Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Pro vnučku - přání k narozeninám

Milá vnučko,
dnes slavíš narozeniny,
my máme přání jediný.
Na obloze svítá,
máme Tě rádi,
přináším ze své duše,
věnec přání pro Tebe!
Ať Ti slunce jasně svítí,
žij šťastně a s radostí,
nechť čas letí jako šíp,
plno zábavy a hojnosti.
Všechno nejlepší!


Přáníčko Pro vnučku je v kategorii K narozeninám

Dále vám doporučujeme navštívit Svátek Lenka. Podívejte se též na Gratulace jsi první muž. Mohlo by vás také zajímat Texty přání k Velikonocům. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Líbí se vám přání s názvem Pro vnučku? Pak se o něj podělte s jinými lidmi na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narozeninám?

Pro vnučku, přání k narozeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narozeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Jestliže se vám uvedené přáníčko zamlouvá, pošlete ho oslavenci buď elektronicky (email, sms, facebook, twitter apod.), pozemní poštou nebo se ho naučte nazpaměť a řekněte mu ho při osobním setkání. Každého oslavence potěší pěkný dárek. Nemusí být drahý, víc potěší dárek originální. Mezi originální dárky patří tzv. gadgety. Jedná se o technické noviny, hračky, často originální blbůstky, které jsou vhodné pro malé i velké kluky.

Pro vnučku, přání k narozeninám, Květiny, přáníčko, Pro vnučku, pro profesory a profesory

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přání naleznete zde.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro profesory, ségru, sestřenici, pradědu, partnerku, golfisty, holčičku, dvojčata, ředitelku, vodáka, trenéry, maséry, učitelky, elektrikáře, vedoucího, rockera, manželku, expartnery, cyklisty, horolezce, šéfa, otužilce, věřící, havíře, muže, holky, dětičky, švagra, pionýry, motorkáře nebo pro rybáře.


Klíčová slova: přáníčko, Pro vnučku, básnička, verše, K narozeninám, vtipné, obrázky, ke stažení, elektronické, K narozeninám, sms, veršované, 2023, blahopřání, humorné, pohlednice, texty, ecards, sestřenici, narozeniny, online, oslava, mms, text, přání, přáníčka, animace


Dnešní den (2. říjen 2023) slaví svůj svátek Oliver a Olivie, zítra (3. říjen 2023) oslavuje jmeniny Bohumil a Bohuš, pozítří (4. říjen 2023) má svátek František a Evald, 5. říjen 2023 bude mít svátek Eliška a Elza. 6. říjen 2023 bude slavit Hanuš a Hanuše.


Vyhledat slovo

Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů