Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Pro děti - přání k narozeninám

Jde medvídek, jde koníček,
opička, pejsek i sloníček.
Šli společně za balónky,
s nejlepšími přáními.
Dnes máte narozeniny,
už máte děti o rok více!


Text gratulace Pro děti patří do sekce K narozeninám

Dále vám doporučujeme navštívit Gratulace Honza. Podívejte se též na Přání chci být s Tebou. Mohlo by vás také zajímat Gratulace k padesátce. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Líbí se vám přání s názvem Pro děti? Pak se o něj podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narozeninám?

Pro děti, přání k narozeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narozeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Je mnoho způsobů jak předat přání. Zvolte ten nejvhodnější podle vašich možností a na základě toho, jak vám je osoba blízká. Přání můžete poslat poštou na papíru, emailem, sms, vzkazem na sociální síti (facebook, twitter) nebo říci osobně. Vašim bližní se zároveň sluší předat i nějaký vhodný dar. Mezi nejčastější dárky patří bonboniéry a alkoholické nápoje (víno nebo destiláty).

Pro děti, přání k narozeninám, Tulipány, animace, narozeniny, pro vnučku a vnučku

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na partnerských stránkách.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro vnučku, zahradníka, maminku, přátele, nadřízeného, šéfku, letce, golfisty, puberťáka, tatínka, havíře, hokejisty, účetní, kněze, sourozence, cyklisty, muzikanta, motorkáře, junáky, vnoučata, elektrikáře, turisty, dětičky, pejskaře, zeťáka, partnerku, tchána, důchodce, nadřízené, šéfa nebo pro vojáky.


Klíčová slova: animace, narozeniny, oslava, přáníčko, online, animované, 2024, elektronické, 2024, K narozeninám, pohlednice, dětské, přáníčka, text, vtipné, přání, gratulace, mms, maminku, obrázky, gif, Pro děti, ecards, básnička, ke stažení, narozeninové, originální


Dnešní den (12. duben 2024) slaví svůj svátek Julius a Julián, zítra (13. duben 2024) oslavuje jmeniny Aleš a Norma, pozítří (14. duben 2024) má svátek Vincent a Vincenc, 15. duben 2024 bude mít svátek Anastázie a Oktavián. 16. duben 2024 bude slavit Irena a Ireneus.


Vyhledávání

Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů