Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Promoce - přání k promoci

Mé srdce zpívá radostí,
promoci dnes slavíme!
Připijme si na úspěchy,
na nové cesty a setkání!


Text gratulace Promoce je v sekci K promoci

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání 50 let. Podívejte se též na Gratulace k penzi. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání Vše nejlepší. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Potěší nás, pokud budete sdílet text tohoto blahopřání s názvem Promoce s vašimi kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k promoci?

Promoce, přání k promoci, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k promoci) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Výše uvedené přáníčko lze vytisknout a poslat klasickou pozemní nebo leteckou poštou nebo ho lze poslat elektronicky prostřednictvím emailu anebo sms. Další alternativou je osobní předání. Můžete ho předat vytištěné nebo zapsané na zakoupené přání či přednést osobně. Nezapomeňte oslavenci předat více či méně hodnotný dárek. Buďte trochu originální a při výběru dárku se zkuste vyhnout klasice - penězům či alkoholu. Zkuste zakoupit třeba voucher na zajímavý víkendový pobyt.

SMS textová gratulace k promoci, přáníčko promoce

dar k promoci, promoce, přání k promociPromoce, přání k promoci, Kytičky, nejhezčí, animované, pro slečny a slečny

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání - přání k narozeninám.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro slečny, profesory, expartnery, faráře, šéfovou, švagra, pejskaře, sestru, chlapečka, geokeškaře, sportovce, vedoucího, tchyni, synovce, letce, prarodiče, teenagery, dědečka, muže, golfistu, keškaře, kolegy, kytaristu, cestovatele, partnerku, kámošky, podřízené, dívku, tatínka, fotbalisty nebo pro chlapy.


Klíčová slova: nejhezčí, animované, 2024, veršované, K promoci, originální, sms, mms, zdarma, text, texty, K promoci, elektronické, přáníčka, gif, 2024, přání, animace, expartnery, oslava, obrázky, online, dětské, verše, vtipné, Promoce, ecards


Dnešní den (19. květen 2024) slaví svůj svátek Ivo a Celestýn, zítra (20. květen 2024) oslavuje jmeniny Zbyšek a Zbyška, pozítří (21. květen 2024) má svátek Monika a Mona, 22. květen 2024 bude mít svátek Emil a Rita. 23. květen 2024 bude slavit Vladimír a Vladimíra.


Najít na webu

Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů