Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
PF 2015 - přání k novému roku

Přejeme Ti v novém roce 2015 mnoho lásky, štěstí, zdraví a úspěchu.


Blahopřání PF 2015 je v sekci K novému roku

Dále vám doporučujeme navštívit Přání k jubileu. Podívejte se též na Přání odchod do důchodu. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání Moje drahá ženo. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste tento text s názvem PF 2015 sdíleli se známými na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k novému roku?

PF 2015, přání k novému roku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k novému roku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Líbí se vám přání? Pošlete ho pomocí SMS, vytiskněte a odešlete poštou nebo přání předejte osobně. Vašim bližní se zároveň sluší předat i nějaký vhodný dar. Klasickým dárkem jsou dobroty a exotické delikatesy. Čokoládou, pralinkami, sušeným ovocem a kvalitní káva většinou nic nezkazíte.

PF 2015, přání k novému roku, Novoroční přípitek, animace, 2023, pro trenéry a trenéry

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro trenéry, rockera, holčičky, mámu, kněze, kustody, chlapa, expartnery, strejdu, lesníka, fotbalisty, dědečka, kamioňáka, zahradníka, milence, kluky, sestřenici, ženu, kolegu, dvojčata, golfisty, sportovkyni, manžela, sousedy, geokeškaře, bratrance, sportovce, kuchaře, faráře, dívku nebo pro vedoucí.


Klíčová slova: animace, 2023, blahopřání, veršované, zdarma, elektronické, PF 2015, narozeninové, humorné, dětské, přání, PF 2015, nejhezčí, texty, pohlednice, K novému roku, vtipné, básnička, holčičky, online, sms, k narozeninám, verše, přáníčka, ecards, gratulace, narozeniny


Dnešní den (30. listopad 2023) slaví svůj svátek Ondřej a Ondřejka, zítra (1. prosinec 2023) oslavuje jmeniny Iva a Edmund, pozítří (2. prosinec 2023) má svátek Blanka, Vivien, Bibiana a Viviana, 3. prosinec 2023 bude mít svátek Svatoslav a Xaver. 4. prosinec 2023 bude slavit Barbora, Bára, Barbara a Babeta.


Hledat slovo

Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů