Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Pro vnučku - přání k narozeninám

Milá vnučko,
dnes slavíš narozeniny,
my máme přání jediný.
Na obloze svítá,
máme Tě rádi,
přináším ze své duše,
věnec přání pro Tebe!
Ať Ti slunce jasně svítí,
žij šťastně a s radostí,
nechť čas letí jako šíp,
plno zábavy a hojnosti.
Všechno nejlepší!


Přáníčko Pro vnučku je v kategorii K narozeninám

Dále vám doporučujeme navštívit Svátek Lenka. Podívejte se též na Není svatba jako svatba. Mohlo by vás také zajímat Gratulace k narozeninám. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Tento vtipný text pojmenovaný Pro vnučku můžete sdílet s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narozeninám?

Pro vnučku, přání k narozeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narozeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Jestliže se vám uvedené přáníčko zamlouvá, pošlete ho oslavenci buď elektronicky (email, sms, facebook, twitter apod.), pozemní poštou nebo se ho naučte nazpaměť a řekněte mu ho při osobním setkání. Nestyďte se spolu s přáním předat i dárek. Peníze nejsou originálním dárkem, ale často jsou lepší alternativou než jiné dárky, které se nemusí trefit do vkusu a preferencí obdarovaného.

SMS textová gratulace k narozeninám, přáníčko pro vnučku

barevné narozeniny, pro vnučku, přání k narozeninámPro vnučku, přání k narozeninám, Květiny, humorné, básnička, pro pejskaře a pejskaře

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přání naleznete zde.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro pejskaře, kuchaře, keškaře, fotbalisty, zeťáka, zahradníka, slečnu, lesníka, teenagery, chlapa, vnučky, tenistky, důchodce, golfisty, mistra, bráchu, profesorky, pradědu, cestovatele, sousedy, bráchu, dědu, holky, kustody, věřící, holčičku, pionýry, chlapce, horolezce, sportovkyni nebo pro kamioňáka.


Klíčová slova: humorné, básnička, gratulace, mms, K narozeninám, pohlednice, 2024, k narozeninám, originální, dětské, vtipné, online, sms, zdarma, elektronické, narozeniny, oslava, 2024, keškaře, nejhezčí, narozeninové, verše, K narozeninám, ecards, přání, obrázky, texty


Dnešní den (22. duben 2024) slaví svůj svátek Evženie a Leonid, zítra (23. duben 2024) oslavuje jmeniny Vojtěch, Gerhard a Vojtěška, pozítří (24. duben 2024) má svátek Jiří, Juraj a Fidel, 25. duben 2024 bude mít svátek Marek, Ervín a Markus. 26. duben 2024 bude slavit Oto, Otto a Ota.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů