Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Pro motorkáře - přání k narozeninám

Při této příležitosti Ti přeji,
můj drahý motorkáři,
zdraví, štěstí a prosperitu.
Báječnou motorkářskou sezónu,
úspěšné výlety a zajímavé cesty,
dobrou náladu, kamarádství a výlety,
ať je každá cesta potěšením,
a příležitost ke vřelým hovorům,
a krásným vzpomínkám!


Přáníčko Pro motorkáře se nachází v kategorii K narozeninám

Dále vám doporučujeme navštívit Gratulace ke dni otců. Podívejte se též na Blahopřání Publius Vergilius Maro. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko osmnáctiny. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste tento text s názvem Pro motorkáře sdíleli s blízkými na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narozeninám?

Pro motorkáře, přání k narozeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narozeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze vytisknout nebo napsat na pohlednici a poslat poštou. Pokud je to složité, oslavenec není blízkou osobou nebo se nejedná o významný svátek, stačí přání poslat pomocí emailu nebo sms. Pokud se jedná o významnější výročí anebo o blízkou osobu, určitě jen přání nestačí - je vhodné obdarovat oslavence menším dárkem. Mezi oblíbené dárky v současnosti patří vouchery na tzv. wellness pobyty.

Pro motorkáře, přání k narozeninám, Růže, 2023, narozeniny, pro dospělé a dospělé

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro dospělé, důchodce, basketbalisty, lesníka, podřízené, golfisty, tenisty, švagra, slečnu, profesorky, expartnery, chlapy, šéfa, bráchu, vnučky, manžela, kněze, účetní, otužilce, dědu, partnerku, přítele, věřící, golfistu, tenistky, bafunáře, kytaristu, tátu, turisty, vnučku nebo pro rockera.


Klíčová slova: 2023, narozeniny, gif, zdarma, gratulace, ecards, elektronické, dětské, přáníčka, originální, obrázky, blahopřání, nejhezčí, mms, ke stažení, animace, Pro motorkáře, vtipné, basketbalisty, básnička, animované, přáníčko, K narozeninám, verše, online, texty, humorné


Dnešní den (2. říjen 2023) slaví svůj svátek Oliver a Olivie, zítra (3. říjen 2023) oslavuje jmeniny Bohumil a Bohuš, pozítří (4. říjen 2023) má svátek František a Evald, 5. říjen 2023 bude mít svátek Eliška a Elza. 6. říjen 2023 bude slavit Hanuš a Hanuše.


Najít slovo

Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů