Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Pro sestru - přání k narozeninám

Přeji Ti, moje milá ségro,
aby se Ti vždycky dobře vedlo,
ať jsi zdravá, šťastná,
ať Tvá výplata je mastná,
přátel ať hory máš,
a ať velkou lásku prožíváš.
To vše a mnohem víc Ti k narozeninám přeje Tvůj brácha


Text gratulace Pro sestru je v sekci K narozeninám

Dále vám doporučujeme navštívit Hodně štěstí, pohody a zdraví. Podívejte se též na Blahopřání pro babičku. Mohlo by vás také zajímat Gratulace k Vánocům. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Sdílejte text blahopřáníčka Pro sestru s dalšími lidmi na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narozeninám?

Pro sestru, přání k narozeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narozeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Je mnoho způsobů jak předat přání. Zvolte ten nejvhodnější podle vašich možností a na základě toho, jak vám je osoba blízká. Přání můžete poslat poštou na papíru, emailem, sms, vzkazem na sociální síti (facebook, twitter) nebo říci osobně. S přáníčkem je vhodné zároveň předat i hezký dárek. Pokud chcete darovat peníze, můžete je vložit přímo do obálky s přáníčkem.

Pro sestru, přání k narozeninám, Kytičky, elektronické, Pro sestru, pro rockera a rockera

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další blahopřání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro rockera, holčičky, pradědu, lékaře, dospělé, ségru, řidiče, rodiče, vnučku, vedoucí, babičku, zeťáka, tátu, ředitele, pionýry, trenéry, strýčka, kamarády, myslivce, nadřízené, milence, otce, golfisty, bráchu, junáky, vojáky, kámoše, nejlepší kamarádku, seniory, muzikanta nebo pro chlapečka.


Klíčová slova: elektronické, Pro sestru, 2023, nejhezčí, animované, vtipné, gratulace, přáníčka, veršované, oslava, přáníčko, texty, 2023, ke stažení, básnička, verše, originální, online, narozeniny, přání, Pro sestru, text, narozeninové, sms, ecards, mms


Dnešní den (8. únor 2023) slaví svůj svátek Milada a Aranka, zítra (9. únor 2023) oslavuje jmeniny Apolena a Ronald, pozítří (10. únor 2023) má svátek Mojmír a Mojmíra, 11. únor 2023 bude mít svátek Božena a Dezider. 12. únor 2023 bude slavit Slavěna a Slávka.


Hledat slovo

Reklama


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů