Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Pro myslivce - přání k narozeninám

Drazí myslivci,
splnění snů a hodně radosti,
užívejte si každý den bez hněvu.
S nadějným očekáváním zítřku,
ať jste doma nebo procházíte lesem!
Všechno nejlepší myslivcům,
hodně úspěchů a šťastných lovů!
Přijměte gratulaci k narozeninám!


Blahopřání Pro myslivce je v kategorii K narozeninám

Dále vám doporučujeme navštívit Gratulace k výročí svatby. Podívejte se též na Přáníčko osmnáctiny. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání dovolená začíná. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Tento text (Pro myslivce) můžete sdílet s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narozeninám?

Pro myslivce, přání k narozeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narozeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Je mnoho způsobů jak předat přání. Zvolte ten nejvhodnější podle vašich možností a na základě toho, jak vám je osoba blízká. Přání můžete poslat poštou na papíru, emailem, sms, vzkazem na sociální síti (facebook, twitter) nebo říci osobně. S přáníčkem je vhodné zároveň předat i hezký dárek. Dítě potěšíte sladkostmi, ženu květinou a malé i velké muže nějakou pěknou hračkou.

Pro myslivce, přání k narozeninám, Kytice, texty, animované, pro řidiče a řidiče

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto stránkách.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro řidiče, geokeškaře, kolegy, tenisty, kamarádku, partnerku, zetě, děti, kněze, profesorky, zahrádkáře, kamioňáka, vedoucího, teenagery, včelaře, sportovce, dědu, junáky, bráchu, golfisty, kytaristu, nejlepší kamarádku, vedoucí, expartnerky, letce, kolegu, tchána, faráře, lesníka, ženy nebo pro bafunáře.


Klíčová slova: texty, animované, 2023, narozeniny, přáníčko, nejhezčí, sms, animace, gratulace, mms, elektronické, vtipné, přání, přáníčka, pohlednice, veršované, online, k narozeninám, kolegy, 2023, blahopřání, dětské, verše, zdarma, narozeninové, originální, gif


Dnešní den (2. říjen 2023) slaví svůj svátek Oliver a Olivie, zítra (3. říjen 2023) oslavuje jmeniny Bohumil a Bohuš, pozítří (4. říjen 2023) má svátek František a Evald, 5. říjen 2023 bude mít svátek Eliška a Elza. 6. říjen 2023 bude slavit Hanuš a Hanuše.


Vyhledávání

Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů