Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Promoce - přání k promoci

Mé srdce zpívá radostí,
promoci dnes slavíme!
Připijme si na úspěchy,
na nové cesty a setkání!


Blahopřání Promoce je v kategorii K promoci

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání 50 let. Podívejte se též na Přání pohodička v novém roce. Mohlo by vás také zajímat Gratulace Mílovými kroky. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Tento text (Promoce) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k promoci?

Promoce, přání k promoci, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k promoci) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Výše uvedené přáníčko lze vytisknout a poslat klasickou pozemní nebo leteckou poštou nebo ho lze poslat elektronicky prostřednictvím emailu anebo sms. Další alternativou je osobní předání. Můžete ho předat vytištěné nebo zapsané na zakoupené přání či přednést osobně. Pokud je oslavencem blízká osoba, je žádoucí předat spolu s přáním i fyzický dárek. Dítě potěšíte sladkostmi, ženu květinou a malé i velké muže nějakou pěknou hračkou.

Promoce, přání k promoci, Květiny, přání, dětské, pro puberťáka a puberťáka

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání - přání k narozeninám.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro puberťáka, kolegyni, kolegu, kamarádku, muže, malé děti, ségru, děvčátko, golfisty, bráchu, šéfku, cestovatele, holčičky, elektrikáře, fotbalisty, dědečka, kytaristu, miláčka, cyklisty, maséry, motorkáře, účetní, tetu, dvojčata, strejdu, milenku, vedoucího, spolupracovníky, pradědu, vnučky nebo pro řidiče.


Klíčová slova: přání, dětské, text, pohlednice, přáníčko, animované, mms, básnička, blahopřání, vtipné, elektronické, 2023, animace, gif, zdarma, obrázky, narozeniny, přáníčka, kolegu, 2023, K promoci, sms, humorné, Promoce, oslava, verše, veršované


Dnešní den (2. říjen 2023) slaví svůj svátek Oliver a Olivie, zítra (3. říjen 2023) oslavuje jmeniny Bohumil a Bohuš, pozítří (4. říjen 2023) má svátek František a Evald, 5. říjen 2023 bude mít svátek Eliška a Elza. 6. říjen 2023 bude slavit Hanuš a Hanuše.


Vyhledávání

Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů