Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Pro syna - přání k narozeninám

Synu, ke Tvým narozeninám,
Ti přejeme dny, měsíce a roky plné lásky,
úsměv na tváři a hojnost,
aby sis vychutnal života,
v každém jeho okamžiku!
Všechno nejlepší!


Přáníčko Pro syna je v kategorii K narozeninám

Dále vám doporučujeme navštívit Gratulace pro Petra. Podívejte se též na Gratulace pro Adama. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání ke dni matek. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Zaujalo vás blahopřání Pro syna? Potom se o text podělte s přáteli a kamarády na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narozeninám?

Pro syna, přání k narozeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narozeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze vytisknout nebo napsat na pohlednici a poslat poštou. Pokud je to složité, oslavenec není blízkou osobou nebo se nejedná o významný svátek, stačí přání poslat pomocí emailu nebo sms. Nezapomeňte oslavenci předat více či méně hodnotný dárek. Ženu určitě potěší květina.

SMS textová gratulace k narozeninám, přáníčko pro syna

narozeniny otec a matka, pro syna, přání k narozeninámPro syna, přání k narozeninám, Květiny, dětské, přání, pro kytaristu a kytaristu

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte nebo k výročí seznámení.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro kytaristu, kámošky, partnerku, zahradníka, milence, rockera, golfistu, basketbalisty, vojáky, vedoucí, děvče, dívku, řidiče, expartnery, přítelkyni, vnučky, švagrovou, kolegu, děvčátko, kolegyni, ředitelku, holky, bráchu, junáky, kámoše, myslivce, učitelky, profesory, nadřízené, šéfku nebo pro otce.


Klíčová slova: dětské, přání, blahopřání, animace, K narozeninám, verše, básnička, pohlednice, přáníčka, 2024, narozeninové, animované, ecards, 2024, texty, originální, elektronické, přáníčko, partnerku, ke stažení, online, gratulace, zdarma, veršované, gif, obrázky, humorné


Dnešní den (22. duben 2024) slaví svůj svátek Evženie a Leonid, zítra (23. duben 2024) oslavuje jmeniny Vojtěch, Gerhard a Vojtěška, pozítří (24. duben 2024) má svátek Jiří, Juraj a Fidel, 25. duben 2024 bude mít svátek Marek, Ervín a Markus. 26. duben 2024 bude slavit Oto, Otto a Ota.


Prohledat web

Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů