Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Pro bratra - přání k narozeninám

Drahý brácho,
dnes slavíš narozeniny,
přejeme Ti všechno nejlepší!
Hodně štěstí a zdraví,
plné soudky piva,
oslavu až do rána,
věrné přátele,
úspěch v práci,
věrnou lásku,
myslí na Tebe,
Tvoje rodina!


Přáníčko Pro bratra je v sekci K narozeninám

Dále vám doporučujeme navštívit Gratulace pětadvacet let spolu. Podívejte se též na Gratulace pro kamaráda. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání jsi první muž. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Zaujalo vás blahopřání Pro bratra? Potom se o text podělte s vašimi kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narozeninám?

Pro bratra, přání k narozeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narozeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze poslat pomocí emailové pošty, sms zprávy nebo ho můžete přednést osobně při setkání nebo prostřednictvím telefonního hovoru. Záleží především na va vašich možnostech a na tom, jak vám je osoba blízká. Pokud se jedná o významnější výročí anebo o blízkou osobu, určitě jen přání nestačí - je vhodné obdarovat oslavence menším dárkem. Ženu určitě potěší květina.

SMS textová gratulace k narozeninám, přáníčko pro bratra

narozeniny ženy, pro bratra, přání k narozeninámPro bratra, přání k narozeninám, Kytičky, k narozeninám, elektronické, pro učitele a učitele

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro babičku apod.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro učitele, ženu, sportovce, basketbalisty, horolezce, maminku, spolupracovníky, zeťáka, děvče, strejdu, profesory, milence, řidiče, dětičky, ředitele, spolužáky a spolužačky, myslivce, ségru, věřící, slečnu, holčičky, golfistu, zetě, bafunáře, chlapečka, sestřenici, kamioňáka, trenéry, profesorky, vojáka nebo pro kamarády.


Klíčová slova: k narozeninám, elektronické, text, animované, přáníčka, ecards, přáníčko, humorné, sms, veršované, přání, K narozeninám, dětské, Pro bratra, zdarma, animace, 2024, blahopřání, sportovce, gratulace, K narozeninám, narozeniny, gif, ke stažení, verše, mms, online


Dnešní den (22. duben 2024) slaví svůj svátek Evženie a Leonid, zítra (23. duben 2024) oslavuje jmeniny Vojtěch, Gerhard a Vojtěška, pozítří (24. duben 2024) má svátek Jiří, Juraj a Fidel, 25. duben 2024 bude mít svátek Marek, Ervín a Markus. 26. duben 2024 bude slavit Oto, Otto a Ota.


Prohledat web

Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů