Textová přání k novému roku
Ostatní
PF 2015 - přání k novému roku

Přejeme Ti v novém roce 2015 mnoho lásky, štěstí, zdraví a úspěchu.


Text gratulace PF 2015 je v kategorii Gratulace k novému roku

Dále vám doporučujeme navštívit Přání k jubileu. Podívejte se též na Blahopřání Půjdem spolu do hospody. Mohlo by vás také zajímat Text přání 50 let. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste tento text s názvem PF 2015 sdíleli s vašimi kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k novému roku?

PF 2015, přání k novému roku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k novému roku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Jestliže se vám uvedené přáníčko zamlouvá, pošlete ho oslavenci buď elektronicky (email, sms, facebook, twitter apod.), pozemní poštou nebo se ho naučte nazpaměť a řekněte mu ho při osobním setkání. Nestyďte se spolu s přáním předat i dárek. Mezi oblíbené dárky v současnosti patří vouchery na tzv. wellness pobyty.

PF 2015, přání k novému roku, Silvestr 31.12., <strong>K novému roku</strong>, mms, pro horolezce a horolezce

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro horolezce, holky, bratrance, důchodce, manželku, dívky, kustody, sportovce, basketbalisty, tchyni, zahrádkáře, přítelkyni, děti, neteř, kámoše, slečny, tetu, chlapa, havíře, prababičku, pravnoučata, tchána, sestřenici, ředitele, pionýry, přátele, tatínka, muže, skauty, mámu nebo pro kámošky.


Klíčová slova: K novému roku, mms, obrázky, PF 2015, 2021, dětské, zdarma, PF 2015, přání, oslava, vtipné, 2021, text, básnička, texty, narozeninové, pohlednice, sms, ke stažení, k narozeninám, přáníčko, gratulace, veršované, narozeniny, elektronické, přáníčka


Dnešní den (18. květen 2021) slaví svůj svátek Nataša a Timea, zítra (19. květen 2021) oslavuje jmeniny Ivo a Celestýn, pozítří (20. květen 2021) má svátek Zbyšek a Zbyška, 21. květen 2021 bude mít svátek Monika a Mona. 22. květen 2021 bude slavit Emil a Rita.


Vyhledání

Reklama


OdkazyText k svátku pro muže

Přání k svátku pro Vlastimila

Textové Přání pro Davídka

Gratulace k narozeninám pro děti

SMSky vyznávající lásku

Co je to Ubuntu?

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

PF 2021

Vytvořte elektronické PF 2021 a rozešlete jej online ještě dnes.


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů