Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Pro sestru - přání k narozeninám

Přeji Ti, moje milá ségro,
aby se Ti vždycky dobře vedlo,
ať jsi zdravá, šťastná,
ať Tvá výplata je mastná,
přátel ať hory máš,
a ať velkou lásku prožíváš.
To vše a mnohem víc Ti k narozeninám přeje Tvůj brácha


Přáníčko Pro sestru je v sekci K narozeninám

Dále vám doporučujeme navštívit Hodně štěstí, pohody a zdraví. Podívejte se též na Gratulace pro přítele. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko kluk a děvče. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Budeme rádi, pokud budete přáníčko Pro sestru sdílet s kolegy, přáteli a partnery na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narozeninám?

Pro sestru, přání k narozeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narozeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze vytisknout nebo napsat na pohlednici a poslat poštou. Pokud je to složité, oslavenec není blízkou osobou nebo se nejedná o významný svátek, stačí přání poslat pomocí emailu nebo sms. Pokud se jedná o významnější výročí anebo o blízkou osobu, určitě jen přání nestačí - je vhodné obdarovat oslavence menším dárkem. Mezi oblíbené dárky patří alkohol, sladkosti nebo peníze.

SMS textová gratulace k narozeninám, přáníčko pro sestru

otec slaví narozeniny, pro sestru, přání k narozeninámPro sestru, přání k narozeninám, Kytičky, zdarma, humorné, pro kámoše a kámoše

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další blahopřání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro kámoše, děti, dívku, bráchu, syna, partnera, účetní, milenku, sourozence, sportovce, přítelkyni, myslivce, hasiče, kámošky, teenagery, vedoucího, vnuky, štamgasty, sousedy, chlapy, lesníka, kamarády, nadřízené, puberťáka, babičku, cyklisty, šéfovou, tátu, cestovatele, ségru nebo pro letce.


Klíčová slova: zdarma, humorné, básnička, animace, text, dětské, ecards, gif, K narozeninám, texty, online, přáníčka, přání, ke stažení, k narozeninám, narozeniny, sms, obrázky, dívku, přáníčko, mms, nejhezčí, 2024, blahopřání, oslava, Pro sestru, K narozeninám


Dnešní den (15. červen 2024) slaví svůj svátek Vít, Vítek, Víta a Izolda, zítra (16. červen 2024) oslavuje jmeniny Zbyněk, Zbyňka a Zbyhněv, pozítří (17. červen 2024) má svátek Adolf a Adina, 18. červen 2024 bude mít svátek Milan, Milana a Milíč. 19. červen 2024 bude slavit Leoš, Leo a Leon.


Vyhledat slovo

Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů