Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
PF 2015 - přání k novému roku

Přejeme Ti v novém roce 2015 mnoho lásky, štěstí, zdraví a úspěchu.


Text PF 2015 patří do kategorie K novému roku

Dále vám doporučujeme navštívit Přání k jubileu. Podívejte se též na Blahopřání pro muže. Mohlo by vás také zajímat Gratulace pro maminku. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Sdílejte tuto stránku se textem přáníčka PF 2015 s kolegy na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k novému roku?

PF 2015, přání k novému roku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k novému roku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze poslat pomocí emailové pošty, sms zprávy nebo ho můžete přednést osobně při setkání nebo prostřednictvím telefonního hovoru. Záleží především na va vašich možnostech a na tom, jak vám je osoba blízká. Každého oslavence potěší pěkný dárek. Nemusí být drahý, víc potěší dárek originální. Ženu potěší pěkná kytička, exkluzivní sladká bonboniéra nebo kolekce prémiových čajů.

PF 2015, přání k novému roku, Šampaňské, elektronické, ke stažení, pro otužilce a otužilce

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro otužilce, šéfovou, děvče, vnoučata, spolupracovníky, nejlepší kamarádku, sousedy, milenku, otce, dospělé, sestru, kustody, skauty, chlapa, tatínka, chlapy, zaměstnance, slečnu, geokeškaře, spolužáky a spolužačky, sportovce, tetu, hokejisty, strýčka, turisty, teenagery, muže, pejskaře, tátu, zetě nebo pro ségru.


Klíčová slova: elektronické, ke stažení, K novému roku, blahopřání, nejhezčí, gratulace, oslava, dětské, veršované, pohlednice, gif, vtipné, mms, sms, ecards, K novému roku, texty, originální, 2023, narozeninové, 2023, PF 2015, básnička, PF 2015, narozeniny, text


Dnešní den (8. únor 2023) slaví svůj svátek Milada a Aranka, zítra (9. únor 2023) oslavuje jmeniny Apolena a Ronald, pozítří (10. únor 2023) má svátek Mojmír a Mojmíra, 11. únor 2023 bude mít svátek Božena a Dezider. 12. únor 2023 bude slavit Slavěna a Slávka.


Hledat slovo

Inzerce


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů