Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Láhev - přání k novému roku

Rok končí, rok začíná,
otevřeme si láhev šampáňa,
společně si připijme na naše zdraví,
až se nám z toho hlava zatočí!
Všechno nejlepší k Novému roku!


Přáníčko Láhev se nachází v kategorii K novému roku

Dále vám doporučujeme navštívit Gratulace pro sestru. Podívejte se též na Gratulace k Velikonocům. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání Milý taťka. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Sdílejte tuto stránku se textem přáníčka Láhev s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k novému roku?

Láhev, přání k novému roku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k novému roku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze poslat pomocí emailové pošty, sms zprávy nebo ho můžete přednést osobně při setkání nebo prostřednictvím telefonního hovoru. Záleží především na va vašich možnostech a na tom, jak vám je osoba blízká. Oslavence určitě neurazíte, pokud mu spolu s přáním předáte i malý nebo větší dárek. Ženu potěší pěkná kytička, exkluzivní sladká bonboniéra nebo kolekce prémiových čajů.

Láhev, přání k novému roku, Novoroční ohňostroj, vtipné, obrázky, pro fotbalisty a fotbalisty

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro fotbalisty, věřící, myslivce, profesorky, kustody, tetu, hasiče, otužilce, vnuka, kytaristu, trenéry, zeťáka, geokeškaře, seniory, dívku, milenku, kolegu, děvčátko, hudebníky, zaměstnance, slečnu, ženy, tatínka, maséry, vojáka, manžela, vinaře, účetní, synovce, horolezce nebo pro strýce.


Klíčová slova: vtipné, obrázky, gif, oslava, dětské, narozeninové, nejhezčí, veršované, k narozeninám, animace, text, K novému roku, přáníčko, 2023, ke stažení, elektronické, ecards, narozeniny, myslivce, humorné, gratulace, K novému roku, originální, mms, pohlednice, básnička, Láhev


Dnešní den (2. říjen 2023) slaví svůj svátek Oliver a Olivie, zítra (3. říjen 2023) oslavuje jmeniny Bohumil a Bohuš, pozítří (4. říjen 2023) má svátek František a Evald, 5. říjen 2023 bude mít svátek Eliška a Elza. 6. říjen 2023 bude slavit Hanuš a Hanuše.


Najít slovo

Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů