Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Pro bratra - přání k narozeninám

Drahý brácho,
dnes slavíš narozeniny,
přejeme Ti všechno nejlepší!
Hodně štěstí a zdraví,
plné soudky piva,
oslavu až do rána,
věrné přátele,
úspěch v práci,
věrnou lásku,
myslí na Tebe,
Tvoje rodina!


Přáníčko Pro bratra patří do kategorie K narozeninám

Dále vám doporučujeme navštívit Gratulace pětadvacet let spolu. Podívejte se též na Gratulace osmnáctiny. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání 25 let. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Budeme rádi, pokud budete přáníčko Pro bratra sdílet s vašimi známými a kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narozeninám?

Pro bratra, přání k narozeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narozeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze vytisknout nebo napsat na pohlednici a poslat poštou. Pokud je to složité, oslavenec není blízkou osobou nebo se nejedná o významný svátek, stačí přání poslat pomocí emailu nebo sms. S přáníčkem je vhodné zároveň předat i hezký dárek. Mezi oblíbené dárky patří alkohol, sladkosti nebo peníze.

Pro bratra, přání k narozeninám, Růžička, obrázky, k narozeninám, pro keškaře a keškaře

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro babičku apod.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro keškaře, slečnu, přátele, pionýry, sestřenici, muzikanta, sourozence, kuchaře, kámoše, vnučku, mámu, hokejisty, kámošky, golfisty, faráře, učitele, profesorky, havíře, nadřízené, golfistu, manželku, kolegy, věřící, spolupracovníky, bafunáře, sestru, maséry, partnerku, účetní, myslivce nebo pro golfisty.


Klíčová slova: obrázky, k narozeninám, vtipné, sms, 2023, oslava, verše, přáníčka, pohlednice, zdarma, originální, nejhezčí, text, blahopřání, narozeninové, dětské, K narozeninám, Pro bratra, přátele, přání, online, animované, texty, veršované, gratulace, básnička, přáníčko


Dnešní den (2. říjen 2023) slaví svůj svátek Oliver a Olivie, zítra (3. říjen 2023) oslavuje jmeniny Bohumil a Bohuš, pozítří (4. říjen 2023) má svátek František a Evald, 5. říjen 2023 bude mít svátek Eliška a Elza. 6. říjen 2023 bude slavit Hanuš a Hanuše.


Vyhledat slovo

Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů