Textová přání k MDŽ
Ostatní
Není to sen - přání k MDŽ

Není to sen,
dnes je Mezinárodní den žen.
Velký svátek máš,
tak ať si ho užíváš.


Blahopřání Není to sen je v sekci Blahopřání k MDŽ

Dále vám doporučujeme navštívit Přání Stříbrná svatba. Podívejte se též na Gratulace pro muže. Mohlo by vás také zajímat Přání s kytičkou. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Tento vtipný text pojmenovaný Není to sen můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k MDŽ?

Není to sen, přání k MDŽ, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k MDŽ) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Pokud se vám přáníčko zalíbilo tak ho můžete oslavenci předat osobně, prostřednictvím emailu, sms zprávy, můžete mu zatelefonovat nebo přání upravte, vytiskněte, zabalte do obálky a zašlete poštou. Spolu s přáním předejte i pěkný dárek. Ženu určitě potěší květina.

Není to sen, přání k MDŽ, Kytičky, k narozeninám, básnička, pro vnuky a vnuky

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro vnuky, partnera, šéfa, manželku, sportovce, vnučky, golfisty, babičku, partnerku, kluky, kámošky, skauty, holky, sestřenici, přátele, ředitele, štamgasty, přítele, kolegy, muže, pradědu, švagra, přítelkyni, seniory, důchodce, ségru, geokeškaře, pionýry, tátu, expartnery nebo pro slečny.


Klíčová slova: k narozeninám, básnička, přáníčko, mms, gratulace, Není to sen, veršované, vtipné, verše, přáníčka, sms, texty, narozeninové, pohlednice, narozeniny, přání, blahopřání, 2020, K MDŽ, dětské, zdarma, K MDŽ, obrázky, Není to sen, ke stažení, 2020


Dnešní den (30. květen 2020) slaví svůj svátek Ferdinand a Elmar, zítra (31. květen 2020) oslavuje jmeniny Kamila a Petronela, pozítří (1. červen 2020) má svátek Laura, Lora, Loreta a Lorna, 2. červen 2020 bude mít svátek Jarmil a Jaromil. 3. červen 2020 bude slavit Tamara, Kevin a Lešek.


Vyhledání

Reklama


OdkazySvátek Helena

Narozeninové přání pro dědu

Blahopřání pro Filipa

Přání k narozeninám pro ženu

Zamilované SMS klukovi

SMSky na dobrou noc

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů