Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Pro myslivce - přání k narozeninám

Drazí myslivci,
splnění snů a hodně radosti,
užívejte si každý den bez hněvu.
S nadějným očekáváním zítřku,
ať jste doma nebo procházíte lesem!
Všechno nejlepší myslivcům,
hodně úspěchů a šťastných lovů!
Přijměte gratulaci k narozeninám!


Blahopřání Pro myslivce patří do sekce K narozeninám

Dále vám doporučujeme navštívit Gratulace k výročí svatby. Podívejte se též na Láska je víc než přátelství. Mohlo by vás také zajímat Gratulace pro dědečka. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Potěší nás, pokud budete sdílet text tohoto blahopřání s názvem Pro myslivce s partnery, kolegy a kamarády na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narozeninám?

Pro myslivce, přání k narozeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narozeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Myslíte si, že by se přání líbilo oslavenci? Pokud je vaše odpověď ano, tak už ho stačí pouze předat. Možností je řada od zaslání emailem nebo sms až po osobní přednesení. Nestyďte se spolu s přáním předat i dárek. Buďte trochu originální a při výběru dárku se zkuste vyhnout klasice - penězům či alkoholu. Zkuste zakoupit třeba voucher na zajímavý víkendový pobyt.

SMS textová gratulace k narozeninám, přáníčko pro myslivce

narozeninové konfety, pro myslivce, přání k narozeninámPro myslivce, přání k narozeninám, Tulipány, humorné, gratulace, pro vnučku a vnučku

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto stránkách.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro vnučku, vnučky, letce, vnuka, kněze, kolegyni, dětičky, profesory, synovce, kamarády, sestřenici, puberťáka, sportovce, bafunáře, mistra, vnoučata, muzikanta, podřízené, trenéry, strejdu, kytaristu, děvčátko, muže, chlapy, účetní, řidiče, strýce, spolužáky a spolužačky, snachu, junáky nebo pro cyklisty.


Klíčová slova: humorné, gratulace, přáníčka, k narozeninám, K narozeninám, veršované, oslava, nejhezčí, narozeniny, texty, Pro myslivce, ke stažení, narozeninové, originální, dětské, sms, zdarma, text, letce, animované, blahopřání, verše, přáníčko, gif, mms, vtipné, animace


Dnešní den (22. duben 2024) slaví svůj svátek Evženie a Leonid, zítra (23. duben 2024) oslavuje jmeniny Vojtěch, Gerhard a Vojtěška, pozítří (24. duben 2024) má svátek Jiří, Juraj a Fidel, 25. duben 2024 bude mít svátek Marek, Ervín a Markus. 26. duben 2024 bude slavit Oto, Otto a Ota.


Najít na webu

Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů