Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Pro vnuka - přání k narozeninám

Milý vnoučku,
pro malého šprýmaře,
co si rád hraje,
co metá kotrmelce,
má nejméně,
sto nápadů za minutu,
dnes se šprýmař dožil narozenin!
Ať se Ti vydaří všechny vtipy,
Ať Ti všichni odpustí,
Nechť si splní své sny,
to je naše dnešní přání!


Text Pro vnuka je v kategorii K narozeninám

Dále vám doporučujeme navštívit Gratulace 25 let. Podívejte se též na Gratulace vše nejlepší k Valentýnu. Mohlo by vás také zajímat Přání k narození dítěte. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Sdílejte tuto stránku se textem přáníčka Pro vnuka s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narozeninám?

Pro vnuka, přání k narozeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narozeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Vytisknuté přání lze zaslat pozemní poštou nebo ho můžete zaslat elektronicky pomocí emailu, sms, zprávy na Facebooku, Twitteru nebo jiné sociální sítě. Pokud je oslavencem blízká osoba, je žádoucí předat spolu s přáním i fyzický dárek. Ženu potěší pěkná kytička, exkluzivní sladká bonboniéra nebo kolekce prémiových čajů.

Pro vnuka, přání k narozeninám, Kytice, pohlednice, ke stažení, pro zahrádkáře a zahrádkáře

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro zahrádkáře, bráchu, letce, tátu, dívku, malé děti, děvče, kněze, šéfovou, vojáky, dívky, slečny, pejskaře, muzikanta, bráchu, basketbalisty, kolegu, kamioňáka, puberťáka, věřící, švagrovou, kustody, junáky, trenéry, vedoucího, slečnu, dědečka, sestru, chlapy, lesníka nebo pro účetní.


Klíčová slova: pohlednice, ke stažení, narozeniny, sms, ecards, oslava, vtipné, online, K narozeninám, blahopřání, K narozeninám, 2023, Pro vnuka, animace, mms, gif, zdarma, přání, letce, verše, přáníčka, veršované, k narozeninám, elektronické, obrázky, Pro vnuka, humorné


Dnešní den (2. říjen 2023) slaví svůj svátek Oliver a Olivie, zítra (3. říjen 2023) oslavuje jmeniny Bohumil a Bohuš, pozítří (4. říjen 2023) má svátek František a Evald, 5. říjen 2023 bude mít svátek Eliška a Elza. 6. říjen 2023 bude slavit Hanuš a Hanuše.


Najít slovo

Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů