Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Pro manžela - přání k narozeninám

Milovaný manželi,
na Tvoje narozeniny,
Ti přeji vše nejlepší!
Hodně štěstí,
plné sudy vína,
první dceru,
druhého syna,
Myslí na Tebe,
Tvoje drahá žena!


Přáníčko Pro manžela se nachází v sekci K narozeninám

Dále vám doporučujeme navštívit Gratulace Jak čas letí. Podívejte se též na Elektronické přáníčko k svatbě. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání pro tatínka. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Tento vtipný text pojmenovaný Pro manžela můžete sdílet s blízkými na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narozeninám?

Pro manžela, přání k narozeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narozeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Jestliže se vám uvedené přáníčko zamlouvá, pošlete ho oslavenci buď elektronicky (email, sms, facebook, twitter apod.), pozemní poštou nebo se ho naučte nazpaměť a řekněte mu ho při osobním setkání. Spolu s přáním předejte i pěkný dárek. Peníze nejsou originálním dárkem, ale často jsou lepší alternativou než jiné dárky, které se nemusí trefit do vkusu a preferencí obdarovaného.

Pro manžela, přání k narozeninám, Svázaná kytice, básnička, text, pro vodáka a vodáka

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro vodáka, bráchu, rockera, pravnoučata, chlapa, ředitelku, dvojčata, přítelkyni, pradědu, basketbalisty, pionýry, milence, účetní, milenku, vinaře, keškaře, myslivce, dceru, slečny, vojáky, pejskaře, ženu, skauty, otužilce, tchyni, dospělé, tetu, sportovce, vnučku, švagra nebo pro partnera.


Klíčová slova: básnička, text, humorné, pohlednice, vtipné, obrázky, Pro manžela, mms, ke stažení, sms, ecards, oslava, K narozeninám, 2023, přáníčko, originální, přání, narozeniny, rockera, Pro manžela, přáníčka, gif, blahopřání, veršované, texty, online, narozeninové


Dnešní den (2. říjen 2023) slaví svůj svátek Oliver a Olivie, zítra (3. říjen 2023) oslavuje jmeniny Bohumil a Bohuš, pozítří (4. říjen 2023) má svátek František a Evald, 5. říjen 2023 bude mít svátek Eliška a Elza. 6. říjen 2023 bude slavit Hanuš a Hanuše.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů