Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Pro syna - přání k narozeninám

Synu, ke Tvým narozeninám,
Ti přejeme dny, měsíce a roky plné lásky,
úsměv na tváři a hojnost,
aby sis vychutnal života,
v každém jeho okamžiku!
Všechno nejlepší!


Text Pro syna je v kategorii K narozeninám

Dále vám doporučujeme navštívit Gratulace pro Petra. Podívejte se též na Gratulace Jak čas letí. Mohlo by vás také zajímat Velikonoční přání vajíčko. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Budeme rádi, pokud budete přáníčko Pro syna sdílet s kolegy na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narozeninám?

Pro syna, přání k narozeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narozeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze poslat pomocí emailové pošty, sms zprávy nebo ho můžete přednést osobně při setkání nebo prostřednictvím telefonního hovoru. Záleží především na va vašich možnostech a na tom, jak vám je osoba blízká. Kromě přání byste neměli zapomenout ani na dárek, zvláště pokud slaví vám blízká osoba. Mezi oblíbené dárky patří alkohol, sladkosti nebo peníze.

Pro syna, přání k narozeninám, Kytice, 2023, texty, pro ségru a ségru

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte nebo k výročí seznámení.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro ségru, paní učitelku, bratrance, tatínka, snachu, kluky, elektrikáře, partnera, ženy, turisty, dceru, kámoše, kytaristu, švagra, dědečka, teenagery, bráchu, sestru, mámu, zeťáka, chlapečka, spolužáky a spolužačky, nejlepší kamarádku, kamarády, tchyni, dvojčata, miláčka, expartnery, lesníka, kolegyni nebo pro holčičku.


Klíčová slova: 2023, texty, blahopřání, Pro syna, narozeniny, Pro syna, K narozeninám, humorné, nejhezčí, oslava, gif, elektronické, 2023, pohlednice, mms, zdarma, přáníčko, verše, bratrance, narozeninové, online, k narozeninám, přání, animace, text, básnička, sms


Dnešní den (2. říjen 2023) slaví svůj svátek Oliver a Olivie, zítra (3. říjen 2023) oslavuje jmeniny Bohumil a Bohuš, pozítří (4. říjen 2023) má svátek František a Evald, 5. říjen 2023 bude mít svátek Eliška a Elza. 6. říjen 2023 bude slavit Hanuš a Hanuše.


Vyhledat slovo

Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů