Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Pro otce - přání k narozeninám

Otec je vzorem pro syna i dceru,
je statečný a silný.
Když je otec naštvaný,
děti utíkají k matce,
ale po chvíli se k němu vrací,
a ze všech sil ho objímají.
Protože otec je správný chlap,
i když mu děti občas dávají zabrat!
Máme Tě všichni moc rádi,
a přejeme Ti ze srdce k narozeninám!


Text Pro otce patří do sekce K narozeninám

Dále vám doporučujeme navštívit Gratulace 20 let. Podívejte se též na Blahopřání 50 let. Mohlo by vás také zajímat Přání po roce. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Tento vtipný text pojmenovaný Pro otce můžete sdílet s kolegy na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narozeninám?

Pro otce, přání k narozeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narozeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Jestliže se vám uvedené přáníčko zamlouvá, pošlete ho oslavenci buď elektronicky (email, sms, facebook, twitter apod.), pozemní poštou nebo se ho naučte nazpaměť a řekněte mu ho při osobním setkání. Vašim bližní se zároveň sluší předat i nějaký vhodný dar. Peníze nejsou originálním dárkem, ale často jsou lepší alternativou než jiné dárky, které se nemusí trefit do vkusu a preferencí obdarovaného.

Pro otce, přání k narozeninám, Tulipány, <strong>K narozeninám</strong>, přáníčko, pro vnoučata a vnoučata

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další blahopřání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro vnoučata, ženu, strejdu, kamarádku, vinaře, švagra, pravnoučata, ředitelku, rodiče, myslivce, sourozence, kolegu, expartnery, přítelkyni, děvče, důchodce, expartnerky, dvojčata, přátele, slečnu, slečny, spolužáky a spolužačky, miláčka, nadřízeného, partnera, golfisty, havíře, holky, pejskaře, sportovkyni nebo pro golfistu.


Klíčová slova: K narozeninám, přáníčko, animované, animace, 2023, online, gif, přání, zdarma, pohlednice, Pro otce, originální, Pro otce, verše, gratulace, text, básnička, nejhezčí, strejdu, ke stažení, sms, dětské, obrázky, elektronické, K narozeninám, humorné, veršované


Dnešní den (2. říjen 2023) slaví svůj svátek Oliver a Olivie, zítra (3. říjen 2023) oslavuje jmeniny Bohumil a Bohuš, pozítří (4. říjen 2023) má svátek František a Evald, 5. říjen 2023 bude mít svátek Eliška a Elza. 6. říjen 2023 bude slavit Hanuš a Hanuše.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů