Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Pro manžela - přání k narozeninám

Milovaný manželi,
na Tvoje narozeniny,
Ti přeji vše nejlepší!
Hodně štěstí,
plné sudy vína,
první dceru,
druhého syna,
Myslí na Tebe,
Tvoje drahá žena!


Text Pro manžela je v kategorii K narozeninám

Dále vám doporučujeme navštívit Gratulace Jak čas letí. Podívejte se též na Blahopřání ke svátku. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko porcelánová svatba. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Sdílejte text blahopřáníčka Pro manžela s ostatními na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narozeninám?

Pro manžela, přání k narozeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narozeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Pokud se vám zdá uvedené přání jako vhodné, máte několik možností jak ho předat oslavenci. Můžete tak učinit osobně, prostřednictvím emailu, sms, zprávou na facebooku nebo na jiné sociální síti, telefonátem nebo přání vytiskněte a pošlete poštou. Pokud je oslavencem blízká osoba, je žádoucí předat spolu s přáním i fyzický dárek. Mezi vhodné dary patří destiláty, likéry, víno, exkluzivní pivo nebo pikantní dárkové koše s vybranými exotickými delikatesami.

Pro manžela, přání k narozeninám, Květiny, gif, dětské, pro manželku a manželku

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro manželku, geokeškaře, kolegyni, přátele, chlapa, sestřenici, horolezce, tchyni, vojáky, šéfa, snachu, strejdu, holčičku, řidiče, sportovce, faráře, ředitelku, maminku, expartnery, tatínka, miláčka, partnerku, zetě, letce, golfistu, pionýry, dívku, golfisty, milenku, chlapy nebo pro lesníka.


Klíčová slova: gif, dětské, vtipné, zdarma, texty, gratulace, narozeniny, humorné, přání, K narozeninám, 2024, blahopřání, pohlednice, ecards, sms, animace, narozeninové, oslava, kolegyni, Pro manžela, ke stažení, přáníčka, obrázky, veršované, nejhezčí, přáníčko, mms


Dnešní den (12. duben 2024) slaví svůj svátek Julius a Julián, zítra (13. duben 2024) oslavuje jmeniny Aleš a Norma, pozítří (14. duben 2024) má svátek Vincent a Vincenc, 15. duben 2024 bude mít svátek Anastázie a Oktavián. 16. duben 2024 bude slavit Irena a Ireneus.


Najít slovo

Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů