Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Božský rok - přání k novému roku

Když Nový rok rychle přichází,
další sklenka nám neublíží,
dva půllitry piva jsou málo,
litr šampaňského by se hodilo.
Zapij všechny své starosti,
Ať je pro nás rok 2024 božský!


Přáníčko Božský rok je v kategorii K novému roku

Dále vám doporučujeme navštívit Gratulace pro maminku. Podívejte se též na Gratulace Chci být s Tebou. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání K novému roku. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Tento text (Božský rok) můžete sdílet s blízkými na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k novému roku?

Božský rok, přání k novému roku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k novému roku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze vytisknout nebo napsat na pohlednici a poslat poštou. Pokud je to složité, oslavenec není blízkou osobou nebo se nejedná o významný svátek, stačí přání poslat pomocí emailu nebo sms. Pokud oslavuje vám blízká osoba, určitě ji dejte i nějaký pěkný dárek. Klasikou jsou dárkové boxy či pytlíky plné sladkostí nebo degustační sety piv, ciderů nebo vín.

Božský rok, přání k novému roku, Novoroční ohňostroj, oslava, originální, pro geokeškaře a geokeškaře

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro geokeškaře, pradědu, prarodiče, dívky, pravnoučata, včelaře, kluky, tátu, kamarádku, malé děti, maminku, štamgasty, holčičky, expartnerky, účetní, milence, tchána, podřízené, holčičku, strýce, rockera, lékaře, sestřenici, rodiče, havíře, golfisty, kytaristu, pejskaře, slečnu, myslivce nebo pro vnuky.


Klíčová slova: oslava, originální, přáníčka, online, gif, Božský rok, text, veršované, ke stažení, nejhezčí, K novému roku, 2023, blahopřání, přání, animované, gratulace, texty, humorné, prarodiče, přáníčko, dětské, k narozeninám, Božský rok, narozeniny, elektronické, obrázky, mms


Dnešní den (2. říjen 2023) slaví svůj svátek Oliver a Olivie, zítra (3. říjen 2023) oslavuje jmeniny Bohumil a Bohuš, pozítří (4. říjen 2023) má svátek František a Evald, 5. říjen 2023 bude mít svátek Eliška a Elza. 6. říjen 2023 bude slavit Hanuš a Hanuše.


Vyhledat slovo

Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů