Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Pro děti - přání k narozeninám

Jde medvídek, jde koníček,
opička, pejsek i sloníček.
Šli společně za balónky,
s nejlepšími přáními.
Dnes máte narozeniny,
už máte děti o rok více!


Blahopřání Pro děti je v sekci K narozeninám

Dále vám doporučujeme navštívit Gratulace Honza. Podívejte se též na Gratulace Lásce mojí. Mohlo by vás také zajímat Přání k novému roku. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Sdílejte text blahopřáníčka Pro děti s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narozeninám?

Pro děti, přání k narozeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narozeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Je mnoho způsobů jak předat přání. Zvolte ten nejvhodnější podle vašich možností a na základě toho, jak vám je osoba blízká. Přání můžete poslat poštou na papíru, emailem, sms, vzkazem na sociální síti (facebook, twitter) nebo říci osobně. Pokud se jedná o významnější výročí anebo o blízkou osobu, určitě jen přání nestačí - je vhodné obdarovat oslavence menším dárkem. Pokud chcete darovat peníze, můžete je vložit přímo do obálky s přáníčkem.

Pro děti, přání k narozeninám, Kytičky, originální, pohlednice, pro lékaře a lékaře

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na partnerských stránkách.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro lékaře, švagra, bafunáře, zeťáka, cestovatele, dospělé, basketbalisty, sestřenici, přítelkyni, děti, pradědu, ředitele, expartnerky, tenistky, učitelky, milence, puberťáka, zahrádkáře, švagrovou, vnoučata, babičku, spolupracovníky, vojáka, sportovkyni, profesorky, dědečka, kolegyni, horolezce, otužilce, pravnoučata nebo pro nadřízeného.


Klíčová slova: originální, pohlednice, Pro děti, gif, online, ke stažení, nejhezčí, verše, přání, text, sms, animované, dětské, narozeninové, veršované, texty, oslava, obrázky, bafunáře, ecards, 2023, přáníčko, blahopřání, K narozeninám, narozeniny, K narozeninám, animace


Dnešní den (2. říjen 2023) slaví svůj svátek Oliver a Olivie, zítra (3. říjen 2023) oslavuje jmeniny Bohumil a Bohuš, pozítří (4. říjen 2023) má svátek František a Evald, 5. říjen 2023 bude mít svátek Eliška a Elza. 6. říjen 2023 bude slavit Hanuš a Hanuše.


Hledat slovo

Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů