Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Není to sen - přání k MDŽ

Není to sen,
dnes je Mezinárodní den žen.
Velký svátek máš,
tak ať si ho užíváš.


Blahopřání Není to sen se nachází v kategorii K MDŽ

Dále vám doporučujeme navštívit Přání Stříbrná svatba. Podívejte se též na Gratulace Láska a přátelství. Mohlo by vás také zajímat Gratulace Ppo babičku. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Líbí se vám přání s názvem Není to sen? Pak se o něj podělte s přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k MDŽ?

Není to sen, přání k MDŽ, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k MDŽ) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Myslíte si, že by se přání líbilo oslavenci? Pokud je vaše odpověď ano, tak už ho stačí pouze předat. Možností je řada od zaslání emailem nebo sms až po osobní přednesení. Vašim bližní se zároveň sluší předat i nějaký vhodný dar. Mezi nejčastější dárky patří bonboniéry a alkoholické nápoje (víno nebo destiláty).

Není to sen, přání k MDŽ, Růže, dětské, <strong>K MDŽ</strong>, pro faráře a faráře

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro faráře, letce, fotbalisty, kolegyni, golfisty, kámošky, rockera, nejlepší kamarádku, maminku, holčičku, kolegu, tchyni, otce, dospělé, tchána, otužilce, včelaře, švagrovou, tetu, profesory, paní učitelku, syna, hokejisty, slečny, dceru, mámu, teenagery, golfistu, kamarádku, chlapa nebo pro vnučku.


Klíčová slova: dětské, K MDŽ, sms, 2022, 2022, online, gif, ke stažení, animované, verše, obrázky, animace, originální, veršované, elektronické, Není to sen, vtipné, zdarma, ecards, básnička, nejhezčí, K MDŽ, oslava, text, mms, gratulace


Dnešní den (9. prosinec 2022) slaví svůj svátek Vratislav a Vratislava, zítra (10. prosinec 2022) oslavuje jmeniny Julie a Juliána, pozítří (11. prosinec 2022) má svátek Dana a Danuše, 12. prosinec 2022 bude mít svátek Simona a Šimona. 13. prosinec 2022 bude slavit Lucie, Lucián a Elektra.


Vyhledávání

Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů