Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Pro vnuka - přání k narozeninám

Milý vnoučku,
pro malého šprýmaře,
co si rád hraje,
co metá kotrmelce,
má nejméně,
sto nápadů za minutu,
dnes se šprýmař dožil narozenin!
Ať se Ti vydaří všechny vtipy,
Ať Ti všichni odpustí,
Nechť si splní své sny,
to je naše dnešní přání!


Text Pro vnuka je v kategorii K narozeninám

Dále vám doporučujeme navštívit Gratulace 25 let. Podívejte se též na Gratulace k výročí seznámení. Mohlo by vás také zajímat Texty přání K narozeninám. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Líbí se vám přání s názvem Pro vnuka? Pak se o něj podělte s vašimi přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narozeninám?

Pro vnuka, přání k narozeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narozeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Jestliže se vám uvedené přáníčko zamlouvá, pošlete ho oslavenci buď elektronicky (email, sms, facebook, twitter apod.), pozemní poštou nebo se ho naučte nazpaměť a řekněte mu ho při osobním setkání. Spolu s přáním předejte i pěkný dárek. Mezi originální dárky patří tzv. gadgety. Jedná se o technické noviny, hračky, často originální blbůstky, které jsou vhodné pro malé i velké kluky.

SMS textová gratulace k narozeninám, přáníčko pro vnuka

dort narozeniny, pro vnuka, přání k narozeninámPro vnuka, přání k narozeninám, Květiny, k narozeninám, veršované, pro seniory a seniory

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro seniory, dětičky, ředitele, děti, bratra, vnoučata, slečnu, sousedy, včelaře, zaměstnance, účetní, holky, děvčátko, holčičky, mistra, dospělé, chlapce, bafunáře, přátele, hasiče, bráchu, kuchaře, tetu, letce, holčičku, tatínka, spolupracovníky, muzikanta, ženy, partnera nebo pro šéfovou.


Klíčová slova: k narozeninám, veršované, ke stažení, přáníčka, online, Pro vnuka, gratulace, texty, text, K narozeninám, pohlednice, přáníčko, gif, elektronické, dětské, mms, přání, ecards, ředitele, humorné, 2024, narozeniny, nejhezčí, vtipné, originální, oslava, narozeninové


Dnešní den (22. duben 2024) slaví svůj svátek Evženie a Leonid, zítra (23. duben 2024) oslavuje jmeniny Vojtěch, Gerhard a Vojtěška, pozítří (24. duben 2024) má svátek Jiří, Juraj a Fidel, 25. duben 2024 bude mít svátek Marek, Ervín a Markus. 26. duben 2024 bude slavit Oto, Otto a Ota.


Vyhledat slovo

Reklamy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů