Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Láhev - přání k novému roku

Rok končí, rok začíná,
otevřeme si láhev šampáňa,
společně si připijme na naše zdraví,
až se nám z toho hlava zatočí!
Všechno nejlepší k Novému roku!


Přáníčko Láhev patří do sekce K novému roku

Dále vám doporučujeme navštívit Gratulace pro sestru. Podívejte se též na Přáníčko svatba. Mohlo by vás také zajímat Gratulace Jak čas letí. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Líbí se vám přání s názvem Láhev? Pak se o něj podělte s kolegy prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k novému roku?

Láhev, přání k novému roku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k novému roku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Vytisknuté přání lze zaslat pozemní poštou nebo ho můžete zaslat elektronicky pomocí emailu, sms, zprávy na Facebooku, Twitteru nebo jiné sociální sítě. S přáníčkem je vhodné zároveň předat i hezký dárek. Mezi originální dárky patří tzv. gadgety. Jedná se o technické noviny, hračky, často originální blbůstky, které jsou vhodné pro malé i velké kluky.

SMS textová gratulace k novému roku, přáníčko láhev

šampaňské oslava nový rok, láhev, přání k novému rokuLáhev, přání k novému roku, Novoroční ohňostroj, veršované, dětské, pro kolegyni a kolegyni

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro kolegyni, tenistky, věřící, kamioňáka, partnerku, manžela, dívku, šéfa, manželku, rodiče, profesorky, ženy, ženu, expartnerky, muzikanta, zahrádkáře, basketbalisty, děti, otce, maséry, golfisty, snachu, řidiče, turisty, dětičky, spolužáky a spolužačky, junáky, dědu, štamgasty, nejlepšího kamaráda nebo pro tetu.


Klíčová slova: veršované, dětské, přání, sms, elektronické, ecards, texty, vtipné, ke stažení, k narozeninám, gif, básnička, animované, narozeniny, 2024, mms, přáníčko, obrázky, věřící, Láhev, narozeninové, online, K novému roku, originální, K novému roku, verše, text


Dnešní den (22. duben 2024) slaví svůj svátek Evženie a Leonid, zítra (23. duben 2024) oslavuje jmeniny Vojtěch, Gerhard a Vojtěška, pozítří (24. duben 2024) má svátek Jiří, Juraj a Fidel, 25. duben 2024 bude mít svátek Marek, Ervín a Markus. 26. duben 2024 bude slavit Oto, Otto a Ota.


Vyhledat slovo

Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů