Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Pro otce - přání k narozeninám

Otec je vzorem pro syna i dceru,
je statečný a silný.
Když je otec naštvaný,
děti utíkají k matce,
ale po chvíli se k němu vrací,
a ze všech sil ho objímají.
Protože otec je správný chlap,
i když mu děti občas dávají zabrat!
Máme Tě všichni moc rádi,
a přejeme Ti ze srdce k narozeninám!


Přáníčko Pro otce patří do sekce K narozeninám

Dále vám doporučujeme navštívit Gratulace 20 let. Podívejte se též na Přáníčko Vánoce splněných snů. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání Skleničku zvedáme. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste tento text s názvem Pro otce sdíleli s vaším okruhem známých osob na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narozeninám?

Pro otce, přání k narozeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narozeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze poslat pomocí emailové pošty, sms zprávy nebo ho můžete přednést osobně při setkání nebo prostřednictvím telefonního hovoru. Záleží především na va vašich možnostech a na tom, jak vám je osoba blízká. Vašim bližním se zároveň sluší předat i nějaký vhodný dar. Mezi oblíbené dárky v současnosti patří vouchery na tzv. wellness pobyty.

SMS textová gratulace k narozeninám, přáníčko pro otce

dort k oslavě, pro otce, přání k narozeninámPro otce, přání k narozeninám, Tulipány, k narozeninám, <strong>K narozeninám</strong>, pro sestru a sestru

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další blahopřání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro sestru, zahradníka, tenistky, horolezce, lékaře, holky, mámu, elektrikáře, vedoucího, dvojčata, tatínka, chlapa, geokeškaře, kněze, ségru, sourozence, otce, děvčátko, vnučku, strejdu, maséry, expartnerky, kuchaře, kustody, lesníka, pionýry, kamarády, babičku, šéfa, kolegy nebo pro havíře.


Klíčová slova: k narozeninám, K narozeninám, online, humorné, Pro otce, pohlednice, originální, 2024, ecards, elektronické, přáníčka, oslava, narozeninové, básnička, gratulace, Pro otce, animované, vtipné, tenistky, 2024, dětské, gif, blahopřání, animace, přání, ke stažení, obrázky


Dnešní den (22. duben 2024) slaví svůj svátek Evženie a Leonid, zítra (23. duben 2024) oslavuje jmeniny Vojtěch, Gerhard a Vojtěška, pozítří (24. duben 2024) má svátek Jiří, Juraj a Fidel, 25. duben 2024 bude mít svátek Marek, Ervín a Markus. 26. duben 2024 bude slavit Oto, Otto a Ota.


Najít slovo

Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů