Textová přání k novému roku
Ostatní
PF 2015 - přání k novému roku

Přejeme Ti v novém roce 2015 mnoho lásky, štěstí, zdraví a úspěchu.


Text PF 2015 patří do sekce Přání k novému roku

Dále vám doporučujeme navštívit Přání k jubileu. Podívejte se též na Přání kluka, děvče. Mohlo by vás také zajímat Text přání 50 let. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Tento text (PF 2015) můžete sdílet s blízkými na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k novému roku?

PF 2015, přání k novému roku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k novému roku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Jestliže se vám uvedené přáníčko zamlouvá, pošlete ho oslavenci buď elektronicky (email, sms, facebook, twitter apod.), pozemní poštou nebo se ho naučte nazpaměť a řekněte mu ho při osobním setkání. Nestyďte se spolu s přáním předat i dárek. Mezi oblíbené dárky v současnosti patří vouchery na tzv. wellness pobyty.

PF 2015, přání k novému roku, Šampaňské, <strong>PF 2015</strong>, vtipné, pro pionýry a pionýry

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro pionýry, bratrance, pradědu, přátele, slečny, švagra, bafunáře, spolupracovníky, strýčka, muže, vnoučata, havíře, milence, vnuky, chlapce, dívky, vnučky, pravnoučata, šéfa, ségru, milenku, holčičky, myslivce, bratra, sousedy, strýce, geokeškaře, přítelkyni, expartnery, rodiče nebo pro seniory.


Klíčová slova: PF 2015, vtipné, dětské, ke stažení, pohlednice, text, gratulace, sms, básnička, k narozeninám, narozeninové, přáníčka, veršované, blahopřání, obrázky, K novému roku, 2020, K novému roku, přáníčko, narozeniny, 2020, oslava, mms, přání, zdarma, elektronické


Dnešní den (12. srpen 2020) slaví svůj svátek Klára, Jasna a Jasoň, zítra (13. srpen 2020) oslavuje jmeniny Alena, Belinda a Sven, pozítří (14. srpen 2020) má svátek Alan, Eusebius, Eusebia a Smil, 15. srpen 2020 bude mít svátek Hana, Mirela a Jasoň. 16. srpen 2020 bude slavit Jáchym, Abrahám a Roch.


Vyhledání

Reklama


OdkazyText k svátku pro muže

Přání k svátku pro Vlastimila

Textové Přání pro Davídka

Gratulace k narozeninám pro děti

SMSky vyznávající lásku

Co je to Ubuntu?

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů