, profesory, kolegyni, pejskaře, vnoučata, strýce, rockera, muzikanta, přátele, sestřenici, kytaristu, učitele, maminku, šéfovou, účetní, včelaře, kolegu, učitelky, tchána, muže, dceru, dvojčata, vnučku, malé děti, dědu, kluky, holčičky nebo pro zahradníka.


Klíčová slova: dětské, nejhezčí, 2024, blahopřání, sms, verše, veršované, mms, K MDŽ, 2024, přáníčka, originální, gif, narozeniny, vtipné, gratulace, narozeninové, animované, pionýry, ke stažení, animace, ecards, k narozeninám, online, básnička, Není to sen, pohlednice


Dnešní den (15. červen 2024) slaví svůj svátek Vít, Vítek, Víta a Izolda, zítra (16. červen 2024) oslavuje jmeniny Zbyněk, Zbyňka a Zbyhněv, pozítří (17. červen 2024) má svátek Adolf a Adina, 18. červen 2024 bude mít svátek Milan, Milana a Milíč. 19. červen 2024 bude slavit Leoš, Leo a Leon.


Vyhledávání

Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů