Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Pro holčičku - přání k narozeninám

Milovaná holčičko,
přejeme Ti, aby sis splnila sny,
které skrýváš uvnitř svého srdce.
K příležitosti Tvým narozenin,
ti posíláme lásku, štěstí, zdraví,
velkou hrst naděje a víry,
aby Ti dodaly sílu překonávat těžkosti,
které se v každodenním životě objevují.
Všechno nejlepší přejí milující rodiče!


Blahopřání Pro holčičku se nachází v kategorii K narozeninám

Dále vám doporučujeme navštívit Gratulace ke Dni Matek. Podívejte se též na Přání od zajíčka. Mohlo by vás také zajímat Gratulace k promoci. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Zaujalo vás blahopřání Pro holčičku? Potom se o text podělte s partnery, kolegy a kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narozeninám?

Pro holčičku, přání k narozeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narozeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Myslíte si, že by se přání líbilo oslavenci? Pokud je vaše odpověď ano, tak už ho stačí pouze předat. Možností je řada od zaslání emailem nebo sms až po osobní přednesení. Spolu s přáním předejte i pěkný dárek. Ženám darujte květinu (růži, karafiáty, orchidej, gerbery apod.), dětem nějakou sladkost a mužům alkohol nebo pěknou technickou hračku (gadget).

Pro holčičku, přání k narozeninám, Růže, nejhezčí, text, pro otužilce a otužilce

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na partnerských stránkách.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro otužilce, přítele, holčičky, vojáka, bafunáře, hasiče, profesorky, bratrance, dívky, golfistu, sportovce, děvčátko, ženy, skauty, kytaristu, kuchaře, ředitelku, babičku, vnuky, důchodce, zeťáka, dvojčata, štamgasty, kamarádku, hudebníky, včelaře, spolužáky a spolužačky, muzikanta, tatínka, otce nebo pro šéfa.


Klíčová slova: nejhezčí, text, narozeninové, K narozeninám, 2023, 2023, Pro holčičku, sms, vtipné, Pro holčičku, ecards, přání, básnička, obrázky, gif, přáníčko, humorné, veršované, holčičky, přáníčka, online, ke stažení, k narozeninám, elektronické, gratulace, mms, pohlednice


Dnešní den (2. říjen 2023) slaví svůj svátek Oliver a Olivie, zítra (3. říjen 2023) oslavuje jmeniny Bohumil a Bohuš, pozítří (4. říjen 2023) má svátek František a Evald, 5. říjen 2023 bude mít svátek Eliška a Elza. 6. říjen 2023 bude slavit Hanuš a Hanuše.


Najít na webu

Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů