prani.luksoft.cz
Ostatní
Pro sestru - přání k narozeninám

Přeji Ti, moje milá ségro,
aby se Ti vždycky dobře vedlo,
ať jsi zdravá, šťastná,
ať Tvá výplata je mastná,
přátel ať hory máš,
a ať velkou lásku prožíváš.
To vše a mnohem víc Ti k narozeninám přeje Tvůj brácha


Text gratulace Pro sestru je v sekci K narozeninám

Dále vám doporučujeme navštívit Hodně štěstí, pohody a zdraví. Podívejte se též na Gratulace ke studiu. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko k výročí. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Sdílejte tuto stránku se textem přáníčka Pro sestru s přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narozeninám?

Pro sestru, přání k narozeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narozeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Líbí se vám přání? Pošlete ho pomocí SMS, vytiskněte a odešlete poštou nebo přání předejte osobně. Každého oslavence potěší pěkný dárek. Nemusí být drahý, víc potěší dárek originální. Děti za dárek uvítají především sladkosti, dospělí láhev dobrého alkoholu.

Pro sestru, přání k narozeninám, Kytičky, ke stažení, dětské, pro nejlepšího kamaráda a nejlepšího kamaráda

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další blahopřání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro nejlepšího kamaráda, kolegyni, řidiče, účetní, motorkáře, tatínka, přátele, myslivce, včelaře, tenisty, lékaře, turisty, puberťáka, chlapce, podřízené, přítelkyni, maséry, učitele, pradědu, dceru, skauty, ségru, nadřízeného, milence, děvče, partnera, spolupracovníky, sportovce, nadřízené, cestovatele nebo pro bráchu.


Klíčová slova: ke stažení, dětské, vtipné, přáníčka, gratulace, humorné, přání, online, 2022, nejhezčí, veršované, narozeninové, básnička, narozeniny, obrázky, zdarma, mms, gif, pohlednice, elektronické, verše, 2022, oslava, K narozeninám, originální, text


Dnešní den (26. září 2022) slaví svůj svátek Andrea a Andriana, zítra (27. září 2022) oslavuje jmeniny Jonáš, Damián a Kosma, pozítří (28. září 2022) má svátek Václav, Václava a Brian, 29. září 2022 bude mít svátek Michal, Michael a Rafael. 30. září 2022 bude slavit Jeroným a Ráchel.


Hledat slovo

Reklama


DoporučujemeText přání k svátku Anna

Přání k svátku pro Míru

Přání pro Radka

Oslavte kulatiny

SMSka na dobrou noc

Trable pejskařů

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů