Textová přání k MDŽ
Ostatní
Není to sen - přání k MDŽ

Není to sen,
dnes je Mezinárodní den žen.
Velký svátek máš,
tak ať si ho užíváš.


Přáníčko Není to sen patří do sekce Přání k MDŽ

Dále vám doporučujeme navštívit Přání Stříbrná svatba. Podívejte se též na Gratulace 20 roků. Mohlo by vás také zajímat Přání s kytičkou. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Tento text (Není to sen) můžete sdílet s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k MDŽ?

Není to sen, přání k MDŽ, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k MDŽ) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Pokud se vám přáníčko zalíbilo tak ho můžete oslavenci předat osobně, prostřednictvím emailu, sms zprávy, můžete mu zatelefonovat nebo přání upravte, vytiskněte, zabalte do obálky a zašlete poštou. Spolu s přáním předejte i pěkný dárek. Ženu určitě potěší květina.

Není to sen, přání k MDŽ, Růžička, k narozeninám, básnička, pro holky a holky

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro holky, tchyni, milenku, otce, švagrovou, bratra, tetu, malé děti, holčičky, expartnerky, dědečka, sportovce, havíře, maminku, pionýry, dceru, bratrance, vnuky, fotbalisty, přítelkyni, rybáře, profesory, golfisty, tatínka, ředitele, tenisty, sousedy, vedoucího, neteř, horolezce nebo pro manžela.


Klíčová slova: k narozeninám, básnička, verše, pohlednice, elektronické, 2020, K MDŽ, Není to sen, sms, ke stažení, přáníčko, K MDŽ, oslava, veršované, narozeninové, vtipné, Není to sen, narozeniny, zdarma, gratulace, mms, 2020, obrázky, dětské, text, přáníčka


Dnešní den (19. září 2020) slaví svůj svátek Zita, Konstantýn a Konstantin, zítra (20. září 2020) oslavuje jmeniny Oleg, Helmut a Eustach, pozítří (21. září 2020) má svátek Matouš, Matteo, Debora a Ruben, 22. září 2020 bude mít svátek Darina, Moris a Mořic. 23. září 2020 bude slavit Berta a Lina.


Vyhledání

Reklama


OdkazySvátek Helena

Narozeninové přání pro dědu

Blahopřání pro Filipa

Přání k narozeninám pro ženu

Zamilované SMS klukovi

SMSky na dobrou noc

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů