Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Pro motorkáře - přání k narozeninám

Při této příležitosti Ti přeji,
můj drahý motorkáři,
zdraví, štěstí a prosperitu.
Báječnou motorkářskou sezónu,
úspěšné výlety a zajímavé cesty,
dobrou náladu, kamarádství a výlety,
ať je každá cesta potěšením,
a příležitost ke vřelým hovorům,
a krásným vzpomínkám!


Text Pro motorkáře patří do sekce K narozeninám

Dále vám doporučujeme navštívit Gratulace ke dni otců. Podívejte se též na Blahopřání Ať Vám kvete láska. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko žhavá novinka. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Budeme rádi, pokud budete přáníčko Pro motorkáře sdílet s kolegy na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narozeninám?

Pro motorkáře, přání k narozeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narozeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze poslat pomocí emailové pošty, sms zprávy nebo ho můžete přednést osobně při setkání nebo prostřednictvím telefonního hovoru. Záleží především na va vašich možnostech a na tom, jak vám je osoba blízká. Pokud je oslavencem blízká osoba, je žádoucí předat spolu s přáním i fyzický dárek. Mezi oblíbené dárky patří alkohol, sladkosti nebo peníze.

SMS textová gratulace k narozeninám, přáníčko pro motorkáře

narozeniny dárky, pro motorkáře, přání k narozeninámPro motorkáře, přání k narozeninám, Tulipány, animované, online, pro dívky a dívky

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro dívky, bráchu, fotbalisty, přítelkyni, syna, vojáka, golfisty, spolužáky a spolužačky, dívku, skauty, otce, dědu, bráchu, vnuky, pejskaře, hokejisty, vnuka, tátu, seniory, zahradníka, kamarády, manželku, kámošky, faráře, sourozence, ženu, muzikanta, šéfa, golfistu, geokeškaře nebo pro strýčka.


Klíčová slova: animované, online, mms, gif, text, vtipné, veršované, blahopřání, elektronické, přáníčko, přáníčka, obrázky, K narozeninám, ecards, gratulace, narozeninové, ke stažení, nejhezčí, fotbalisty, oslava, Pro motorkáře, zdarma, K narozeninám, dětské, humorné, sms, narozeniny


Dnešní den (22. duben 2024) slaví svůj svátek Evženie a Leonid, zítra (23. duben 2024) oslavuje jmeniny Vojtěch, Gerhard a Vojtěška, pozítří (24. duben 2024) má svátek Jiří, Juraj a Fidel, 25. duben 2024 bude mít svátek Marek, Ervín a Markus. 26. duben 2024 bude slavit Oto, Otto a Ota.


Vyhledat slovo

Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů