Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Pro sestru - přání k narozeninám

Přeji Ti, moje milá ségro,
aby se Ti vždycky dobře vedlo,
ať jsi zdravá, šťastná,
ať Tvá výplata je mastná,
přátel ať hory máš,
a ať velkou lásku prožíváš.
To vše a mnohem víc Ti k narozeninám přeje Tvůj brácha


Text Pro sestru se nachází v kategorii K narozeninám

Dále vám doporučujeme navštívit Hodně štěstí, pohody a zdraví. Podívejte se též na Blahopřání ke dni otců. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání pro sestru. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste tento text s názvem Pro sestru sdíleli s ostatními na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narozeninám?

Pro sestru, přání k narozeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narozeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze poslat pomocí emailové pošty, sms zprávy nebo ho můžete přednést osobně při setkání nebo prostřednictvím telefonního hovoru. Záleží především na va vašich možnostech a na tom, jak vám je osoba blízká. Spolu s přáním předejte i pěkný dárek. Mezi oblíbené dárky v současnosti patří vouchery na tzv. wellness pobyty.

Pro sestru, přání k narozeninám, Růže, veršované, humorné, pro cestovatele a cestovatele

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další blahopřání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro cestovatele, teenagery, vodáka, otce, šéfa, ségru, puberťáka, maséry, syna, golfisty, sestru, spolužáky a spolužačky, golfisty, důchodce, děvčátko, bratrance, zahradníka, holčičku, ženu, vojáka, přítele, turisty, elektrikáře, dospělé, švagrovou, hasiče, strýce, chlapy, tatínka, sourozence nebo pro keškaře.


Klíčová slova: veršované, humorné, 2023, nejhezčí, originální, pohlednice, obrázky, vtipné, 2023, přání, gif, mms, přáníčka, animované, texty, text, ecards, oslava, vodáka, dětské, K narozeninám, elektronické, sms, online, blahopřání, zdarma, ke stažení


Dnešní den (2. říjen 2023) slaví svůj svátek Oliver a Olivie, zítra (3. říjen 2023) oslavuje jmeniny Bohumil a Bohuš, pozítří (4. říjen 2023) má svátek František a Evald, 5. říjen 2023 bude mít svátek Eliška a Elza. 6. říjen 2023 bude slavit Hanuš a Hanuše.


Najít slovo

Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů