Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Pro sestru - přání k narozeninám

Přeji Ti, moje milá ségro,
aby se Ti vždycky dobře vedlo,
ať jsi zdravá, šťastná,
ať Tvá výplata je mastná,
přátel ať hory máš,
a ať velkou lásku prožíváš.
To vše a mnohem víc Ti k narozeninám přeje Tvůj brácha


Text gratulace Pro sestru je v sekci K narozeninám

Dále vám doporučujeme navštívit Hodně štěstí, pohody a zdraví. Podívejte se též na Blahopřání 18 let. Mohlo by vás také zajímat Gratulace Pohodičku v novém roce. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Tento vtipný text pojmenovaný Pro sestru můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narozeninám?

Pro sestru, přání k narozeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narozeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Líbí se vám přání? Pošlete ho pomocí SMS, vytiskněte a odešlete poštou nebo přání předejte osobně. Spolu s přáním předejte i pěkný dárek. Ženě přineste pěknou kytici květin (gerbery, růže, karafiáty). Mužům (kteří neabstinují) darujte degustační sadu světových rumů či whisky.

Pro sestru, přání k narozeninám, Kytičky, originální, vtipné, pro mámu a mámu

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další blahopřání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro mámu, holčičky, paní učitelku, kamioňáka, havíře, rybáře, ségru, rodiče, tchyni, kuchaře, bratrance, sestřenici, spolupracovníky, sourozence, chlapa, prarodiče, spolužáky a spolužačky, tenisty, expartnery, vojáka, lékaře, přítele, zaměstnance, manžela, partnera, geokeškaře, pravnoučata, synovce, malé děti, horolezce nebo pro sestru.


Klíčová slova: originální, vtipné, narozeninové, sms, K narozeninám, přáníčka, elektronické, obrázky, k narozeninám, 2024, Pro sestru, texty, humorné, nejhezčí, básnička, gratulace, Pro sestru, gif, paní učitelku, 2024, veršované, K narozeninám, ke stažení, text, blahopřání, animované, verše


Dnešní den (21. únor 2024) slaví svůj svátek Lenka a Eleonora, zítra (22. únor 2024) oslavuje jmeniny Petr a Etela, pozítří (23. únor 2024) má svátek Svatopluk a Svatobor, 24. únor 2024 bude mít svátek Matyáš a Matěj. 25. únor 2024 bude slavit Liliana, Lilien a Taras.


Najít na webu

Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů