Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Božský rok - přání k novému roku

Když Nový rok rychle přichází,
další sklenka nám neublíží,
dva půllitry piva jsou málo,
litr šampaňského by se hodilo.
Zapij všechny své starosti,
Ať je pro nás rok 2024 božský!


Text Božský rok je v kategorii K novému roku

Dále vám doporučujeme navštívit Gratulace pro maminku. Podívejte se též na Gratulace ať Ježíšek Vám dá. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání Stříbrná svatba. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Potěší nás, pokud budete sdílet text tohoto blahopřání s názvem Božský rok s přáteli a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k novému roku?

Božský rok, přání k novému roku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k novému roku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze poslat pomocí emailové pošty, sms zprávy nebo ho můžete přednést osobně při setkání nebo prostřednictvím telefonního hovoru. Záleží především na va vašich možnostech a na tom, jak vám je osoba blízká. Každého oslavence potěší pěkný dárek. Nemusí být drahý, víc potěší dárek originální. Ženy vždy potěší nádherná kytice. Pánové ocení například degustační sety s výběrem zahraničních vín nebo rumů.

SMS textová gratulace k novému roku, přáníčko božský rok

oslava přípitek, božský rok, přání k novému rokuBožský rok, přání k novému roku, Šampaňské, přáníčka, přáníčko, pro kamioňáka a kamioňáka

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro kamioňáka, manžela, tchána, vedoucího, chlapce, lesníka, zeťáka, kolegu, partnerku, junáky, horolezce, sportovce, otužilce, vnuky, šéfku, golfistu, mistra, manželku, kamarádku, spolupracovníky, bráchu, motorkáře, dědu, ředitele, babičku, šéfovou, hasiče, dceru, bafunáře, sousedy nebo pro chlapečka.


Klíčová slova: přáníčka, přáníčko, blahopřání, online, text, gratulace, nejhezčí, ke stažení, texty, pohlednice, verše, básnička, humorné, mms, přání, narozeniny, k narozeninám, animované, tchána, originální, gif, elektronické, sms, K novému roku, ecards, K novému roku, animace


Dnešní den (22. duben 2024) slaví svůj svátek Evženie a Leonid, zítra (23. duben 2024) oslavuje jmeniny Vojtěch, Gerhard a Vojtěška, pozítří (24. duben 2024) má svátek Jiří, Juraj a Fidel, 25. duben 2024 bude mít svátek Marek, Ervín a Markus. 26. duben 2024 bude slavit Oto, Otto a Ota.


Prohledat web

Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů