Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Pro holčičku - přání k narozeninám

Milovaná holčičko,
přejeme Ti, aby sis splnila sny,
které skrýváš uvnitř svého srdce.
K příležitosti Tvým narozenin,
ti posíláme lásku, štěstí, zdraví,
velkou hrst naděje a víry,
aby Ti dodaly sílu překonávat těžkosti,
které se v každodenním životě objevují.
Všechno nejlepší přejí milující rodiče!


Text gratulace Pro holčičku je v kategorii K narozeninám

Dále vám doporučujeme navštívit Gratulace ke Dni Matek. Podívejte se též na Přáníčko k Valentýnu. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání Mílovými kroky. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Sdílejte text blahopřáníčka Pro holčičku s rodinou a kamarády na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narozeninám?

Pro holčičku, přání k narozeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narozeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Pokud se vám přáníčko zalíbilo tak ho můžete oslavenci předat osobně, prostřednictvím emailu, sms zprávy, můžete mu zatelefonovat nebo přání upravte, vytiskněte, zabalte do obálky a zašlete poštou. Vašim bližním se zároveň sluší předat i nějaký vhodný dar. Pokud chcete darovat peníze, můžete je vložit přímo do obálky s přáníčkem.

SMS textová gratulace k narozeninám, přáníčko pro holčičku

dárky k narozeninám, pro holčičku, přání k narozeninámPro holčičku, přání k narozeninám, Květiny, narozeniny, Pro holčičku, pro chlapečka a chlapečka

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na partnerských stránkách.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro chlapečka, přítelkyni, učitelky, expartnerky, hudebníky, šéfa, vedoucí, dědu, pejskaře, důchodce, účetní, ségru, basketbalisty, ředitelku, dědečka, bratrance, kamarádku, děvčátko, zahrádkáře, sestru, dívky, kluky, tetu, řidiče, fotbalisty, kamarády, holčičky, mistra, motorkáře, golfisty nebo pro manželku.


Klíčová slova: narozeniny, Pro holčičku, oslava, blahopřání, ecards, K narozeninám, elektronické, dětské, gif, zdarma, ke stažení, online, originální, obrázky, básnička, přání, animované, veršované, učitelky, texty, mms, k narozeninám, vtipné, přáníčka, text, sms, narozeninové


Dnešní den (22. duben 2024) slaví svůj svátek Evženie a Leonid, zítra (23. duben 2024) oslavuje jmeniny Vojtěch, Gerhard a Vojtěška, pozítří (24. duben 2024) má svátek Jiří, Juraj a Fidel, 25. duben 2024 bude mít svátek Marek, Ervín a Markus. 26. duben 2024 bude slavit Oto, Otto a Ota.


Hledat slovo

Reklamy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů